top of page

Portaalide avatuse ajastu algab nüüd


Lähema kuu aja jooksul saab toimuma väga mitmeid pöördelisi elumuutusi. Koos kuuloomisega 19. mail oleme jõudmas portaalide koridori, siis eelteabeks, et aktiveeritakse kõigepealt esimene värava pool. See värav teeb algust uuendustega, mille järelkajasid ja õppetunde saame kogeda u järgneva 4 kuu jooksul.


Nendel sündmustel, mis praegu lahti hakkavad rulluma, on eluliselt oluline info meile tuua. Pealtnäha võimalik, et väiksed detailid, ent suures pildis võivad need osutuda liblikalöögiks, mis saavad meile teatavaks ja nähtavaks mõne aja pärast kui väga suurte muutuste toojad.


Soovitan sel ajal olla tähelepanelik, et me otsustaks asju selge ja rahuliku peaga, mitte vihase või ärritununa. Lõhkuda lihtne, hiljem parandada keeruline. Nii tuleb info mulle. Ära lõhu ega ehita midagi, milles sa 100% kindel pole, pigem lase asjade kulgemisel hästi loomuldasa lahti rulluda, naturaalsel ja kergel moel. Terve järgmine nädal on väga võimsad ühendused avatud Valgusmaailmaga suhtlemiseks. Soovitan sel ajal olla tähelepanelik oma unenägude ja märkide suhtes, mida elu sulle saadab.


Sa saad tunda ja kogeda, mida tähendab mõttejõuga loomine – vahel piisab vaid väikesest põgusast mõttejupikesest kui näedki seda juba manifesteerumas. See on uue maailma harjutusaeg, kus me saame maitsta, tunda ja tajuda Kuldajastu energiate toimet juba praegugi. Igaüks meist on kutsutud osalema ja panustama, et sellest ajastust saaks õitsengu portaal kõikide jaoks.


Soovitan tegeleda sellega, mida päriselt armastad, kuulata mantraid, laulda, tantsida, teha südame avamise ja maandamise praktikaid e lõdvestumist nii nagu su süda sulle juhatab e meeldimistunne info ette annab.


Selle asjastu toetuseks on valminud ka spetsiaalne väestav pühitsus DRAAKONITE JA PLEJAADIDE PÜHITSUSE MP3, mida saad soovi korral alla laadida siitkaudu:Minu jaoks üle pika aja väga põnev ja teistmooni kanalduse kogemus. Olen varasemalt kanaldanud Vega tähe infot, see Plejaadide kanaldus on ses suhtes teistsugune, et täiesti pea ees mul lasti sellesse hüpata ja taaskord sain ise väga suure üllatuse osaliseks, kui põnev on ette mitte teada, mis kanalduses tulema hakkab ja kui olin selle salvestanud, olin ise täielikult vaimustuses, kui võimas toetus meil Universumilt on!


Aitäh, et oled meiega siin planeedil sellel põneval ajal!


Järgmise väga põneva portaalide avatuse nädala energiate ülevaadet saad mu YT kanali VIP-liikmena näha siitkaudu: https://youtu.be/FbAliv-J4Lg (Südameteelise ja kõrgemad grupid)

Õnnistusega

StellaComentarios


bottom of page