top of page

Sõbrapäeva nädalal on põhiliseks teemaks...

Updated: Feb 13, 2023


vabanemine!

Nädala põhiteemaks on kergenduse ja vabanemise voog. Üldse järgneva seitsme nädala jooksul olge valmis tõeliseks suurpuhastuseks. Meie eludest pühitakse minema need blokid, teadmatused ja segadus, mis on takistanud mõnusat voogu.


Ära karda – see, mis lahkub, ei olegi meie kõrgeimaks hüvanguks. Lase minna sellel, mis tahab saada vabaks ja lase tulla sellel, mis tahab tulla. Ära klammerdu kellegi ega millegi külge. Vahel peab miski meie elust lahkuma selleks, et hoopis tulla tagasi paremal kujul. Väga soovitatav on teha protsesse, mis puhastavad keha – detox, mõne jaoks on sobiv sellerimahla joomine ja muu mürkidest puhastumine.


Ära karda öelda ei. Võid inimestele öelda, et teed seitsmenädalast detox-perioodi ja sel ajal palun mitte oma keeruliste lugudega sinu poole pöörduda. Kui tajud, et kellelgi on mure, ning sa ei tunne 100% vaimustust selle teemaga tegeledes, kes su juurest nõu ja tuge sooviks, siis võid inimesed edasi suunata kellegi teise juurde.


Kui sul endal on mure, suhtle nendega, kes on avaldanud soovi sind aidata. On hulganisti elukutselisi terapeute ja meistreid, kes meelsasti teisi nõustavad ning kelle jaoks see ajaperiood on elu neid vaarustanud terasest närvikavaga.


Enda eest seismine ning enda vajaduste ja soovidega tegelemine toob Su ellu vajaliku tasakaalu. On vaja lõpetada enda ohverdamine teiste heaolu nimel.


Võid olla hiljuti kogenud midagi, mis on Su tasakaalust välja viinud, sest see kogemus on olnud liiga kaldu ühes suunas. Sul on tarvis nüüd see oma südame suunas tagasi kallutada. Sa tunned ära, et oled mingi teema suhtes tasakaalust väljas, kui ei tunne enam vaimustust. Vahepeal peame mõned missioonid oma elus ainult teatud perioodiks kõrvale jätma, et siis kunagi hiljem õige energiaga nende juurde tagasi tulla. Igaks asjaks on oma aeg.


Sellel nädalal ei ole vaja ühisvälja sonkima minna. Hoidke end ülemaailmsetest protsessidest eemal, ei ole vaja kõigesse sisse logida. Tegele enda energiakvaliteedi hoidmisega ja tea, et helgemad asjad on ees.


See nädal aitab teha ruumi, et uued õnnelikud kogemused saaks meie ellu siseneda.


Nädalapäevade kaupa kaardilgemist saad vaadata siit videost https://youtu.be/ZnI0H8_Twao


Kaardilugemine Saladuse paljastus avalikult kõigile nähtav: https://youtu.be/hTwFpNe6xUA


Mida elu tahab sulle tuua, aga sa oled sellele vastu


Mida toob sulle Valentinipäev


KUI OLED NAINE JA TAHAD TULLA ENAM KOHALE OMA VÄESSE, SIIS SEE SIIN ON SULLEToredat sõbranädalat ja sõbrapäeva ning olgu iga meie päev Armastuse pidu!


Õnnistuse ja armastusega

Stella


Comments


bottom of page