top of page

Nädala energeetiline prognoos 21.-27.02

On kahaneva kuu nädal. Võib tekkida suurem sisemise vabastamise tunne, korrastumine, ülesärkamine oma senistest kogemustest. Väga hea aeg, et viia pooleliolevaid projekte lõpuni, vaadata üle, kuidas oma elutuld, oma sisemist energialeeki suuname. Kas kulutame aega kurvastamisele ja hädaldamisele või valime oma elujõudu rakendada millegi meeldiva loomiseks?


KUIDAS SAADA PRAEGUSTEST ENERGIATEST MAKSIMAALSET KASU?


On soovitatav teha endaga kokkulepped, kuidas alustatud asjad lõpule viia ja kui ei ole hetkel seda tunnet, et teha, siis julgelt öelda elule – praegu ei ole seda tunnet, sellist hoogu. Sel juhul vabasta ennast kokkuleppetest ja lubadustest. Ära survesta ennast sellesse kogemuse ega loosse, mis sinuga ei sobi – ole iseendaga aus.MIKS ON PRAEGUNE VOOG VAJALIK JUST NÜÜD ETTE VÕTTA?


Enne kui kevadine pööripäev tuleb (20.märts kell 17:33) on hea aeg sabad kokku tõmmata, lahendamata teemad lõpetada. Et saaks kevadesse, uude loodusringi minna täies tervises. Alateadlikult võivad täitmata kokkulepped olla väga kurnavad. Vabastades ennast neist võib tekkida tunne, et oled kui puurist välja pääsenud.MIS ON PARIM AEG SÜGAVAKS VISIOONI LOOMISEKS?


Kolmapäeval on portaali avatuse päev – hea päev teha korrastusi ja puhastusi. Hea päev ümberhäälestumiseks oma Kõrgemale Minale ja vabaneda lapsepõlvemustritest. Energia puhas potensiaal jääb sulle alles, kui oma energiablokid vabastad. Kui teed puhastuse, vabastuse – anna ka Universumile teada, mida selle asemel soovid.

Blokeeringute vabastamiseks piisab su selgest taotlusest, otsusest. ja valikust, kuhu soovid nüüd energia suunata.


Võid kasutada näiteks sellist tabeli koostamist:


Selliselt oma päevikusse või paberile oma mõtted üles kirjutades hakkab suur transformatsioon tegelikult juba väga sügaval alateadlikul tasandil peale ning alateadvus suunab sind ümber uude paralleeluniversumisse, ku su soovid ongi juba täitunud.

Peale tabeli koostamist on soovitatav puhata, lõõgastuda, kuulata juhendatud meditatsiooni võ/ja teha endale reikit. Selles lõõgastuse ajas su vanad sgtressist loodud blokid hargnevad ise lahti, kuna su keha (sh ka energiakeha) on isetervenev ja isetasakaalustuv. Ehk siis – su keha ja energia teab, mida on vaja teha, et su energiates sinu tellitus muutus toimuda saaks.


MAAGILISE MAAILMA SÕNUMID UUEKS NÄDALAKS:


Üksarvikute sõnum: Luba endal kogeda pehmet, hoidvat, kaastunde, terviklikku hoidvat valgust enda sees ja ümber. Ava süda suuremale kaastunde armastusele iseenda ja ümbritseva suhtes.NÄDALA BOONUSKAARDID


Kaitseinglid valvavad su üle ja paluvad, et sa nende poole pöörduksid – kas palves, kirjutades, joonistades, lauldes või ka lihtsalt enne uinumist kutsu nad, et nad unedes tooks sulle teateid, mida hommikul mäletad, selgust ja kergendust, mida su keha/hing, teadvus praegu vajavad


Nädala kristall: TEEMANT – palun mäleta, et oled väärtuslik ja väärid parimat.


Nädala kaart neile, kes suhteteemat tahavad suuremasse selgusesse saada: pange vaim valmis pidustusteks, tähistamiseks ja imelisteks koosolemisteks, peagi on oodata rõõmusõnumeid ja üheskoos väga meeldivate kogemuste loomist! Kes on vallalised ja tunnevad suurt igatsust oma partneri järele, siis etadke, et igatsus viib kohale, keegi ei jää millestki ilma!NÄDALA ENERGIATE KOKKUVÕTE


Lahenduse energias on oluline vaadata asju läbi oma südame. Enesetervenduse nädal. Läbi südame on lihtsam mõista, miks asjad on nii nagu on.

Valgustame läbi oma varjupoolt – keskendume lahendusele.NÄDALA KRISTALL


Hematiit aitab hästi maandada. Võid kutsuda appi peaingel Ragueli, et lahendada konfliktolukordi ja leida sisemist harmooniat. Kui oled hinge pimeda öö varju apektis võid tunda endas vastuseisu muutustele. Kui tulevad üles sellised kogemused nagu depressioon, melanhoolia – need on märgid, et sa ei ole mingit osa endast ära kuulanud. Kasvad suuremaks. Enne veel, kui läheb helgemaks, tulevad pimedad kohad esile. Soovitus on lõdvestuda läbi reiki tegemise. Kui tunned, et oled liiga rasketes kohtades olnud, on hea teha ka kehale detoxi.EDUTAOTLUS UUEKS NÄDALAKS

Taotlen taipamist, mida on tarvis teha ja mida mitte teha.
Valin enda elu loomise võtta enda vastutusele. Pühendun valgusele rohkem, kui varjupoolele. Kallid Inglid, palun aidake mu fookus hoida kergusel.


Palun mäleta, et kui oled pühendunud valgusele, siis valgus pühendub sulle.


❤️


Kas tunned, et kellegagi on jäänud suhted segaseks ning hing ei anna rahu?


Kui jah, siis see selle nädala seanss on sulle.

Meditatsioon TEISE INIMESE MÕISTMINE

SOBIB KA ISEENDA TULEVIKU MINA, MINEVIKU MINA VÕI KA KÕRGEMA MINAGA SUHTLEMISEKS


Mõistmine algab peale soovist mõista. Mõistmine on teerada rahuni, rahu aga toob lahendused. Et mõista teist inimest, saame suhelda tema Kõrgema Olemusega, kes teab ja näeb ka selle inimese inimlikke jooni ja oskab meiel parimal moel nõu anda, mida ette võtta.


Seanss sobib väga hästi, et saada ka juhatust oma tuleviku minalt, et saaksid vastu võtta juhatuse oma unistuste täitmiseks. Tema juba on seda teinud ja oskab sind juhendada, mida ta ette võttis või ka tegemata jättis.


Saad lähemalt lugeda ja MP3 alla laadida või otse internetist kuulata siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Kõik enne P südaööd registreerunud saavad kaasa kingituseks ka individuaalse mini-kaardilugemise meili teel. Saadame laiali 10 päeva jooksul.


Mu YT kanali VIP-liikmed saavad nädala põhjalikumat ülevaadet päevade kaupa vaadata siitkaudu: https://youtu.be/qKxZYitqBZE

Liikmeks saab astuda siitkaudu.


Õnnistusega

Stella

Opmerkingen


bottom of page