top of page

Uue nädala energiad

Oleme energiatsüklis nimetusega: ma raputan sind, et sa tugevamaks saaks.

Nii ütleb Universum meile – mis praegu logiseb, krigiseb, lonkab ja logiseb, on just see, mis sinus terveneb. Seega tervita kõiki väljakutseid kahel käel ja telli, et sa näeks võimalusi, kuidas kõik kõikide jaoks parimal moel kergusesse jõuaks.


Energiatsükkel kestab veel 12 päeva ja selle kulminatsiooni mõte ongi selles, et tuleksid tagasi enda tõega kooskõlas olevasse voosse. Mitte sul pole tarvis kellegi teise moodi olla, vaid enda tõega kokku saada, hakata särama seda enda pärisolemust, sügavaimat tõde ja siirust.


Kes on vabadust kartnud, siis see õppetund ootab päris tõeliselt ees. Kui oled klammerduja, – muutub see, mida oled kramplikult kinni hoidnud, sinu jaoks kõrvetavaks, et selle oma elus lahti laseksid.


Kui oled olnud hirmul, siis näed oma hirmusid veelgi suuremalt justtkui tonte enda poole tulemas. Et neile otsa vaataksid ja kasvaksid arusaamisesse, et sul ei ole vaja karta, vad teha asju südame e armastuse järgi.


25. okt on päiksevarjutus, ja nii selle päeva kui ka ülejäänud nädala täpsema päevade ülevaate leiada siit uuest videost*: https://youtu.be/_npiPZ5BUD0

*Video on nähtav mu kanali VIP-liikmetele, kes on Südameteelise grupis või kõrgemas grupis.


Sel päeval kohe peale osalist päiksevarjutust on ka kuuloomine (25.10.2022 13:49), mis toob meid uude kasvutsüklisse, et uue ehitamine oleks tõesele e kandvale põhjale.


Idee on vabastada meid vääruskumustest, mis meid ei toeta ja tuua kontakti meie enda sisemise väe ja vooga.


Väga hea mantra, mida sel nädalal kasutada kuni kuuloomiseni, oleks: ANNAN VABAKS KÕIK, MIS MIND EI TOETA EGA TEENI! AITÄH, ET MA TAIPAN, MIDA ON VAJA TAIBATA!


Inimesed võivad sel nädalal ennast tunda tavalisemast enam tundlikuna, ärrituvana, rahutuna, murelikuna, süüdistavana – kerkivad üles seni varjulolnud varjukohad, mis tahavad lihtsalt armastuses vastu võtmist. Kui keegi hakkab teid süüdistama ja teie peale projitseerima oma asju, võid alati inimesele teada anda, et MA EI VALI NENDE MÄNGUDEGA KAASA TULLA.


Kui on vägivaldsus (kas füüsiline või vägivaldne kogemus), eemaldu olukorrast ja otsi abi!


Kes elab oma südamega kooskõlas, peaks varjutuste aeg olema lausa meeldiv, võib olla väga ekstaatilisi avardumisi ja naudinguküllaseid uute visioonide kanaldamisi, uute alguste võimsaid (re)starte!


Õnnistusküllast uut nädalat!

Kuni K-ni on mu kodulehel http://inspiratsioonikool.ee üleval meditatsioon Buddha pühitsus, mida soovitan kuulata juba enne varjutuse algust (või ka varjutuse ajal), peale seda panen üles meditatsiooni ÜHISVÄLJA MÜRKIDE VABASTUS, et see õuduste ja kollilugude "okse*" meisse ei haakuks, mida siin moekraamina meile pähe määritakse.


*Halloween ja sellele eelnev periood on paljude jaoks väga raske energeetikaga aeg. Kui teil on suitsiidseid tuttavaid või kaldute ise muremõtesse pikkadel pimedatel õhtutel, olge enda ja nende inimeste jaoks päriselt olemas, leidke endale kaaslased, kellega komöödiaid vaadata, mediteerida, joogat teha, reikiseansse vahetada vms – hoiduge õudukate vaatamisest ja puhastage regulaarselt oma elu- ja koduruume neist haiglastest ebatervetest mustritest.


Hea on kasutada viirukeid, mantraid, kuulake mu kodukalt meditatsioone, hoiduge meediamulinast.


Samamoodi nagu me metsa alla ei viska plast-topse, sama vastutustundetu on paisata sõja-ja õudusfilme avalikkuse ette.


Paljud inimesed pole teadlikud, mida nad neid filme vaadates endale ja ühisväljale teevad. Sellest hakkab inimkond ühel hetkel aru saama. Loodan, et ärkamine on kerge kõigi jaoks!


Teen kõigile, kes siia alla kommentaaridesse oma nime ja soovi jätavad, varjutuse eel spetsiaalse õnnistustseremoonia, et see periood teie jaoks läheks sujuvalt ja enda tõega voogu tagasi tulemine oleks lihtne.


Saate ise kaasa aidata oma vaimsele valgustumisele mediteerides. Kes soovib, siis juhendatud meditatsioone leiate mu kodulehelt http://inspiratsioonikool.ee


Õnnistusega

Stella Shakti

12 comentarios


Külli Lehtmets
Külli Lehtmets
26 oct 2022

Aitäh💗

Me gusta

laglekorkjas
laglekorkjas
25 oct 2022

Soovin osaleda õnnistustseremoonial! ☀️ Aitäh! 💖💖💖

Me gusta

Kadri Karula
Kadri Karula
25 oct 2022

Aitäh Sulle jagamast, kallike! 💕💕💕 Olen väga tänulik õnnistuse eest!

Me gusta

Sigrid Aavakivi
Sigrid Aavakivi
25 oct 2022

Armas Stella! Palun õnnistustseremooniat. ❤️💜aitäh

Me gusta

Enela Torim
Enela Torim
24 oct 2022

Soovin 🙏💖✨🍀

Me gusta
bottom of page