top of page

Tänase pööripäeva sõnum sulle


Tere armas Teekaaslane


Imelist pööripäeva! Pööripäeva meditatsiooni saad kuulata siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon

Tänaseks tuleb meile sõnum:


MÕÕKADE NELI – aeg rahulikuks sisevaatluseks


Aeg võtta endale aega, aega seada hingeaeda. Võimalus, et end koguda ja lõõgastuda. Vahel on parim viis midagi teha, mitte midagi tehes. Looduse vaatlemine, sisemaailma uurimine, lõõgastus, hingamine rahu rütmis, anda endale aega taastuda füüsiliselt ja mentaalselt neist suurtest õppetundidest, kiiretest muudatustest, mis on olnud. Praegu võtta asju lihtsalt ja rahulikult.


Meditatsioon, jooga, hingamisharjutused, reiki – täna on enese väestamise aeg.

Hea aeg ka oma sisemiste mõtete uurimiseks, sisemise dialoogi arendamiseks oma südamega. Tuua enam kogemus keha tunnetusele – see võib olla väga suur südame tervenduse aeg, kui lubad endal taas keskenduda sellele, mida tõeliselt soovid. Mida ma elus kogeda soovin? Missuguseid asju soovin ette võtta, mida läbi enda elu maailmale kinkida? Mis on see, missugusena näen enda kõrgeima potentsiaali elluviimise elu? Kuidas kujutan ette, et oleksin kõige õnnelikum?


Kihutamise asemel hetkeks aeglustamine, seisak ja julgus enda sisse kiigata, teha uusi valikuid, loob uue vundamendi uuele elukvaliteedile.


Taotlus: “Aitäh, et mu süda näitab mulle teed. Kuulatan oma sisetunnet ja tegutsen vastavalt kõrgeima meeldimise tundele.”


Tahad juulikuus tulla meiega koos kogema maagilist Paradiisipäeva siinsamas Tallinna lähistel? Vaata lähemalt siitkaudu: https://inspiratsioonikool.ee/paradiis


Teeme koos imelise kaunitari Evelyn Mikomäega ja minu kalli kaksikleegi Sri Lankalt pärit Ruwaniga paar väga erilist päevast kogemust, millest saad tulla osa võtma.


Lisainfo ja registreerimine siitkaudu:


Pööripäeva meditatsiooni saad kuulata siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page