top of page

TALVISE PÖÖRIPÄEVA MAAGIA

Talvise pööripäeva hetkel 22.12 kell 05:27 on veedaliku astroloogia kohaselt Päike, Kuu ja Veenus Kaljukitses, tõusumärk aga Skorpionis Anuradha kuumärgises. See on väga soodne algus neile, kes tahavad oma elus leida rahuküllaseid lahendusi, soovivad kogeda õiglast asjade edasikulgemis ning astuvad reaalseid samme, mis on kooskõlas nii mõistuse kui südamega.


Anuradha tähendab Radha järgijaid. Radha oli Krishna kaksikleek, läbi mitmete kehastuste on seesama kaksikleegipaar käinud siin planeedil, toonud valgust, armastust, õiglust ja tõelise armastuse tegelikku tähenduse mõistmist. Radha armastus Krishna suhtes oli see, mis andis Krishnale tõelise väe. Seda järgmist kolme kuud kuni kevadise pööripäevani võime kasutada, et just selliseid elukvaliteete endasse tuua ja kasvatada. Julgedes elada armastuse juhatusel, on meie elud imedevoos kohe päris kindlasti. Seda voogu saab endale ise valida. Armastus pole lihtsalt emostioon, see on meie tuumolemus. Julgedes elada tõelise iseendana on edu võimalik luua kõikides eluvaldkondades – nii suhetes, raha-asjades, vaimses arengus jne.


Näiteks kasutades taotlust: Kallis Armastus, palun näita, kuidas Armastuse juhatusel elamine käib! Saagu sellest mu igapäevane olek! Aitäh, olen avatud armastusele, küllusele, rikkusele, rõõmule ja rahulolule!


Talvise pööripäeva ajal hakkavad päevad taas pikemaks muutuma. Sellel aastal on talvise pööripäeva saabumise moment 22. detsembril 5:27 hommikul. Juba 48 tundi enne ja ka 48 h peale seda momenti on pööripäeva-energiate portaal avatud.


Selle kasvava valgusega saame kasvama panna väga erilised sisemised programmid, mis aitavad tervel uuel aastaringil meis küpseda võimsatel valgustunud inimese elumustritel.


Iga pööripäev on eriline aeg ja sel ajal mediteerimisel on palju suurem mõju kui tavaliselt. On väga kasulik pidada oma dialoogi südamega ning taibata oma olemuse kõrgemaid oktaave.


Mida selgemad otsused ja taotlused sa pööripäeva ajal lood, seda selgemalt saab universum ka sinu soovidele vastata.


Olen kanaldanud spetsiaalse juhendatud meditatsiooni, et seda maagilist aega ja sisemist imedevoogu avardumist toetada.

Pööripäeva juhendatud meditatsiooniseanss sobib neile, kes tunnevad, et soovivad


* ennast häälestada uuele imede ja südamega harmoonias elamise sagedusele


* kogeda sügavamat rahu ja sisemist tasakaalu


* saada vastuseid läbi enda intuitsiooni


* saada paremat ühendust oma kaitseinglite ja vaimsete valgusemeeskonna teejuhtide poolt


* tervendada oma valguskeha ja laadida end lõpmatu õnnistustevooga❤️ Saad katkendit kuulata siitkaudu https://youtu.be/I8wC_fxJWBU
Leiad MP3 alla laadimiseks või otse internetist kuulamiseks https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon Õnnistusega


Stella Shakti❤️

Comments


bottom of page