top of page

Päevasõnumid

Imelist nädala lõppu!Reede 17.11

Portaaliavatuse päev. Meile antakse läbi meditatsioonide või sisetunde konkreetseid juhiseid, kuhu oma pilku suunata. Soovitus on pidada selle päeval päevikut ja kirjutada üles, mida tahad vabaks anda ja mida selle asemele soovid. Sõnasta selgelt oma piir alla mille Sa enam ei lepi. See aitab madalamad energiasagedused kõrgemateks ümber transformeerida ja tuua Sulle kvaliteetsemad elukogemused. Usalda ennast, maanda ennast ja tea, et Sa oled õige koha peal. Mõistad, et suures plaanis oled koguaeg enda hinge teed käinud. Võid avastada enda maagi võime. Jää pühendunuks ja liigu edasi.


Laupäev 18.11

See päev kutsub meid olema enda kehaga kontaktis - tee trenni, praktiseeri joogat. Kui Sa ühendad enda keha, hinge, meele ja vaimu ning oled oma kehas kohal, siis saab ka küllus ja rikkus Sinu ellu paremini voolata. Hea päev annetuste tegemiseks ja aitamiseks. Selle päeva vastuolu seisneb teadmises kuhu oled teel, aga tahtmatuses seda vaadata. Võivad üles kerkida eelmistest suhetest või lapsepõlvest pärit mustrid. Vaata neile ausalt otsa ja nimeta neid õige sõnaga, sest see vabastab Sind õppetundidest. See toob Sulle valgust, selgust ja elujõudu. Kui Sa ei julge seda üksi teha, siis tee mingit protsessi või räägi kellegi lähedasega, kes on Sulle ausaks peegliks. Suhtle endaga ja ole aus, see on ka õnneliku suhte vundament.


Pühapäev 19.11

Tajud, et tuled uuele teadvuse tasandile – vana moodi elamine saab läbi. „Ma olen nii õnnelik ja tänulik, et ka sellesse suhtesse saab tulla suurem selgus, kergus, lihtsus, voog, mõistmine, lahendus. Aitäh, et ma mäletan, et minu õnnetunne ei pea olema seotud teistega, vaid võin olla õnnelik nüüd ja praegu iseseisvalt, ilma kõrvalise abi, loa või panustuseta. Minu õnnetunne ja teised inimesed on kaks täiesti eraldiseisvat lugu. Taotlen selgust armastuse ja mõistmise energias.“ – katkend pühapäevaks „Soovin õnne“ raamatust.


Otsi üles visioon iseendast, kes suudab olla õnnelik ka ilma kellegi teise käe hoidmiseta. Selline suhtumine muudab meid maagiliseks magnetiks tõelisele armastusele. Kaassõltuvuse mustri vabastamine on kiirendus õnneliku suhte ja elu manifesteerimiseks ning tundeks, et ma olen juba praegu õnnelik ja edukas. Iseenda tõelise olemuse ära tundmine toob meie ellu uued algused, mida oleme igatsenud. Kiida ennast suure arengu eest! Imelised uued ajad on ees ootamas. Hoia oma tähelepanu sellel, mida kogeda soovid. Kui Sa tahad õnnelikku partnerlust või suhet, siis vaata üle, mida Sa oma elus kardad ja vabasta see teadmises, et saad igas olukorras alati hakkama.


Comments


bottom of page