top of page

Tõuse tuhast Fööniksina!

FÖÖNIKSI SAGEDUS ON MEIS KÕIGIS OLEMAS

Fööniks on sümbol energiavoo kohta, mis on muutumises, aga ei hävine. Lugudes siis kujustatud võimsa maagilise kotka-laadse linnuna, kes tõuseb leekidest uuesti ja uuesti, eales hukkumata. Saades küpseks ja taas täies elujõus olevaks, mingi hetk pudeneb ta taas tuhaks, et siis uuesti leekidest uue ja puhta ja värskena tõusta.


Samamoodi toimub ka meie sees ja tegelikult kogu looduses kogu aeg tsüklite vahetumine ja muutus. See on loomulik ja vajalik, et uus saaks ennast ilmutada.

Ka meie sees on fööniksi sagedus täiesti olemas. Olen seda tajunud kui meie 12. dimensiooni olemust, mis lõimib jumalikkuse ja inimlikkuse täielikult üheks ja läbi selle transformatsiooni kaovad vanad piirangud ja takistused.

Teisisõnu võime selle kohta öelda – valgustatus!


Nende vanade valukogemuste asemel tuleb meisse inspiratsioon, teadmine, miks neid äratuskellasid meile tarvis oli, avanevad uued elukogemused, väestavad ja jõustavad, et me oma kannatustest tõuseksime tugevamana ja võimsamana kui kunagi varem.


Iga kogemus on tulnud meile midagi õpetama ja läbi selle sisemise kasvamise saame me küpseda ja kogemuste võrra palju rikkamaks. Seda tarkust ei võta meilt aeg ega elumuutused, hingetarkus jääb meiega ka kõikideks järgnevateks eludeks! Mida nüüd õpime, saame igavikuteele kaasa!

Mina nimetan seda sisemise varakambri täiendamiseks. Hingetasandi rikkus seisneb just olukordade ja situatsioonide ning õppetundide läbimise läbi teadlikkuse ja elutarkuse kogemises. Mida kirjum elu, seda võimsamad hingeteemantid. Muutused võivad tunduda hirmuäratavad, aga uue aja energias on hea lugu see, et niipea, kui elule vastuvõitlemise lõpetame ja usaldame armastuse voogusid, siis loob elu meile parima võimaliku kogemuse, mis selles eluetapis potentsiaalina ootamas on. Universum ei viitsi jama korraldada, sest seda peaks poärast korrastama hakkama. Korraldub see, mida me kõige enam südames soovime. Aga selleks tuleb vana lahti lasta.


Olen FÖÖNIKSI-väestamise kogemuseks salvestanud spetsiaalse juhendatud meditatsiooni. Seda seanssi on väga hea kuulata, kui tunned, et mingid asjad on elus nii ära ammendanud, kuid uut elumustrit veel ei paista või miski näib takistavat seda kogemust, mida tegelikult tunda ja elada tahad.


See seanss siin ongi selleks, et saaksime hästi leebelt ja elegantselt seda energeetilist muudatust teha, ka oma rakumälust ja kehapingetest vabastada kõik see, mis enam ei teeni, ega toeta.


Oled teretulnud ja väga väga armastatud!

Helget avardumist!FÖÖNIKSI TEEMANT-TERVENDUS

Seanss on salvestatud novembris 2018


See seanss on mõeldud neile, kes soovivad:


* teha oma elus muutust armastuse energias ja armastuse abiga


* treenida oma kolmanda silma aktiveerumist


* kannatused vahetada mõistmise ja uue elujõu-voo vastu


* tõusta hirmu ja ärevuse tasandil suuremasse rahusse ja tasakaalu


* kogeda rahu ja sisemist kindlustunnet


* ebamugavuse vahetada mõnusa eluvoo vastu


* suurendada armastamise ja armastuse vastuvõtmise võimet


* kiirendada isetervenemisprotsesse kehas


* kiirendada eduvoogudesse liikumist


Kingituseks saad lugeda ka peatükki raamatust, mis sisaldab 61 valgusepalvet, et me saaks tõsta end mistahes elumurest lahenduste ja uute võimaluste voogu.


LEIAD MEDITATSIOONI MP3 SIITKAUDU


Kes soovib enda ellu sügavamat muutust, saate tulla ka reikimeditatsiooni kursusele, mis toimub sel aastal ainult üks kord online-versioonis, saad materjale vaadata-kuulata-kogeda endale sobivatel aegadel, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema.Õnnistusega

Comentarios


bottom of page