top of page

TŠAKRATE KORRASTUS

Tšakrad on inimese energiakeha portaalid – need toimivad nii energiate vastuvõtjatena kui kiirgajatena. Tšakrate korrashoiust sõltub nii füüsiline kui ka vaimne tervis.


Läbi nende energiapööriste saab toimuda infovahetus hästi kiirel ja tõesel tasandil, kuna inimese energia ei valeta.


Üks asi on rääkida, kuidas sa end tunned ja mida koged, kuid kui energiakehas on muu info, siis saame me tegelikult inimestena ka selgelt aru, kui pilt ja heli kokku ei lähe ehk inimene võibolla ei julge/soovi/taha/saa päris tõtt rääkida mingitel põhjustel.


Me kõik õpime täies tões elamist, on suur kunst osata olla diplomaatiline ja seejuures endale truuks jääda.


Saad aru, kas elad tões või mitte, selle järgi kas oled maast laeni õnnelik või ei. Inimene, kes elab täielikus tões, on vaba pingetest ning seetõttu oma loomulikus olekus ehk rõõmu-seisundis.​


Kui rõõm ja õnn ei näi hetkel olevat püsivad seisundid, on tarvis end ära puhastada ebatõdedest, uskumustest, blokeeringutest, piirangutest, projektsioonidest ja valedest, mida teadlikult või teadmatult endasse korjanud oleme.


Kiirtee õnnetu-olemiseni on tahta olla keegi teine kui päriselt oled (püüdes olla teiste moodi või teistele meele järele enda südame vastu minnes) ja jätad kõrvale selle, kelleks oled loodud saama.


Kiirtee õnneni on otsustada mitte enam ennast reeta, end vabastada ebakohastest lubadustest, piiravatest tingimustest ja valida olla iseenda väes, ilma seda teistele ära kinkimata.


See on väga suur koht ära õppimiseks, kuid ilma selleta ei ole tegelikult võimalik päriselt sügavuti valguses elada. Tuleb julgeda otsustada vanamoodi elamine maha jätta ja endale truuks jäämine tõsta number üheks.


Selleks see seanss kanaldatud ongi, et sina saaksid endas anda sujuvalt, elegantselt ja suures teadlikkuses vabaks kõik selle, mis on sinu tõelist sära varjutanud.


On aeg õitseda ja valgustada oma õnnega kogu maailma, kallis ja imeline kaasteeline!❤️


Kui soovid, siis sinu jaoks on valminud spetsiaalne MP3 kujul juhendatud meditatsioon, et oma õnnetunde-keha e valguskeha korrastada, vabastada end negatiivsetest (teadlikult või alateadlikult) ülevõetud energiamustritest.

Õnnistusega


Stella Shakti

Comments


bottom of page