top of page

Talve viimase nädala energiate prognoos

Updated: Mar 12, 2023

See on talve viimane nädal ja koos uue energia ning uute hoovustega on kätte jõudmas kevad. Kevadine pööripäev on 20. märtsil ning eelnev nädal on ideaalne, et maha raputada kergust segavad asjaolud, et siseneda pööripäeva-energiasse puhta võimsa väega.

Tõeliselt suur ja sügav avanemine saab meis toimuda. Selle nädala energia on väga tõstev, kuigi pealtnäha võib elu meid suunata keerukatesse situatsioonidesse. Nagu lumikellukesed – on meil tarvis tärgata ja valguse ja armastuse poole ärgata. Praktilises plaanis – lubada endal vastu võtta armastusküllane elu. Üles võib kerkida õppetunde, mis toovad endaga meeletult suure vabanemise ja kerguse. Nädala algus võib kohe olla täis valgustumisi, taipamisi, selginemisi ja sisemist avardumist. Uue energiatsükli energia, kuhu oleme liikumas, erineb senisest väga. Kui meie eludes on olnud keerulised olukorrad, siis see nädal algab tõelises armastusevõtmes ja kergenduse hoovuses.

Nädala põhiteemaaks ongi kergendus läbi vabanemise.

Sa võid tulla äratundmisele, et keerulised rollid, mida oled kandnud, võid nüüd vabastada ja tulla palju lihtsama elu juurde. Kui oled hakanud arvama, et pead olema kellegi teise moodi, et selles maailmas läbi lüüa, siis selle nädala energia ütleb, et võid olla täpselt selline nagu Sina oled. See ongi see, mida maailm tegelikult vajab. Jumalikkusega koostööd teed läbi selle, mida armastad ja mitte vähemaga. Järjest rohkem julgeme olla need, kes oleme ja mitte osaleda mängudes, millega me ei tunne koosloomise soovi. Võib toimuda võimas ja särav oma väe äratundmine. Elu toetab meid ja tahab aidata kaasa meie külluse- ja rõõmuvoole.Paljud meist on koos kevade saabumisega astumas täiesti uude ellu. Korrasta, puhasta ja otsusta minna lasta kogemustel, suhetel ja projektidel, kus ei tunne enam sisemist rõõmu. Võibolla taipad, et neis asjades pole kunagi rõõmu olnudki ja oled lähtunud hoopis kohusetundest. See on hea nädal, et lasta vabaks kõik, mida ei soovi uude aastatsüklisse kaasa võtta. Kõikide kõrgeimaks hüvanguks on see, kui valid teha, mida armastad. Saa võitu oma hirmust ja hakka lähtuma oma sisemisest rõõmust ning naudingu energiast. Vaata otsa nendele kohtadele, mida Sa ei ole tahtnud vaadata. Kohtadele, kus on siiani olnud vabandused, õigustused, mingid sisemised otsused ja enda maha surumine, et teistel oleks hea või et mitte välja paista. Praegu on hea aeg ebatervest mõttetasandist terveneda ja hakata looma terviklikku minapilti. Mediteeri, mõtiskle, tee reikit ja vali suhelda inimestega, kellega oled samas energias.

Võimalik, et üles kerkivad isaliiniga seotud teemad. Need on seotud teadlikkuse, struktuuri ja mõistmisega. Kui meie elus ei ole olnud terviklikku isafiguuri, siis meil on vaja isa-aspekt endas ise välja arendada. Läbi südame ja mõistuse koostöö saavutame tugevuse, millega kaasneb mõistmine, et edulaines püsimiseks ei pea me üldse pingutama. Andes vabaks pingutuse, hakkab hoovus meid ise kandma – ideed, lahendused ja õiged inimesed tulevad meie ellu iseenesest. Kui lähtume südamest, muutume atraktiivseks ja meiega on lihtne suhelda. Õrnuses on lõpmatu jõud ja ilu.

Teadlik loomine on alateadlikest hoovustest alati tugevam. Kui oled siiani olukordadele reageerinud ja mustreid loonud automaatselt, siis saad nende peegeldust näha oma elu põhjal. Kui tajud oma elus aspekte, mis ei ole terviklikkusega kooskõlas, siis on siin Sulle soovitus – hakka jälgima, kas keskendud puudustele või võimalikkustele. Kui tood teadlikult tähelepanu võimalikkustele, muutud magnetiks uutele kogemustele.


Hoia fookus võimalikkustel ja sisene kevadesse teadmisega, et kõik Su elus saab muutuda palju paremaks. Ka päevapealt. Ühe sekundiga. Ühe telefonikõnega. Ühe hetkega. Ühe meditatsiooniga. Ühe reiki seansiga. Ühe taipamisega. Võtame vastu kõik hea – imed, lahendused, kergendused. Võtame vastu elu parima kevade!


Kes soovib, siis alustamas on uued e-koolitused, mille leiad siitkaudu:


Meditatsioon emaliini tervenduseks ja alates K meditatsioon isaliini tervenduseks MP3-kujuliselt on soovijaid ootamas siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/


Uued videod Youtube'is:

13-19 märts talve viimase nädala ülevaade ja päevade kaupa prognoos:Kevadine pööripäev 20.03 – mis on kõige olulisem õppetund meie jaoks?Avalik video: Maagilise Reiki koolituse lõik – oletamise ja üksteise loomise olulisusest – Stella Shakti miniloengÕnnistusega

Stella

Comments


bottom of page