top of page

Täna algab maiade kalendri kohaselt uus aasta – hea aeg eluülesande teemade uurimiseks!

Tere armas Teekaaslane!


Kas tead, et täna algab maiade kalendri kohaselt uus aasta, mis tähistab uue hingearengu tsükli algust? Tänasest alates võivad tulla teemadeks täiesti uued asjad, projektid, suhted ning ideed, mida varem oled pidanud enda jaoks kas liiga suureks, liiga kättesaamatuks või mistahes viisil enda eluülesannet edasi lükates – lausa võimatuks.


Ent elul on kombeks justkui lainetena meid ikka ja jälle õigele rajale tagasi juhatada. Dharma e eluülesande täitmine pole mitte lihtsalt tore ja meeldiv, aga hädavajalik, sest inimesed, kes lähevad oma dharma vastu, on teistele oma käitumisega lausa kahjulikud. Inimesed, kes ei ela südame juhatusel, on tegelikult "arust ära". Tõeline tarkus algab südameühendusest, sest teadmised ilma terviklikkuse tunnetuseta on uinunud olek.

Kui inimene ei tee, mida ta armastab, on ta vibratsiooniliselt raskes kohas ja see mõjutab kõiki ümbritsevaid. Meil on igaühel võetud oma rõõmutee käia siin planeedil. Täites enda hingeülesannet, oleme rahul ja tunneme sisemist rahu ja voogu. On väga oluline, et me läheks just seda teed. Enda ülesannete täitma jätmine võib mõjuda kõikidele asjassepuutuvatele pärssivalt.


Kui aga isegi avastame end aeg-ajalt sellisest kohast, ei ole midagi muud, kui nagu autogagi sõites – kui avastad, et oled hakanud liikuma vales suunas, keera ots ringi ja mine õigele teele tagasi! Ei olemõtet enda ja teistega pahandada, vaid tunnistada endale, et läksin oma sisemisest juhatusest eemale. meie süda on nagu gps, mis juhatab tagasi õigele teele. Õige tee on see, kui on õige tunne.


Seega on eluülesande leidmine ja selle täitmine meie jaoks tegelikult lausa ühiskondliku tähendusega – täites oma ülesannet, aitad kõigil nende kõrgema teega kooskõlas olla.

Lähtudes egost, hirmudest ja paanikaosakonna juhatusest venivad aga õppetunnid pikemaks ning lahenduste jõudmine aeglustub. Et tulla tagasi takerdumise ja sisemise vastupanu maailmast armastuse lubamise maailma, on vaja sisemist otsust hakata elama südame juhatusel ning teha elus seda, mida päriselt teha meeldib. Meeldimise tunne mitte siis, et korraks ainult on hea, aga tegudel on ka pikaajalised tulemused, mis tekitavad hea enesetunde. Vahel on vaja pikaajalise heaolu nimel teha lühiajalisi ebamugavusi ka, seega tasuks kasutada oma tervemõistuslikkust ja vaadelda oma elu rahulikult ning oma hing ära kuulata.


Hinge tee on rõõmu tee. See on vabanemise ja vabaduse tee ära tunda, et me tegelikult olemegi vabad valima, mismoodi me asjadesse suhestume ja kuidas käitume. Kui me isegi ei saagi oma karmaülesandeid teha praegu teistsuguseks, sest kõikide kaasloojate panustus on oluline ja teisi me kontrollida ei saa, siis saame muuta enda suhtumisi ja õppida tegema sidrunitest limonaadi. Kui on nii, siis on nii, aga igast olukorrast saab leida parima võimaliku lahenduse. Ka kõige ebameeldivamatest situatsioonidest on väljapääs.


Et neid väljapääsusid näha ja mõista, mida elu siis luua ja kogeda tahab läbi sinu, oleks tarvis regulaarselt mediteerida.


Praegu, uue hingeõppeaasta alguses, on väga kohane teha spetsiaalse päringuga meditatsioon enda sees ja uurida – kas täidan oma elusaatuse kokkulepet või olen hakanud kõrvale kalduma ja kuidas tagasi oma teele saada?


Kes soovib, siis spetsiaalne ELUÜLESANDE JÄRGMISE SAMMU meditatsioon MP3 on huvilisi ootamas https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon
Õnnistusküllast uut aastat!

Stella

Comentários


bottom of page