top of page

Pööripäeva-nädala energiate kokkuvõte

Tere armas Teekaaslane


Olemegi oma vooga jõudnud mõnusasse suvelainesse. Suvise pööripäeva algus on 21. juunil kell 17:57. Aasta pikim päev on maagiline selle poolest, et just sel ajal loodud taotlused hakkavad küpsedes ja aastaringi jätkudes sügiseks uusi kogemusi looma võimsamalt kui muidu.


Pööripäevahetki on juba aastatuhandeid peetud üheks kõige olulisemaks tseremooniate ajastuks. Ent juba 48 tundi enne ning ka 48 tundi peale seda on tegelikult avatud aja-aken, mille jooksul on väga kasulik keskenduda oma tulevikuvisioonide ja taotluste loomisele.

Divine Circus Oracle Card deck Alana Fairchild, card artwork “Melody Within,”
Divine Circus Oracle Cards, Alana Fairchild, pildi nimi “Melody Within,”

Soovitan sel nädalal teha visioonikaardi, koguda spetsiaalsesse kausta arvutis pilte internetist või ka lihtsalt oma päevikusse üles kirjutada, mis on see, mida sel suvel/ülejäänud aasta jooksul kogeda tahaksid.


Selle nädala üheks teemaks on ülemeeleliste võimete avaldumine, oma elu korrastus, tegutsemine vastavuses oma kõrgema potentsiaaliga ning vajalike otsuste langetamine.


Tegelikult aitab kõik kaasa, et sa oma unistuste täitumiseni jõuaksid. Mida väiksem on vasupanu elule, seda selgemini seda kõike läbi nägema hakkad.


Kohalolekusse, mis on manifesteerimise kiirendus ja võti, saab endasse harjutada läbi mediteerimise.


On väga hea mäletada, et see, mida soovid sina, seda soovib terve maailm, et sa kogeda saaksid.


Selle ajastu toetuseks on mu kodulehel üleval ka spetsiaalne suvise pööripäeva meditatsioon SUVINE PÖÖRIPÄEV – UNISTUSTE TÄITUMISE KIIRENDUS.


Saad selle alla laadida MP3 kujul või kuulata ka otse internetist.
Kõik registreerijad, kes tulevad osalema enne 22. juuni hommikut, saavad kingituseks kaasa ka individuaalsed kaardisõnumid, et see saaks olla su elu parim suvi ja nii ka iga järgmine.


Nädala energiate pikem ülevaade koos päevade kaupa analüüsiga on ootamas VIP-videos https://youtu.be/BmABUBSTH1U


Tahad tulla päriselt minu ja teiste imeliste hingedega kokku saama? Päikseranna festival Saaremaal ootab meid Suist pööripäeva tähistama 21-22 juunil https://fb.me/e/g88NVI6w6Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page