top of page

Sügisene pööripäev 23. septembril

Suurepärane aeg, et teha enda sees suurpuhastus ja minna vastu uude hooaega uues sisemises säras, enesekindluses ja julguses elada siira ja hinges vabana!

Tere armas Teekaaslane!

Ongi meil kätte jõudnud põnev pööripäeva-aeg. Pööripäeva-hetk on 23. septembril kell 4:03, aga selle mõju on juba 48 tundi ennegi väga hästi toimiv! Soovitan seda aega kasutada, et teha suurem sisemine korrastus ja karmavabastus.


Karma võib seisnedagi just selles, et oled oma vanemate asju hakanud enda omaks pidama ja lähed samasugustesse lugudesse sisse. Sa aga pole kohustatud neid mängusid samamoodi jätkama ja just nüüd on ideaalne aeg saada teadlikuks ja valgustada enda teadvust uue vabaduse noodiga.


Seekord kahaneva kuu kohaselt oleme ideaalses häälestuses, et pööripäeva-energia abiga lasta elus minema uhtuda sellel, mis meid enam ei toeta ega teeni.

Väga palju selliseid mustreid on pärit meie lapsepõlvest, kus siis kas teadlikult või alateadlikult, pärilikult oleme üle võtnud oma vanemate käitumismustreid ja harjumusi, mis tegelikult aga võivad olla meile kahjulikud või pärssida loomupärast armastuse voolamist.


Tihti on sellised vanematelt võetud asjad meile justkui nähtamatud olnud, sest oleme nii harjunud niiviisi elama, et teisiti elamine ei ole pähegi tulnud. Kui aga hakkame rahulikult oma elus olevat vaatlema, võime saada suurte üllatuste osaliseks kui hakkame analüüsima – kustkohast tulevad meie ebakindlused? Kust tulevad endasse negatiivselt suhtumised? Kust tulevad arvamused, kuidas maailmas asjad olema peaksid?


Et ennast tõsta tagasi iseenda väesse, on selline väike sisemine töö teinekord vägagi elumuutuv. Juba ühele-kahele mitte-endale-omasele mustrile pihta saamine ja taipamine võib tuua täiesti kardinaalse elumuutuse paremuse suunas.


Kui tunned, et tahaksid ka ennast korrastada ja puhastada, siis selle toetuseks olen salvestanud värske juhendatud meelerännaku:


SÜGISENE PÖÖRIPÄEV

VABANEMINE MITTETOETAVATEST MUSTRITEST – esivanematelt ülevõetud ja päritud blokeeringute transformatsioonSaad aru, et oled võtnud üle ebaterveid mustreid, näiteks kui
* teed asju nii nagu su vanemad, aga see ei meeldi sulle;
* tahad oma vanematele meele järele olla, aga ikka on pidev hõõrumine kuskil vahel tuntav
* oled konfliktis oma vanematega või inimestega, kes sind üles kasvatasid
* oled rahulolematu iseendaga ja ei leia oma õnneteed
* otsid pidevalt rahuldust oma kaaslase läbi (võimalik, et edutult)
* sa ei tunne turvatunnet elades oma elu
* koged pidevalt enese süüdistamise ja alla surumise mõtteid ja tundeid
* pead teisi inimesi endast targemaks ja enda tõest pole sul suurt aimugi
* pead ennast kõige targemaks ja teisi kõiki rumalateks
* ei tunne ega näe kõige täiuslikkust enda elus
* sul on raske luua püsivaid tugevaid sõprussidemeid või luua õnnelikku suhet oma elus
* tunned end tegelikult sageli üsna õnnetult

Sügisene pööripäeva-energia on ideaalne, et oma ebakohaseid energiamustreid kerge vaevaga ümber transformeerida. Anname vabaks blokid ja vabanenud energia tuleb tpetava eluhoovusena sind toetama ja edasi juhatama.

Seansi põhiteemad:

1) energeetiliste blokeeringute vabastamine tšakrasüsteemist

2) vaimsete, füüsiliste, mentaaltasandi ebakohaste mustrite muutmine ja vabanenud energiate ümber suunamine toetuse energiaks

3) enda väe ja enda juhtimise ja väestamise oskuse suurendamine

4) lõdvestumine oma tõesse

5) vanematelt üle võetud ebatervislike mustrite vabastamist, mis ei toeta meid enam

6) omaenda kõrgema tarkusega suhtlemine ja juhatuse vastu võtmine – lahenduse energia lubamine

7) põhjalik muutus oma elutee käimises – elamine joonduses kõrgema tõega

8) armastav häälestus armastusküllasemaks eluks

See seanss on kõigile neile, kes on tundnud, et perekondlikud sidemed on elus olnud väga rasked või ebamugavad ja tahaks tunda kergendust ja uut kergust enda väes ja oma mõistuse ja südame ühtsuses.

See on järgmine samm omaenda sisemise lapse armastusküllase õpetamise teerajal – armastavate taotluste loomine ja enda toomine pehmuse ja leebuse energiasse.

Soovitan peale seanssi saadud taipamised ka üles kirjutada.

Kõigile enne R südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel.


Seanss on salvestatud aastal 2022.


Õnnistusega

Stella

bottom of page