top of page

Portaalide avatuse nädal 3-9.07


Suured läbimurded läbi suhtlemise. Muutus – koidiku energia on siin – nii nagu Päike tuleb igal hommikul, niisamuti tulevad meie ellu ka uued algused. Võit pimeduse üle. Uuestisünni vägi. Praegu portaalide avatuse ajal on väga hea appi kutsuda ingleid, valgusmeeskonna abilisi, et armastuse võit hirmu üle oleks toetatud igal tasandil.

Vana tsükkel on läbi saamas, midagi on lagunemas. Lahti laskmised ebatervest, et saaks tekkida terviklikkusega kooskõlas olev. Laguneb, mis ei toeta.


Ärka hommikul teadmisega, et lootus juhatab sind kohale. Lootus on kui esimene päiksekiir, et saaks tulla soovide täitumine.

Esmaspäeval on täiskuu, pinnale tulevad teemad, mis tahavad lihtsalt valgusesse saatmist. Ära otsi vastuseid, vaid lõdvestu. Vastused tulevad siis ise.

Hea on pidada päevikut – kirjuta, mida tahad. Kui on rahutust, telli rahu. Kui on kokkutõmbumine, siis kasuta mantrat – tühistan, vabastan, eristan! Tõde toob rahu tunde. Tõega kooskõla tuleb ise endal õppida igaühel selgeks. Kui tajud midagi kogedes rahutust, siis see ei pea olema sinu tõde. Kuula seda, millega on jaatuse tunne. Filterda enda sees. Soovitus ka kaartidelt on nautida suveilmasid, laadida looduse energiatega. Päike, maa, vesi, tuli – lõke, saun, küünlavalgus. Luba endal tunda uuestisündi uueks iseendaks.

Ära võta midagi isiklikult! Nädala lõpus näed, et polnud vaja üldse muretseda. Laupäeval lõpeb julguse kasvatamise tsükkel, pane tähele enda taipamisi R-L – võivad tulla väga suured edusammud oma maailma terviklikuna nägemises.

Soovitus: kasuta naisenergia pehmet hoovust, et luua mõnus hoidev armastuse väli enda ja oma pere ümber. Ka see tekst siin on üks viis, kuidas sellist armastuse välja luua – loon selle sulle, et sind inspireerida ja et meenutada sulle sinu enda intuitsiooni – ilmselt tajud ka ise neid energiaid, siis võta see peegeldus on sulle kui meeldetuletus – usalda ennast! Võid seda teksti ka jagada, kui tahad!


Pea meeles:

Kui usaldad enda sisetunnet, on Universumi kingituseks sulle Armastus.

Päevade kaupa uue nädala energiate ülevaadet saad vaadata siitkaudu: https://youtu.be/uWiV50smBnk?t=757


Meditatsioon HIRMU ÜLETUSEKS JA ARMASTUSE KARIKA TÄITMISEKS


Õnnistusega

StellaComments


bottom of page