top of page

Täiuslikkuse manifest

Kui me ei näe, et maailm on täiuslik just nii nagu see on, näitab see kolmanda silma blokeeritust ja ma ennustan, et seda hakatakse tulevikus tervendama kui vaimset häiret.


See ei tähenda, et kui me kohe ei näe asjade täiuslikkust ja vajalikkust, et me oleks ebatäiuslikud. Vastupidi – need on hingede eriti täpselt valitud kogemused, et me saaks võimalikult sügava inimeseks olemise kogemuse osaliseks!


Valguses on kõik selguses. Me saame kogeda teadmatust tänu enda valitud blokkidele. Aga kuna me oleme need ise valinud, saame need ka ise eemaldada!


Me teame seda alateadlikult tegelikult kõik. jagan siin all täna sinuga taipamisi, mida ma ise tahan, et ma igapäevses elus meeles peaks, et mitte tagasi minna duaalsuse lugude lõpmatusse sohu sumpama. Ehk on kellelgi veel toredat äratundmist ja meeldetuletust.


Võib minna aega, et teadus ja meditsiin jõuaks järele sellele, mida me juba intuitiivselt teame. Me oleme multidimensionaalsed olendid ja me hakkame seda kogema järjest selgemalt. Terviklikkuses vigu pole. On täiuslikud õppetunnid ja blokid, mis aitavad saada kogemusi ja taipamisi. Meie oleme need, kes loovad seda uut maailma ja selles kogemuses on kõik... jah, arvasid ära – täiuslik!


Et olla täiuslik, pole vaja olla täiuslik.


Ka ebatäiuslikud kogemused on tegelikult oma algolemuselt täiuslikud. Pakkudes nii endale kui teistele võimalust vaadelda "vigu", erisusi, – saavad kõik osalejad, kes soovivad, leida enda rollile vastavalt sobilikke reageeringuid ning vaadelda kogemuste tulemusi.


Nii saab igast ebaedu kogemusest tegelikult lõpmatu tarkuse varasalv. Täiuslik šõu. Mida enam vaatled ja analüüsid, seda enam hakkad aru saama, kui vajalik iga komakoht ja kogemus elus olnud on.


Võid kohe teha katse – mõtiskle mingi südmuse peale oma elus 5 aastat tagasi, 10 aastat tagasi ja vaata, kuidas see kogemus sind aidanud on? Mida kasulikku sulle toonud? Mida tänu sellele taipasid? Värskete kogemustega võid samamoodi teha. Kui ei näe kasulikkust kohe, hakkad seda taipama hiljem, kui su energiaagedus on kõrgem ja enam looduse ja loomulikkusega kooskõlas. Tihtipeale inimesed on näiteks surmaga silmitsi seistes mõistnud, mismoodi nad tegelikult oma elu elada tahavad. Nad on lahti lasknud oma klammerdumisest oma hirmu-minaga loodud egopildist ja seeläbi näevad täiuslikku võimalust uutmoodi eluks. Selleks ei pea aga surema hakkama. Võib täitsa vabalt ka täiuslikku kogemust näha lihtsalt seda valides.Täiuslik on mõttekonstruktsioon.


Vaid mõistuse jaoks on olemas ebatäius. Süda teab, et iga asi on omal kohal, täpselt õige hetkel ning vajalik täpselt kõige selle jaoks, mids edasi peab sündima. Leides end pidevalt kedagi või midagi kritiseerimast, võid olla kindel, et oled läinud oma egoteadvusesse ning ei lähti parasjagu oma Kõrgema Mina vaatenurgast.Täiuslikkuses pole puudust.


Ka puuduse-kogemused on täiuslikud külluse väljendused. Need on selgeks vastuseks külluslikult külvatud puudusteadvuse mõtetele. Teisisõnu – füüsilises reaalsuses manifesteeritu on mõttetasandil alguse saanud vähese teadlikkuse tõttu mõrudad viljad. Tegutsemises ja mõtlemises on kas puudunud armastuse juhatus, tõeline kirg, entusiasm, valgus või lausa üleüldse siiras huvi. Puudus on märgiks, et sa oled just niimoodi ennast väärtustanud – puudulikult. Oled alahinnanud või ülehinnanud mingit kogemust, vahendit, mida võib hoopis teistmoodi kasutada.

Kui me anname loa enda elu üle otsustada "tainapeadel", kes pole veel terviklikkuse teadlikkusse ärganud, siis võid olla kindel, et võitlused on lõpmatud.

Lahend on tõsta kogu KOLLEKTIIVSET TEADVUSETASET, et ka nö realistid* (loe: hirmuteadvuses elajad) märkaks oma südametunnistusega kooskõlas elama asuda.


*pean siin silmas neid, kes enda arvates on väga maised inimesed, aga tegelikult neil pole õrna aimugi, kes nad tegelikult on. need nn uinunud, on väga heaks käivitajaks, et need, kes on tahtnud siin planeedil teha valgustööd, saaks ennast ikka korralikult välja arendada neis teemades.Täiuslikkust ei saa teeselda.


Kui me ei taju olukordi ja ennast täiuslikena, on see täiuslik lahusteadvuse ülevalhoidmise tööriist. Ja ka selline vastandumine, eristamine ja vastikus mingite kogemuste suhtes on vajalik õpetaja. Iga kogemus viib kohale. Kui on vastuseis olemasolevale, siis ka see vastuseis on vajalik koht. Nagu varju ei saa enda küljest lahi harutada, nii ei saa me olla ilma oma elumissioonita. Ja kui elumissioon näeb ette ebatäiuslikkuse õppetundi, siis on vaja see läbi teha. Kuniks isu saab täis. Enne ei lõpe meie eludes mürgeldused, kuniks isu täis pole. Muidu võime jäädagi kõigile rääkima, et ärge näppu tulle pange. Igaüks teab, et suurest uudishimust ikka on vaja asju järele proovida. Oma kogemus on parim õpetaja. Ja kes on piisavalt kogenud, saab aru, et see on nii täiuslik neid kivipõhjasid oma elus ise järele kogeda. Me ei saa ära päästa teisi. Hinged õpivad läbi äärmuste tihtipeale kõige paremini. Muidu on mingi selline leige soust see elu. Ei ole vaja leiget elu elada, oma lapsi kõigest eemal hoida. Võib elada täiega, see kõik on täiuslik! Kes kardab äärmusi, see sisemist rahu ei saa kogeda.Täiuslikkuses on vigade mängimine ka täiuslik.


Kui keegi tahab kogeda, et on olemas täiusel ka vastand e ebatäiuslikkus, siis las kogevad! Duaalsuse labürindid annavad inimhingedele ainest paljudeks eludeks. Kes tahab käia ja kedrata neid dualistlikke asju teha, las teevad. Sina ei pea hakkama kedagi ümber tegema.Täiuslikkuses ei ole vaja millessegi haakuda.


Täiuslikkus on. Klammerduda ja kuskilt kinni hoida pole vaja. Silte panna või tohutuid skeeme ehitada peas, kuidas asjad on – seda võib teha, aga see võib ka juba mõne hetkega kõik pea peale pöörduda, sest uue ajastu energias on kõik palju vabam. Lihtsaim viis täiuslikkust taibata, on vabalt voolata selles, mis on. Enda sees tohutuid müüre ehitamata, struktuuridesse takerdumata, hakkame nägema läbi armastuse silmade maailma selgelt. Me ei vaata enam mõistuse kaudu, vaid südame kaudu. Niimoodi on intuitsioon ja sisetunne kõige erksamad – mida vähem reegleid, käskimisi ja piiranguid, seda selgemalt me tegelikult oma sisemise nägemisega selle maailma ülesehitust ja lõpmatut kirevat elu näeme. Mei sunni enam vaatama maailma mingil kindlal moel läbi mingi vaatenurga, vaid anname kõik vabaks. Vabaduses ilmutab ennast neutraalsuse maagiline võluvägi, mis avab arusaamised kogemuste sügavuste kohta, mida eelnevalt isiklikult võttes me taibanud pole.


Lühidalt – kui loobume oma enesetähtsusest ja isiklikult võtmisest, mis on rääkinud pidevalt ebatäiuslikkusest – siis see uus olek näitab meile, kui täiuslik on olnud iga kogemus, mis eales eksisteerinud on, mis on praegu ja mis on tulemas.


Kes tahab oma intuitsiooni ja kolmanda silma aktiveerimisele kaasa aidata, siis mul on valminud spetsiaalne meditatsiooni MP3, mille leiate siit: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon
Õnnistused

Stella


Comments


bottom of page