top of page

Nädala ülevaade 17.-23. jaanuar

Updated: Jan 17, 2022


Astroloogiliselt mõjutab nädalat see, et Uraan hakkab taas õigetpidi liikuma. See toetab vaimset kasvu – arengut enda sisemuses küpsusesse. Ilmselt toimuvad valgustatuse õppetunnid pisut sujuvamalt, kui see retrograadsel ajal oli. Saame ehk teadlikuks heasoovlikkuse ja kõikidega arvestamise vajadusest – tekib tahe olla abivalmis kaaslane. Väga hea aeg, et luua maagiline tugev ühendus Lõpmatu Tarkuse juhatava vooga ning Täiskuuväes oma armuelule uus hoog anda. Ei ole midagi olulisemat, kui ärkamine oma tõelisele olemusele. Kaob vajadus valetada, kätte maksta, allutada. On Meistrite ärkamise periood. Nüüd on sinu aeg võtta oma elu enda kätte ja näidata teed nendele, kes on kaotanud mäletamise oma olemuse e valguse kohta. MÄRKSÕNAD talisman kodukorrastamine julgustamine SOOVITUS Väesta mingi ese Uraani energiaga. Kui vajad valgustatuses kohalolekut, saad seda ammutada talismanist. Uraan aitab meil ületada senised piirangud, endale seatud tõkked, väärkujutelmad, reeglid, mis pole armastusega kooskõlas, leida innovatiivseid lahendusi, leiutada midagi enneolematut, astuda välja vanadest karmamustritest pingutusevabalt, leida endas julgus ja revolutsiooniline lõpmatu armastuse ja terviklikkuse taas-mäletamine.


 


PRAKTIKA: Võta oma ese/talisman kätte ja palu oma südames: Kallis Uraan, palun kiirga läbi selle eseme mulle vajalikul määral energiat, et oleksin kogu aeg oma valgusolemusega harmoonias ja valguskehaga kohakuti. Seejärel pane see ese enda ette ja täna teda just nii nagu tunned – tantsuga, trummitades, naeratades, õnnistades – mis iganes õigeim tundub. Ja seejärel aseta see kas enda südamele või altarile ja võta vastu Uraani juhatus edasiseks ajaks. On see päev/kuu/aasta – las ta õpetab sind ise.

Iga kord, kui tunned, et elu on kuidagi lappama läinud, pöördu oma talismani ja Uraani poole – see on valguse õpetus, mis läbi Uraani tuleb! Kui vastused on toetavad, julgustavad ja positiivsed, siis tead, et oled õiges kanalis! 


Sel nädalal on hea keskenduda unistustele ning nendega seotud inimestega seda jagada. Kaksikleegi teekonnal olijana võid kirjutada oma kaaslasele, isegi kui te pole veel kohtunud. Ta saab need sõnumid energeetiliselt kätte. Tee seda terve nädal – kirjuta üles unistusi ja soove. On ka täiskuu – maagilise loomise – aeg. Täiskuuhetk on ööl vastu teisipäeva. Saada siis kiri kallimale (energeetiliselt ja mõttes, – ei pea postiautomaati panema kui ei ole tunne või kui aadressi ei tea) ning jälgi, mis teemad kerkivad nädala jooksul üles. Võid saada teadlikuks, miks soovid ei ole veel täitunud. Ülejäänud nädal on soovitus korista kodu. Viska välja vana elustiiliga seotud asjad – korrasta, sea kodu valmis uueks. Mida vabamaks oma kodusolemise muudad, seda paremini saad oma tulevase kallimaga lähedaseks. Kui sul juba on partner, siis looge ja unistage koos uusi mustreid – nii häälestad ennast elama oma Kõrgema Mina kohaselt. Punkt vanale elule. Alusta uue unistuse lauset. Aga ka pooleliolevate teemade edasiajamine. Hea aeg üksteise toetamiseks. Jätkub Veenuse retrograad – armastuse ja rahateemade korrastus. Merkuuri retrograad algas 14. jaanuaril ning kestab 4. veebruarini. See võib tuua kaasa tehnilised- ja kommunikatsioonihäired. Selle aasta retrograadide infot jpm põnevat saad lugeda Taroskoobi-raamatust, leiad seda raamatupoodidest üle Eesti.

On suhete korrastuse aeg – suhtlemine, kooskõla elektroonikaga, meesenergiaga suhestumine, selle austamine. Meesenergia on juba loodud reaalsus. Hakates olemasolevale vastu, lood enese ja teiste jaoks kannatusi. Edasi liikumine ja lahendused tulevad läbi aktsepteerimise. Kui Merkuur paneb sulle jala ette, siis see kogemus polnud su kõrgeimaks hüvanguks ette nähtud. Muutuseks seadista olemasolev muster ümber. Taotle ümber-programmeerimisel, et see oleks kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Vastuolulised otsused tühista ja vabasta. Meid kantakse kui jumalikel tiibade mingitesse teemadesse, et näeksime, kus on veel puuduse programmid, seal oleme kutsutud ennast aitama ning süütama lootuselambi, et puuduse kogemused saaks üle toodud küllusesse. Eesmärk on elada läbi oma kire. Nii, et sisemine tunnetus ja mõtted lähevad kokku – harmoonia, selgus, enesekindlus. Universum annaks justkui korralduse – mõte ja sõna peavad käima kokku. Puhvreid võetakse vähemaks – kui varem võisid mõelda mis iganes negatiivseid asju ja need ei manifesteerunud, siis nüüd hakkad järjest enam oma mõtete vilju nägema. Seega – vali targalt, misasja sa lood! Saad enda elu juhtida läbi positiivsuse. Süda räägib, mida sul on vaja kuulda – süda on sinu kompass, GPS. Oleme võimsasse loomesagedusse jõudnud! Mõttel on jõud. Negatiivne mõte toob negatiivsed kogemused. Kui sa seda ei soovi, ütle aitäh kogemuse eest ja et võid tulla tagasi positiivsusesse. Selle nimi on küpsusesse tulemine. Sa pole enam laps, kes ootab suu ammuli, et emme sulle putru suhu tõstab. Saad suurepäraselt ise enda elu loomisega hakkama. Abirattad võetakse ära – no alguses võib olla hirm ja võdised aga nagu rattasõidulgi – pane hoog sisse, siis seisad püsti. Kohapeal olles kui hoogu pole, ongi väga raske tasakaalus olla. Elus peab olema areng. Vastutuse endale võtmine elu loomise eest! Praegu on selleks õige aeg ja koht. Korralekutsumine - ei ole mõtet mängida, et ei suuda-ei saa. Oleme loodud suutma, saama ja looma kõike ilma abiratasteta. Kutsu oma Kõrgem Mina, Sisemine Tarkus, oma Teadlikku Jumala olemust läbi südame rääkima. On ettevalmistav nädal portaalide avatuse päevadeks, mis algavad 24. jaanuarit ja kestavad 10 päeva. Saad terve nädala prognoosi päevade kaupa vaadata siit videost. Taroskoopi saad tellida siit. Meditatsioon ÜHENDUS SÜDAMEGA, et taastada oma Jumaliku algolemuse voog tervesse oma kehasse, energiavälja ja elusse, on kuni P südaööni koos kingitusega kõiki ootamas siin. Seanss ise on selle lingi kaudu üleval kuni N hommikuni.
Õnnistusküllast nädalat! Stella

bottom of page