top of page

Täiskuunädala energiad 31.07-06.08

Väga müstilised energiad ja päevad on meid ees ootamas, soovitan olla väga teadlik, mismoodi sa enda aega ja energiat neil järgnevatel aegadel kasutad!

Täiskuuhetk on 01.08.2023 21:32 veedaliku astroloogia kohaselt Kaljukitses Shravana kuumärgis.


Idamaades peetakse seda konkreetset täiskuueelset aega väga oluliseks ja tehakse mitmeid spetsiaalseid rituaale, et oma teadvus häälestada küllusele, rõõmule, samuti häälestatakse ennast perekonna- ja abieluõnne lainepikkusele.


Soovitus on sel ajal mõtiskleda, mis on su elus tõeline õnn ja missugune on see püsiv terviklikkus, kuidas elada tahad. Võid paluda ka, et selle täiskuu energia aitaks puhastada su hinge ebatõdedest ning võõrastest energiatest, mis ei toeta su valgusküllseimat teekonda.


Shravana otsetõlkes tähendab "kõrv" ja selle taevapiirkonna, kus täiskuuhetk toimub, selle nimi võiks olla tõlgitud ka kui tõe saladuste kuulmine oma õpetajalt. Mina usun, et meie kõige olulisem ja lähem õpetaja meie elus on meie enda süda. Ja tõesti – kui ego armastab vahel lausa karjuda, siis selleks, et kuulda südame sosinaid, on vahel vaja olla päris vaikselt. See on ideaalne aeg, et mediteerida ja küsida oma südamelt juhatust oma ELÜLESANDE JÄRGMISEKS SAMMUKS. Leiad spetsiaalse meditatsiooni kuni T õhtuni siit.


VALMISTUMINE TÄISKUUAJAKS


Kuni täiskuuajani toimuvad veel väga suurte siseplaanide häälestused ja nihutamised kõrgsageduslikumasse energiasse. Peale seda võid tajuda mõned päevad justkui seisaku tunnet. Seda tunnet võime nimetada ka vaimse integratsiooni ajaks, mil meie eeterkehad saavad uut rammu meie uutest ideedest ja otsustest. Kuigi pealtnäha võib tunduda, et on selline rahulikum aeg, siis tegelikult toimub tohutult suurte energiamassiivide kristalliseerumine vastavalt nendele otsustele, mis on siin viimase nädala jooksul häälestatud.VIIMASTE PÄEVADE ENERGIAD


Kes on mu varasemaid postitusi ja videosid Youtube'ist vaadanud, siis ehk olete juba ka kursis, et praegu on käimas energiatsükkel, kus meile on appi tulnud suurem valguse vägi kui tavaliselt. See on selline protsess, kus suure tõenäosusega oled viimastel aegadel taibanud, et sa ise võiksid olla postiiivsem, optimistlikum, vabam ja kaastundlikkum, seda teistelt ootamata. Kui sa teaksid oma tulevikku ette ja näeksid, kui palju õnne ja armastust su poole teel on, sa ju hakkaksid seda kohe tähistama ja rõõmustama, kas pole nii? Oleksid lahke ja südamlik, sest sa tead, et kõik läheb su elus väga hästi?! Novott, siis ehk ongi aeg!


Teiste muuta tahtmine on ehk asendunud sooviga ise olla südamlikum, hoolivam ja tähelepanelikum nii enda kui teiste soovide suhtes. Igapäevane endast eemaolek on ehk hakanud asenduma enam kohaloluga enese jaoks? Kui see veel nii pole, siis soovitan väga enne seda täiskuumomenti võtta vastu otsus olla vastutav oma õnne eest ja paluda, et Algallikas saadaks vajalikud õpetused ja juhatused, et seda olekut endasse ankurdada. Vastavalt neile otsustele saavad valgusmaailma abilised ja su vaimsed juhendajad teiselt poolt loori sinu tähelepanu ja mõtteid aidata suunata, et sa ei jääks vanadesse depressioonilõksudesse kinni. Oma tunnete tundmine, tunnistamine ja tõe kohaselt elamine on praegu kallim kullast. Mida enam elad siiruses ja aususes, seda kergemaks su elu järgnevate kuude jooksul minema hakkab!


KUIDAS PARIMAT VÕITU SAADA?


Peale täiskuuaega rahulikumas voos olles võid taibata väga palju oma seniste toimimiste ja eluhoiakute mõjude kohta enda elus. Soovitan neil päevil kindlasti mediteerida, pidada päevikut ja oma taipamised üles täheldada.UUE ENERGIATSÜKLI ALGUS


4. augustil algab uus 13-päevane energiatsükkel, mis aitab mingis sulle olulises teemas (mitte enam nii üldiselt, aga mingis erilises valdkonnas) tuua sulle uue visiooni ja nägemuse, mis saab sind edasi aidata. Seega soovitan, et ole väga tähelepanelik, mis kerkib üles siis 3. augusti õhtust kuni 5. augusti õhtuni. See teema võib üles kerkida täiesti igapäevaeluliselt. Lihtsalt taipad, et ohhoo, mul on vaja seda teemat enda elus praegu kuidagi edasi aidata/olukorda parandada /leida uusi lahendusi vms.


5. augustil võib selles eluvaldkonnas tunduda, et kerkib üles lausa kriis või näed selgelt ära, mis kogemus praegu blokeeritud on. Tea, et see, mis üles kerkib, selle kohta hakkab elu sulle õpetusi tooma, mis siis 16. augustiks peaks olema leidnud uue väljundi või vähemalt on sul suurem selgus, mida sa tahad ja kuidas ja kellega.


SUHTLEMINE


Kuna siin on tulemas ka lõvi väravate aeg 8-8 portaalis, siis tea, et see, mis praegu toimub, on su sisemise tugevuse kasvatamine. Täiskuuhetkel on nii Veenus, Marss kui Merkuur Lõvi märgis. Kui me siia lisame ka fakti, et Veenus on retrograadne, siis kes ei taha suhetes pärast tuhamägesid koristama hakata, olge oma suhtlemises palun teadlikumalt õrnemad. Enne kui midagi ütled, mõtle kolm filtrit läbi: kas see on tõde? Kas see on lahke? Kas see on vajalik?SISEMINE KASV


Elu ütleb, et see ongi normaalne, et me peame tugevamaks kasvama ja see, mis üles kerkib, on sulle abiks ja hüppelauaks, et saaksid teha suure sisemise transformatsiooni ning jõuda oma hinge arengus kiirelt järgmisele tasandile.


Karta pole vaja, see siin ei pea mingi pahandus juhtuma, võimalik, et lihtsalt avastad, et tahaksid elada mõnusamat elu, rohkem reisida või elada oma majas ja siis see algav nädal hakkab sulle tooma sinu unistuste täitumiseks vajalikku inspiratsiooni, kuidas see kõik toimuda saaks. Eks igaüks saabki just sellise pühitsuse, mida oma hinges kõige enam ihkab.SOOVITUS KÕRGEIMAKS EDUKS


Soovitus uueks nädalaks on hoida oma selg sirge, pea püsti ja naeratus suul. Kuidas on su kehahoiak, nii hakkab elu sulle ka vibratsiooniliselt vastama.


Õnnistusega

Stella


Comments


bottom of page