top of page

Portaalide avatuse nädala energiate ülevaade 5-11.02

NÄDALA PÕHITEEMAD
KEHA TUNNETAMINE, SISEMISE VASTUPANU VABASTAMINE

Meid juhatatakse tunnetama väga tugevalt oma keha ja tegutsema vastavalt sellele ning pole vaja alla anda. Igasugune blokeering millegi ees näitab tegelikult seda, et me liigume õiges suunas. Aga enne on vaja midagi veel selgeks õppida, kui unistused täituvad. Võtmeks kehatunnetuse tajumine. Kui sa tunned väsimust, kurnatust, siis on väga hea puhata. Kui oled energiline või rahutu, siis on hea liikuda, vahetada asukohta – teha midagi nagu su keha sind parasjagu juhatab.

 

Nädala põhiteemaks on materiaalse energiaga ringi käimise oskusevõime suurenemine. Durga energia. Selline naisenergia, kes on võitu saanud oma ego üle, taltsutanud oma sisemaailma. Meid kutsutakse olema endaga hästi ausad. Tunnista, mida sa tunned. Kui on ebamugav tunne, siis muuda seda olukorda või muuda oma suhtumist. Selline võimas energia, sisemine võit ja võit mitte teiste üle, aga sellise sisemise vastupanu vabastamine. Vastupanu asemel liigu vooga kaasa ja usalda, et see, millel on aeg tulla, see ka meie ellu tuleb. Liigu täpselt sellesse kogemusse, mida sa päriselt tahad. Tarkus – ignoreeri vastupanu praegusele hetkele, selle asemel harjuta aktsepteerimist, teadlikkust. Hetke pärast on praegune hetk juba möödas. Sa võid igas hingetõmbes valida täiesti uue reaalsuse, luua täpselt seda, mida sa tahad, seda siis läbi oma tunde tunnetamise. Kõigepealt on tunne ja siis on mõte. Mõttega kaasneb ka tunne. Kui on ebamugava tundega mõte, siis see järelikult ei ole kõrgeim tõde. Siis on vaja sihtida praeguse hetke kõrgeima tõeni.

 

Võta vastu jumalik juhatus. Sellel nädalal õnnistatakse meid kõrgemalt poolt väga suure inspiratsiooni ja juhatusega. Märka seda ja võta vastu. Seda saab vastu võtta nii läbi oma unenägude, tunnetuste, mõtete, unistuste, väljendamise. On see siis läbi sõnade, läbi tantsu, läbi sellise kõrgema energia kutsumise.

 

Portaali avatuse nädal, kõrgete energiate poolt juhatatud. Kõik sündmused, mis praegu tulevad, on kõrgema plaaniga kooskõlas. Kui sa oled läinud mingis teemas enda vastu, siis on sul kehaliselt ilmselt nii ebamugav, et sa ei saa enam enda vastu minna. Siis on tarvis kuulatada, tunnetada, mis see õige suund olla võiks. Kui sa oled tajunud enda elus vastuseisusid ja blokke, mis tulenevad hirmudest, siis sellel nädalal need blokeeringud eemaldatakse.

 

Tulemas on imede ja külluse voolamine. Võta vastutus oma elu eest. Otsusta enda sees, et sa tahad olla õnnelik ja elu aitab alati kaasa. Meil ei ole vaja sõdida mitte välisega, vaid tuleb õppida mitte enam kaasa minema oma sisemise pimeduse lugudega. Saa võitu enda madalasageduslikest harjumustest või piiravatest uskumustest. Kui tulevad negatiivsed mõtted või sellised vastukäivad sisemised võnksutused, siis selle asemel, et uskuda negatiivset, vali alati positiivne otsus. Küsi oma kõrgemalt minalt ja kõrgematelt jõududelt juhatust, kuidas mingeid olukordi lahendada. Kui sa ei tea, mis see lahendus olla võiks, siis võib alati paluda lihtsalt lahenduse energiat. Me ei peagi teadma, mis see lahendus on. Kui me taotleme muutust harmoniseerumisse, lahendust, siis algallikas teab, meie kõrgem mina teab, ja ta oskab meid täpselt õigel hetkel õiges suunas juhatada.

 

Olge valmis imedeks ja kergenduseks.


Nädala ülevaate video ja päevade kaupa energiate analüüs


Meditatsioon TEEMANHÄÄLESTUS uude energiasagedusse ankurdumiseks


Õnnistusega

Stella

Σχόλια


bottom of page