top of page

Nädalasõnumid 15.-21. mai

Nädala üldised energiad. Muutuste nädal, mis palub kasvatada sisemist tugevust. Vaata kõigele ausalt otsa, seisa sirgelt, omadel jalgade, selge peaga ja vaadelda rahuliku meelega, kuidas asjad parasjagu on. Ei pea üritama teha asju ilusamaks või koledamaks, vaid näha kõike neutraalselt. Abi võib olla Vee-elemendiga suuremast koostööst – voolamine, piisavalt vee joomine, vee all enda puhastamine.


Põhienergia on tugev meesenergia – oma vastutuse võtmine. Kes teab Aquamani filmi, siis see on see koht, kus Aquaman oma kolmhargi järele kihutas ja otsustas vastutuse võtta oma elu eest.

Meesenergia võib sel nädalal väga tugevalt aktiveeruda – teeb otsused vastavalt sellele, mis tundub kõige õigem. Naisenergia võib samal ajal tunda, et kõik ei ole päris nii, nagu oleks tahtnud – siis võiks vaadata hoopis, et milleks toimuv on kasulik. Muutlik nädal, kõik on millekski kasulik.


Niipea kui naisenergia oma tunde–tasandil hakkab meesenergia otsust vaatama sellisena, nagu see on ja ei nuta taga seda, mida enam ei ole, vaid võtab tänuga vastu võimalused, mis tänu sellele olukorrale nüüd avanenud on, siis jõuab naisenergia sinna, kus meesenergia hakkab teda toetama.


On mingit laadi eraldatuse kogemus, näiteks eraldatus kallimast, mis toob teid tegelikult lähemale. See võib olla ka eraldatus oma hingeperest või senisest harjumuspärasest situatsioonist. Mis tahes edasiliikumine toimub, see on toetav. Võti seisneb selles, et naisenergia roll on teadvustada, kus ma tunnen sisemist konflikti. Seega vaata julgelt, kus sa tajud sisemist konflikti ja taotle uut algust, mis on sinu tegeliku tõe ja olemusega rohkem kooskõlas. Võimalik, et konfliktsituatsioon on hea, sest sageli läheb enne tervenemist olukord hullemaks, sest siis me saame aru, milles on asi. Ja omakorda, kui oleme aru saanud, milles on asi, siis saame seda ka parandada. Sest kui asjad vinduvad, siis me tihti ei näe, kustkohast vindumine alguse sai, mis seda käivitas, kust see tuli. Aga kui olukord läheb nii-öelda kreisimaks, siis hakkame kiiremini lahendust otsima.


Nädala võti ehk kuidas saame kõige harmoonilisema selle nädala kogemust läbida?


Rahulikult, samm-sammult, ütleb elu. Midagi katastroofilist siin ei toimu, pigem on see rahulik õppeprotsess. Need, kes säilitavad Karikate Kuninganna avatud südamega oleku, nende inimeste jaoks tuleb selles nädalas väga suur sisemine tugevus. Kui tunned, et oled läinud negatiivsusesse, siis elu ütleb, et õpid oma kiresse tagasi tulemist – ka selles ei ole midagi hullu. Tea, et ükskõik, mis praegu tuleb, see kõik toetab sind, julgustab sind.


Missuguse eluhoiakuga on tark sellele nädalale vastu minna?


Suhtlemine, kommunikeerimine, ka interneti vahendusel suhtlemine. Räägi, kommunikeeru. Ära peida enda ega teiste eest oma tegelikke mõtteid, sest su mõtted on imelised ja kui sa jagad oma südamesoove ja oma sügavamaid hinge igatsusi, siis oled selles kogemuses valguse ja armastuse jumalanna energia maaletooja. Selles kogemuses elades hakkavad asjad sündima väga loomulikult, lihtsalt, mõnusas voolamises, suures kerguses ja kantult.


Mida sel nädalal tasuks vältida?


Ei ole mõtet hakata liiga palju uusi ideid genereerima, pigem on hea tegeleda sellega, mis juba on „laual“, mis su elus parasjagu käsil on. Ära otsi uusi projekte või tohutult uuendusi – see tekitaks info üledoosi. Oota rahulikult uute alguste tulekut, tegele vanade projektide lõpetamise, korrastamise, hooldamisega. Näe, et kõik, mis su elus on, see on õiglane vastus ehk kõik on see, mida sa oled palunud või õigeks pidanud mingil eluhetkel. Kui sa tahad uusi kogemusi, siis on aeg hakata väärtustama ennast ja maailma uuel moel.


Lenda üksinda! Sinu tiivad on tugevad, võid toetuda ja usaldada oma sisemisi ressursse, mis kannavad sind edasi edukalt. Üksi aja maha võtmine aitab praegu näha olukordi kõrgemalt ja näha uusi võimalusi, uusi võimalikkusi, mõistmisi ja kaastunnet arendada. Läbi sügava hingamise saame tuua endasse kõrgemate tasandite nägemise, taipamise, arusaamise, lahenduste energiad. Lahendused on sageli sel kaugusel, et me ei ürita lahendust kohe välja mõelda, vaid lubame selle enda sees lahti lasta ja lõdvestuda enda sees sügavamalt ja läbi sellise sügavama lõdvestuse hakkame nägema uusi kihte ja hakkame saama uusi taipamisi.


Mis aitab kergendusse?


Võib-olla tuleb sel nädalal iseend ja oma mõistust rahustada, et mis iganes parasjagu toimumas on, et laseksime lahti klammerdumisest, kontrollivajadusest ja laseme voolata. Sest kui me laseme voolata, siis me alistume elule, laseme lahti, laseme kõik koormad vabaks ja seejärel liigume vabalt läbi avatud ukse oma sisemisse rahusse. Sisemine rahu tuleb meisse sel hetkel, kui me ei samastu enam selle vana mänguga, mida oleme mänginud, ei sunni ennast mõtlema ja olema nagu vanasti, tegema samu asju, nagu vanasti.


Mida on vaja praegu meeles pidada?


Kui teravdad oma fookust, siis su nägemine muutub selgemaks. Loo endale selgem visioon, mida sa tegelikult tahad. Üksi, omapead olek on siin väga hea. Teiste inimestega koos olles võime tihtipeale üles korjata teiste inimeste mõtteid, ootusi ja lootusi meie suhtes. Kui oleme omapead, siis tunneme seda, mis me tegelikult tunneme oma südames. Omapead olemine ei pea tähendama päris üksi olemist, see võib tähendada ka kallimaga või pereringis omapead olemist. Miks mitte vahepeal võtta ka iseendale aega, sest selles ajas võib hakata ilmutama täpselt see, millel on aeg ilmutada. Neile, kes tunnevad, et soovivad reisida või kolida, siis sel nädalal on soovitav seda teha – elu soosib praegu liikumist ja edasi kandumist.
Õnnistusega

Stella


Kes tunneb, et tahab suuremat korrastust teha energeetiliselt, siis väga soovitaksin kasutada kvaliteet-viirukeid, mida leiad Kadi Reiali e-poest kuni 20. maini kasutades sooduskoodi Stella -5% soodustusega.


Sama soodustus kehtib ka imelistele pehmetele ja kvaliteetsetele kašmiirist sallidele.


bottom of page