top of page

Uue nädala energiate ülevaade

Üks inimene oskab rohkem mürgitada kui sada inimest koristada. Nii võiks kokku võtta selle, millega enamus meist ilmselt iga päev on pidanud silmitsi seisma – tohutu energiate reostamine. Ja see omakorda saab alguse sellest, et puudub haridus oma emotsionaalkeha, mentaalkeha ja stressi puhastamise vajalikkuse kohta. See nädal on just selle teema ülestõstmise vaimus – me hakkame nägema, kuidas toksilised jutud, inimesed ja olukorrad tuleb meil ise oma elust eemal hoida. Ja veelgi enam – mitte nendega üldse kaasa minna, et mitte samasuguseks mürgiseks muutuda.

SEE, KUHU ELU SIND KUTSUB, ON ÕITSENG


Õitseng hakkab peale mitte sellest, kui õis lahti läheb, aga siis, kui seeme saab aru, et ta on elus. See hakkab avalduma läbi juurte ajamise. Inimestele võiks see ehk tähendada, et võetakse vastutus oma elu eest – saadakse aru, et elu vastab, kui temalt küsida ning hakkab toimuma loomine.


Loomine on nagu kasvamine. Algul võib tunduda, et ei teagi, mis taim ma olen või kuhupoole üldse minna, mida teha, aga usaldus elu suhtes laseb meil ajada juured, õppida toituma sellest, mis meie ümber on. Armastus on nagu vesi, mis kastab ja laseb meil suuremaks sirguda, kuivamise ja kängumise asemel.


Algul võib olla pime. Vaata, kui seeme on mulla all, ta on täitsa pimedas. Aga mingi sisemine impulss, tunne ütleb, et kuskil on veel mnõnusam. Mitte kuskil mujal, aga siinsamas, minu sees kasvab mõnusamaks ja mõnusamaks aina. Ja siis kasvame enda südame suunas. Ka siis veel pole õied – hoopiski kasvab vars, võib-olla ka lehed, võibolla ka okkad, kui eriti peen taim oled. Ja siis.. alles siis kui oled julenud ajada juured, kasvada kõrgusse, hakkavad ennast näitama Su õied. Oled seda kogenud? Et enne iga õitsengut on alati kasvamine.


Aga oled ka ehk seda kogenud, et poolel teel võib teklkida tunne – et ah mis lill mina ikka olen, olen hoopis kaktus. Aga vot – isegi kaktused õitsevad, kas pole nii?


Sinu õied on Sinu viljade alguspunktiks, Sinu õitseng Sinu kingitus maailmale, mis toob endaga kaasa mitte ainult Sinu õitsengu, aga selliselt inspireerid ju ka teisi. Keda inspireerid juurduma, keda armastuse kastet küsima, keda sirguma või keda ka okkaid aretama, aga lõpuks ikkagi - õitsema!

Oluline on õppida voogusid ja hoovuseid tähele panema – kuhu ja kuidas elu sind kutsub?


Kui on tõukumise tunne, siis ehk pole kõige enam toetatud see lend?


Kui on sisemine kutse kuhugi liikuda, siis kuidas teha nii, et me endal ka lubaks kõike seda imelisust kogeda?


Mida on vaja, et me lubaks endal olla ausad, siirad ja otsekohesed?


Vastuvooolu ujudes võid küll saada tugevad lihsased, aga kas sa siis ka kuhugi välja jõuad või rapsid niisama, seda peab igaüks ise vaatlema.


Sel nädalal ole avatud maagilisteks üllatusteks, sisemisteks murranguteks, suurteks ahhaaa-hetkedeks.


Keegi või miski võib sind nii hinge põhjani üllatada, et sa lihtsalt oledki imestusest keeletu.


Nii mõnegi inimese jaoks võib tulla suureks üllatuseks arusaamine, et tegelikult, mida teised sinust arvavad, see tõesti polegi üldse tähtis.


On hea mõte ka teistele teha mõnusaid maagilisi kingitusi. See ei pea olema asjade või kallite kingituste näol, võib-olla ka üks armas sõnum või telefonikõne võib olla kellegi jaoks suur varandus.

On aeg kirjutada oma elule uus peatükk. Selles peatükis oled sina ise peategelane ja saad ise valida – on see komöödia, dragöödia, igav heietus ja tüütav korduste korduste kordus või midagi uut ja värsket.


Kes julgeb, see saab tänu uuendustele väga maagiliselt elus uuele teadvusetasandile liikuda imelihtsalt.


Iga muudatus viib paremuse suunas, on vaja usaldada ja kõik ilmutab ennast jumalikult õigel hetkel.


Keda või mida oled tüdinenud mängimast? Ehk on aeg vahetada rolle, rõhuasetusi ja prioriteete?


Täiuslikus ajastuses on kõik lahti rullumas just siis, kui vaja.


Kui tunned, et lähed armastuse vastu, lähed kogu maailma vastu. Seda lihtsat teadmist kasutama hakates jõuad õitsengusse. Niiviisi ei külmuta sa oma valguseseemneid ära ja kõik, mis vaja, hakkab ilmutama end justkui võluväel.


Imelist nädalat!


Kes soovib, siis on valminud ka meditatsioon KOLMANDA SILMA AKTIVATSIOON JA INTUITSIOONI AVAMINE – soovijaile koos individuaalse kaardilugemisega❤️


Leiad selle siitkaudu:


Uued e-koolitused alustavad samuti peagi https://www.inspiratsioonikool.ee/


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page