top of page

Uue nädala energiad

Selle nädala energiad võib kokku võtta kolme sõnaga: kannatlikkus, usaldus ja väärtustamine. Tundsin, et energiad kaardilugemisel ei tulnud minu arvates õiged läbi ja ma ei avalikusta selle nädala videot, sest ma ei vali neid energiaid jagada. Selle asemel tunnen, et jagan, kuidas madalamast sagedusest kõrgemasse tulla ja mitte lasta ennast igal hoovusel kaasa viia.

Ei midagi keerulist, lihtsalt kui ma ei tunne, et midagi on 100% minuga joonduses, siis võin jätta need mängud mängimata, lihtsalt reikitades luban kõigel sulada valgusesse, ilma lugudega kaasa minemata.


Ehk on just see see õpetus, mida elu palub meil selleks nädalaks vastu võtta. Kui midagi ei tundu 100% õige, siis jätta tegemata.


Segadus, kaos ja ülemõtlemine ei pruugi olla kunagi mitte kellegi jaoks isiklikud. Need ühisvälja jusud, mida oma eludega puhastame, me ei pea neid väga tõsiselt võtma. Selle asemel tuli Koolibri kaartidelt praegu sõnum, et on aeg puhata ja nautida väiksed häid asju, mis meie elu täidavad ja ümbritsevad.


Meele ja mõistuse mängud on lõputud. Praegu on ehk aeg end ümbritseda energiatest, millega sa tunned, et kooskõlas olla tahad.


Ma usaldan, et elu on külluslik ja imeline ning muutes oma häälestust, saab eluvoog liikuda koheselt kõrgemasse sagedusse ja seega saame ligi tõmmata kõrgemasageduslikke energiaid. See ei tähenda, et me mingi koha peal silmad kinni pigistame, vaid seda, et me ei lähe kaasa võngetega, millega pole tunnet minna.

Võime neist kohtadest lihtsalt läbi lõdvestuda, jääda kohale, rahusse, täielik ZEN-meistriks saamine võib olla selle nädala põhiline märksõna.


Ära usu illusioone, hirme ja ülemõtlemisi, vaid jää lihtsalt valgusesse, mis on sinu sees.

See on nädal, kus meid ilmselt testitakse, mis sagedusse me valime tulla või minna. Igaüks saab siis ise valida.


Meele põhilisteks töövahenditeks selle toksilisel kujul on hirmud, paanika, ärevus homse päeva suhtes. Just nende tunnuste järgi saad aru, et oled kinni jäänud illusiooni. Seda saab tervendada kuulates hoopiski südame juhatust.Kui soovid õppida kiirelt oma energiataset tõstma, soovitan kasutada selle nädala meditatsiooni KIIRE VIBRATSIOONITASEME TÕUS, saad selle lühema 17 min seansi alla laadida mugavalt siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Kes tunneb, et tahab suuremat korrastust teha energeetiliselt, siis väga soovitaksin kasutada kvaliteet-viirukeid, mida leiad Kadi Reiali e-poest kuni 14. maini kasutades sooduskoodi Stella -5% soodustusega.


Sama soodustus kehtib ka imelistele pehmetele ja kvaliteetsetele kašmiirist sallidele – imeline kingitus emadepäevaks või iseendale oma sisemise lapse kallistuseks.

Sallid on kangastelgedel kootud käsitsi kedratud villast.

Himaalajas käsitööna valmivad imelised pašmiina- ja kašmiirsallid on igaüks omaette kunstiteos. Kahte täpselt ühesugust salli sealt ei tule. Iga ese on läbinisti ainulaadne ja kõrge kvaliteediga. Sallid on pehmed ja soojad, kuid samas ka temperatuuri eraldavad, sobivad kandmiseks nii suvel kui talvel. Suvel püsivad naha vastas mõnusalt jahedad ja talvel soojad.

Reial.ee lehel võid näha kogu valikut.


Sallid on käsitööna valminud Indias. Kašmiir lõng pärineb Ladakh piirkonnas kasvavatelt Himaalaja mägikitsedelt. Üks kvaliteetsemaid villasid maailmas. Kašmiirilõng pärineb looma kõhu alt, kus see on pehmem ja siidisem.

Kadi lehelt leiate veel palju muudki väga kvaliteetset, seega soovitav vaadata ta lehelt lähemalt.


Õnnistusküllast nädalat!

Stella

Comments


bottom of page