top of page

TASUTA MEDITATSIOON – küllusejumalanna Lakshmi pühitsus


Saad alla MP3 sellelt lingilt alla laadida kuni 1. okt südaööni


KÜLLUSEJUMALANNA LAKSHMI PÜHITSUS


See seanss on neile, kes soovivad enda elu, enda teadvusevälja ümber korraldada külluse ja rikkuse tasandile ning asuda elama uues universumiga koostöö kogemuses.


Universum koosneb intelligentsest energiast ja meie ülesanne on õppida olema koostöös. See pole koht, kus peab ära arvama, mis õige on, vaid õppima kasutama enda tunnetust ja mõistust koostöös.


Selged otsused ja programmeeringud, mis on seekordses kanalduses, on spetsiaalselt selleks, et meie DNA ümber häälestada.

Sinu tuumolemus ongi rikkus ja küllus.


Kui sa seda kohe ei koge, siis järelikult oled sinna ette ise blokeeringud loonud. Aga sellest pole midagi, see oli vajalik õppeprotsessi osa!

Kes soovib, siis nüüd saab aga need ise ka sealt eest ära võtta!

Võid seanssi üle kuulata mitmeid kordi. Iga kord seda kuulates avad ise enda küllusekanalit avaramaks ja avaramaks.


Seekordne seanss on eriline ka selle poolest, et seda seanssi ja neid taotlusi saad kuulata ka mitte ainult meditatsioonina, aga ka näiteks kodus taustaks, joonistades, tehes joogat, mängides lastega vms.


(Mitte aga autot juhtides või keeruliste aparaatide või terariistadega toimetades!)


Kõik seansi kogejad saavad siit seekord kingituseks kaasa ka seansi teksti pdf-formaadis, mille saad välja printida ja juhenduse, kuidas saad neid taotlusi ka veel sügavamalt enda ellu integreerimiseks appi võtta.


Õnnistused sulle!


Stella

Comments


bottom of page