top of page

TÄNANE KUUTSÜKLI ALGUS

Armas Teekaaslane, on uute alguste seadistamise aeg, ideaalne, et teha tulevikuplaane ja sättida oma kalendrisse vajalikud sammud eduvoo loomiseks!

Veedaliku astroloogia kohaselt algab täna uus kuutsükkel Vähi märgis. Üles võivad tulla väga tugevad tunded, siseraputused ja vulkaanipursked, mis võivad ootamatult vahelduda naerupisaratega. Olgem valmis tõeliseks tunnetemölluks!

See puhastus on vajalik, et saaksime tõusta kooskõlla oma intuitsiooniga.


Täna K 16.08.2023 kell 12:38 toimub kuuloomine ja selle kuutsükli kaardiks tuli meile KANNATLIKKUS.


Mida enam tahaks kuidagi kiirustada, seda enam on vaja seda kõike teha rahulikult ja maandatult, siis on tulemused kõige korralikumad.


Meid tuleb siinjuures toetama ja aitama kaastundlikkus ja lahke vaade ka konfliktsetele kohtadele. Kui meesenergiad (mõistused) veel vaevlevad, visklevad ja on sulgunud oma hirmukoobastesse, siis naisenergia (süda) oskus suunata lõpmatut tingimusteta armastust ja õnnistust, saab ka väga kaugete vahemaade taha saata valgust. Valgus on informatsioon, tervendav intelligentne energia, mis teab, kuidas ja mis infot kohale viia. Seega – kui tahad, et keegi käituks arukamalt ja mõistvamalt, on talle vaja juurde valgust ja mutte kirumist ega pahameelt.

See on meisterlikkusesse tulemise kuutsükkel.


On tants loomise ja hävitamise vahel ning on väga suur kunst ära tunda, kumba aspekti parasjagu kasutada. Seepärast soovitan regulaarselt mediteerida, et saada oma südamelt vastuseid ja mitte niisama vihaga lahmida. Mis on viha ja pahameelega otsustatud, tuleb varem või hiljem ikka ümber teha, on elu näidanud.


Seega juured tugevasti maha, kallid teekaaslased. Soovitan vaadelda meditatsioonis oma tuleviku võimalusi ja teha valikuid vastavalt sellele, mida su tuleviku mina parimaks peab, kes on juba antud otsuste vilju maitsta saanud, mida siin lähiaegadel tegemas oled.


Leiad selle toetuseks spetsiaalse meditatsiooni (koos kingituseks kaardilugemisega) mu kodulehe kaudu TULEVIKU TERVENDUS: vaatle oma tuleviku-võimalusi u aasta jooksul – mis on võimalik?

Leiad MP3 allalaadimiseks siitkaudu https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusküllast voogu ja õrnust hingele! Armastusega Stella Shakti

Comments


bottom of page