top of page

Uue nädala energia 11.-17.09

On alanud sügiseseks pööripäevaks ettevalmistusaeg. Selle nädala energiad aitavad luua puhta ruumi, et uued imelised sündmused saaksid hakata lahti rulluma.

Selle nädala põhikaart räägib sellest, et kõik on omavahel ühenduses. See, mis toimub sinus, toimub sinust väljas – mis toimub sinust väljas, toimub suure tõenäosusega ka sinu sees. Kui me tahame seda maailma muuta paremaks paigaks, siis ei ole muud, kui valime tulla ise sellesse kohta, mis on terviklikum, õnnelikum, aktsepteerivam, austavam. Väga hea on vaadata, millesse ma olen uskunud. Miks mu elu on selline, nagu see on? Sest ma olen uskunud, et millegi pärast on nii kõige õigem, kõige parem.


Selleks, et ma saaksin kogeda uut moodi reaalsust, on tarvis oma uskumused üle vaadata – olla endale lapsevanemaks, kes õpetab endale uutmoodi maailma nägemist.


Nädala küsimus: kui ma suudaksin olla ükskõik kes, ükskõik mis – mida ma siis valiksin olla? Vastus on südames, mitte mõistuses. Süda on värav hinge juurde. Läbi tunnetuse ja läbi enesekindluse tunneme me õige sageduse ära. Mõistuse sagedus on kahtlemine, otsimine, halvustamine, aga ka lahterdamine, asjade kategooriatesse panemine (hea-halb, ilus-kohe jms). Südame hääl on lihtne: süda tunneb ära, mis on õige kogemus, mis on hingega, tõega kooskõlas. See tunne on meeldiv, see on enesekindel, see on tugev, see on maandatud ja rahulik. Äratundmine. Nii saadki oma südame häälel ja mõistuse häälel vahet teha: mõistus üha kahtleb, otsib, arutleb – kas see on õige, kas see on õige, otsib, otsib, otsib – aga südamesse jõudes on selline tunne, et nüüd ma tunnen selle kohe ära, ma tean, minu sees on teadmine. Ja see teadmine ei pea põhinema ühelgi loogilisel, faktilisel tõendil, vaid see tuleb lihtsalt sisetundena – ma tean, see on niimoodi.


Kuidas me sellesse tugevusse nüüd jõuame?

Kuidas südamesse jõuda? See on igaühel oma teekond. Oma teekonda saab läbida mitut moodi. Üks kogemus, mis suure tõenäosusega kõiki südame poole pürgijaid kimbutab, on segadus ja heitunud olek. Segadus, kaos, vastuolulisus – need kõik on tegelikult head märgid, kui sa seda tajud, sest see tähendab, et midagi on muutumas, mis on varasemalt olnud ankurdunud mittetõesse. Juba see, kui me kogeme segadust, kaost, korralagedust, on tegelikult tervenemise märk. Et me jõuaksime tõesti siia keskmesse, keskjoondumusse oma olemusega, on suure tõenäosusega vaja läbi käia täpselt need maskimängud, need ego õpitud töövõtted, kuidas me oleme oma vale mina üles ehitanud.


Vale mina üles ehitamine käib nii, et lapsena sa tahtsid olla see, kes sa oled ja kelleks oled loodud saama, aga sellega ei lepitud, kes sa oled. Siis hakkasid suure tõenäosusega teisi matkima ja teesklema, et sa oled keegi teine, – hakkasid teisiti tegema, kui on sinu keskmest tulenev. Nüüd need õpitud mina-mängud võivad olla nii sügaval, et me võime olla hakanud ise uskuma, et me olemegi need. Selleks, et sellest tohuva-pohust välja ronida, tulevadki meile appi kosmilised jõud – retrograadid, kes tulevad justkui kammiga ja ütlevad, et sul on siin juuksed pusas, kammime lahti – ai-ai-ai, kus see võib valus olla! Küll võib olla valus!


Nädala teemaks veel: vanade südamevalude tervenemine. Kui siin on praegu kellelgi lahkuminek käsil, siis on see selge märk Universumi poolt, et sulle on parem partnerlus võimalik, oled liiga vähesega olnud nõus. See võib kõikidele kehtida, kellel on siin lahkuminekud – te olete olnud liiga järeleandlikud, liiga pinnapealsed, ei ole julgenud oma sügavamaid tundeid tunnistada või väljendada. Elu ütleb, et nüüd on vaja oma mõõk välja võtta, mis tähendab seda, et oma sõna jõudu tuleb kasutada enda hüvanguks ja mitte kellegi haavamiseks, vaid enda tõekspidamiste ja enda selgete piiride juurde jäämiseks. Joondume enda tõega.


Mõõkade kuninganna. Ka see kaart räägib väga kainesse, selgesse, ennast austavasse energiasse jäämisest. Mõõkade kuninganna tagurpidi oleks selline salvav ussikuninganna, kes teeb meelega haiget, aga õiget pidi kaardina siin kasutab mõõkade kuninganna oma sõna ja otsuse jõudu, et väljendada tõde nii, nagu see on, ilustamata. Väga korrastav nädal tuleb. Väga puhtasse teadvusesse toov, sest mõõgad lõikavad läbi illusiooni köidikud, mis on väga kasulik. Lõikavad läbi vale-mina mängud, egodega kaasa jooksmised.


Kas see on väga mugav protsess? Suure tõenäosusega mitte, sest meil tuleb ennast ületada.


Need kohad, kus me oleme harjunud ennast peitma, seal kohas tuleb olla nähtav ja julgeda enda tõde väljendada.Kuuloomine 15. september tuleb väga huvitavates energiates, aga selle kohta tuleb peagi eraldi postitus, seega pikemalt praegu sel teemal ei peatu, tule siia blogisse taas kolmapäeval!


Kuidas parimal moel pööripäevaks (23. september) valmistuda?


Loo oma elus rohkem korrastatust, korrasta oma kodu, kelder, sahtlid.

Soovitan kodu ja oma riided, auto ja energiakeha puhastada kvaliteetsete naturaalsete viirukite abil. Saate sooduskoodiga "Stella" -10% praegu tellida väga häid siitkaudu www.reial.ee


Praegu on väga kasulik teha suurem korrastus, eriti ka näiteks garaažides, keldrites – sellistes külmemates paikades, kus sa talvel võib-olla koristama ei lähe. Praegu oleks hea sellised kõrvalised kohad hästi korda teha, sest mida selgem ja korrastatum on sinu visioon eluks pööripäeva hetkel, seda kergemini saab elu sulle need uued kogemused tuua. Praegu on tarvis korrastuda. Korrastada esiteks oma mõttemaailm.


Kui ma suudaksin ja saaksin olla ükskõik kes, mis see siis oleks? Sellele võiks endale päevikusse kirjalikult vastuse leida. Elukooli kodune ülesanne :)


Imelist selginevat voogu kõigile!

Stella


Alustab ka uus e-koolitus MAAGILISE REIKI MEDITATSIOONIKURSUS

Suurepärane võimalus neile, kes alles alustavad mediteerimispraktikaga, aga ka neile, kes tahaksid oma olemasolevat praktikat tuua sügavamae tasandile.


PUHASTA KODU ENERGIAID KVALITEETSELT

Kes soovib ülikvaliteetseid India maagilisi viirukeid soetada, siis Kadi kodulehel saate kasutada seda sooduskoodi "Stella" -10% kuu lõpuni, et endale uusi naturaalseid lemmikuid koju leida. Kadi teeb superhäid täiesti puhtaid kosmeetikatooteid samuti, soovitan kõik keemiavärgid enda elus looduslike asjade vastu vahetada!


Kadi lehel on viirukite kohta kirjas nõnda:

Naturaalsed käsitöö viirukid (pirrud või aroomipulgad), mis on valminud Indias, kohalike naiste poolt rullitud ja lõhnastatud käsitsi ning kõrge teadlikkusega.

Need viirukid on rohkem kui lihtsalt viirukid. Indiast imelise väiketootja 40 aastane kogemus ja universumiga ühendus loob seda miskit muud; kanaldatud käsitöö aroomipulgad milles on vägi ja maagia. Midagi nii ülevalt ja teistsugust, et ka mitmed maailmakuulsad staarid neid kasutavad.

Viirukid võimendavad teatud energiaid, puhastavad õhku ebasoovitavast energiast, aitavad rahuneda, tervendada, reaalsust nihutada, endaga ühendust luua, tõsta loovust.


Leiad nii viirukeid kui imeilusaid salle praegu soodukaga siitkaudu:


Avatud on ka uued videod mu Youtube'i kanali VIP-liikmetele
Comments


bottom of page