top of page

Tahad enda ellu rohkem rõõmu?

Rõõmu kogemuse toomiseks enda ellu on vaja taibata, et seda pole vaja mitte oodata, vaid ise luua. Loomine läbi rõõmu on täitev ja toitev nii meile endile kui ka teistele. Luues rõõmuga kooskõlas, annab see meile jõudu. Rõõm pole lihtsalt tunne, see on meie tõeline olemus.

IIDSED JOOGA TEADMISED

Rõõm on seesama, mis on meie elujõud, kundalini, sanskriti keeles öeldakse selle kohta prana – prana e elujõud tuleneb eelkõige sellest, et me oleme looduse ja loomulikkusega, oma hingega kooskõlas. Kui hakkame hinge tee vastu minema, kogeme takerdumist, rõõmu ja elujõu puudust, väsimust, kurnatust ja kui me siis ka midagi elu edendamiseks ette ei võta, võivad tulla ka haigused ja muud sellised keerulised kohad.


Rõõmu pole vaja leida välise kaudu, vaid ära tunda, mis mind kutsub. Mis tundub minu jaoks kütkestav, tore, vaimustav, inspireeriv? Kui seda on keeruline leida, siis järelikult oleme oma negatiivsusega oma kroonkeskuse sulgenud. Siis aitab meid taotluste loomine, selgete otsuste sõnastamine, mis on meid väestavad ja toetavad.


Näiteks nii: aitäh, et ma teadvustan, mis mulle päriselt rõõmu valmistab!

Aitäh, et ma märkan, mõistan ja kasutan neid teadmisi, et enda elu uueks luua!

Aitäh, et ma hakkan nägema ja näen juba praegu võimalikkust, selgelt ja mulle lihtsalt arusaadavalt!

Aitäh, et ma olen avatud lahendustele ja uuele inspuratsioonivoole!

Luban oma sisemisel armastuse Päikesel muutuda tugevamaks ja võimsamaks!


Hea on mäletada ka seda, et meie sõnadel on täismõju, kui oleme võtnud oma elu eest vastutuse 100%.

Seda saab teha näiteks sellise otsusega:

Ma valin olla oam elu ja õnne eest vastutav 100% ning ma käin enda meeldimise rada! Ma valin teha seda, mis mind kõige enam vaimustab!


Kes tunneb, et seda sisemist soojendavat päiksepaistet oleks hea endas suurendada, siis selle jaoks olen värskelt salvestanud uue juhendatud meditatsiooni, mida saad soovi korral endale sel nädalal alla laadida ja kasutada kasvõi terve elu, kui soovid!


JUHENDATUD MEDITATSIOON RÕÕMU INSPIRATSIOON


Seda seanssi võid kuulata nii mediteerides, aga ka maalides, käsitööd tehes, lastega mängides jne. See seanss on loodud, et häälestada meid Algallikalt saama inspiratsiooni mistahes loominguliseks tegevuseks.Seansil häälestume:


toetavate mõtete ja inspiratsiooni vastuvõtmisele


suurema inspiratsioonivoo vastuvõtmiseks


vabastades blokeeringud


mistahes eluvaldkonna toetamiseks energia vastuvõtmisele


oma elu nägemisele kui inspiratsiooni saamise varakambrile


tunnete ja kogemuste inspiratsiooniks muutmisele


maagilisele uuele võnkesagedusele


looduse ja loomulikkusega kooskõlla


julguse leidmisele, et luua enda elu ja enda loomingut enda moodi


Armastuse juhatuse kohaselt loomisele


Lisaks inspiratsiooniseansile saad kingituseks kaasa ka TŠAKRATE KORRASTUSE MINIMEDITATSIOONI, et puhastada ja vabastada oma loome- seksuaalenergiate keskust. Seda on väga kasulik teha, kui tunneme, et loomingulisus ja elu nautimine on olnud suletud.


Leiad need meditatsioonid registreerides seansile siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioonTäispikk inspiratsiooniseanss on salvestatud 2023 aastal Eestis.


Õnnistusega

Stella Shakti


OLED TERETULNUD KOGEMA KA UUT E-KOOLITUST KOGU PERELE

kas ajaviiteks või enda abistamiseks – tervendava kunsti e-koolitus


Comments


bottom of page