top of page

Nädala energiate ülevaade 4.-10. september

Updated: Sep 3, 2023

Oleme tõusmas oma väesse, seda väga suure vabanemise kaudu, mida oma elude sisekorrastuse käigus teostamas oleme. Tea, et kui võtad valed eest ära, siis tõde annab palju jõudu. Tahad elada suuremas väes = ole endaga ausam!

Nädala kaartideks tulevad Vägi ja Süütunde vabastus. Võimalik, et siin on minevikus toimunud sündmusi, kus me oleme oma energiat kasutanud, tahtnud mingeid kogemusi kogeda ja siis oleme tundnud, et oi – see, mis välja kukkus ei olnud üldse see, mis ma algselt tahtsin. Siis võib tulla süütunne, et miks ma nii pidin tegema või oi, kui halvasti kõik läks. Sellised vastuseisud elule näitavad, et me ei usalda elu ja oleme sattunud enda sees oma meele lõksu, oma ego mängude lõksu. Siin võib väga suurt abi saada näiteks oma eelmiste elude teemade uurimisest.


Mu kodulehel on sel puhul üleval spetsiaalne meditatsioon

Tihtipeale on need kogemused, mis meil selles elus on, algusega eelmistes kehastustes.


Soovitus on vaadata partnerluse teemad läbi. Kellel on olnud raskemad ajad oma suhtes, võib sel nädalal tulla palju vastuseid. Vastuste saamisel oleks vaja kasutada eelkõige ausust, mitte peita ära ja öelda, et kõik on hästi, aga seest on valus. Kui seest on valus, siis on mingi õppetunni tarkus vastu võtmata.


Nädala üheks põhiteemaks tuleb veel ka liigne ülemõtlemine, keskendumine sellele, et kõik on nii raske ja oma kinnistunud arusaamade lahti raputamine. Sisuliselt see, mida ma näen on, et omistatakse liiga suur tähendus nendele lugudele, aga ega me nendest muidu lahti ei saa, kui me neist kohtadest ei õpi. Kui meil mingi lugu peas ketrab, siis on vaja vaadata: aga mida see koht tuli mulle õpetama? Mida see koht mulle tegelikult rääkida tahab? Mis õppetund on mul veel vastu võtmata? Mis tarkus mul on vastu võtmata?

Soovitus?

Tegele sellega, mida sa armastad. Kasvata oma armastamise võimet. Praegu on väga suur võimalus kiirelt sellest kohast edasi kasvada. Kui sa harjutad ennast sellega, et su elu võibki olla kerge, rõõmus, armastust ja hoolivust ja õnnestumisi täis, siis need kogemused saavad hakata tulema – seda tuleb endasse harjutada. Kui tuleb hädaldamise mõte siis mõtled kolm mõtet juurde, mis on tänulikkuse mõtted – enda ümber harjutamine. Jällegi andmise-saamise tasakaal. Kas sa oled valmis panustama sellesse, et sul läheks elus hästi või sa ootad lihtsalt, et sulle kõik asjad sülle kukuvad. Mida sa oled nõus panustama? Kuidas sa oled nõus panustama? Mida sa tahad luua? Ja siis mitte läbi mõistuse, vaid luba neil tarkustel tulla ikka läbi südame.


Ilmselt on siin tegemist meesenergia suure tervenemise nädalaga. Seda pimedat poolt tuleb vaadata: mis tundeid ma ei taha tunda?, need tunded tuleks vastu võtta. Need uskumused, mis meil on olnud, põhjustavadki meil neid programme tänu millele elu kogemus meile tuleb. Ja kui me oleme olnud klammerdunud negatiivsetesse mõttemustritesse, siis me saamegi veel rohkem neid hirmu ja ärevusega loodud kogemusi kogeda. Mis meid siinjuures aitaks? Oleks hea teha detoxi, puhastada ennast, oma mõttevälja ja harida ennast sellest, mis tegelikult tõde on. Siin mitte tegeleda ainult maise tasandiga, vaid ka vaimsel tasandil ennast harida. Näiteks tulla õppima maagilise reiki internetikoolitusele, saades teadlikuks enda valguskeha olemusest, kuidas puhastada-vabastada oma tšakraid, kuidas end ühisvälja energiatest, mis ei ole nii toetavad, puhtaks saada – see võib olla väga suureks abiks ja väga suureks tervenduseks.


Nädala energia kutsub meid leidma ühendust enda hingega. Olles ühenduses enda hingega saame ühenduda ka nende inimestega, kellega meil on tõeline hingeühendus. Kõik see puhastumine ja vabanemine on meile kindlasti väga suureks toetuseks.


Nädalapäevade kaupa energiate ülevaadet saad vaadata siit VIP-videost (nähtav mu Youtube'i kanali VIP-liikmetele).Selle nädala meditatsiooniks on EELMISTE ELUDE RÄNNAK E REGRESSIOONITERAAPIA MP3.


Alustab ka uus e-koolitus MAAGILISE REIKI MEDITATSIOONIKURSUS

Suurepärane võimalus neile, kes alles alustavad mediteerimispraktikaga, aga ka neile, kes tahaksid oma olemasolevat praktikat tuua sügavamae tasandile.


Õnnistusega

Stella

Commentaires


bottom of page