top of page

Mittefüüsiline reostus on tegelikult veel suurem probleem kui füüsiline

Updated: Oct 28, 2022


Enne kui asud artikli juurde, äkki tahad kuulata kõigepealt tasakaalustavat seanssi?

1. Tasuta meditatsioon kuni P südaööni on soovijaid ootamas siitkaudu.

2. Kui tahad kogeda täispikka korrastavat seanssi, saad seda annetuse eest kogeda siitkaudu.


Ja kui oled valmis, siis jätkame selle üliolulise teema vaatlemist siit.

Mõnusat avardumist sulle, armas teekaaslane!


Rohkem teatakse ja räägitakse avalikult sellest, et ärge visake kilekotte põõsa alla, suitsukonisid maha ega õli merre. Aga seda, mis toimub meie energiatega, mittefüüsilisel tasandil, on paljude jaoks veel täiesti avastamata teema. Samas on see kogu meie elukvaliteedi kogemuse aluseks – mida me ühiselt loome, sellisesse tundesse me ka ühiselt kollektiiviga liigume!


Olen aastaid armastanud teha naisteringe ja koolitusi ning inimestega koosloomisi, et aidata kõiki osalejaid enda teadvuses kõrgemale ja on olnud täiesti imelisi võluhetki, kus kogu meie teadvusetasand liigub senisest kõrgemale – täielikku ühtsusesse, rahusse, armastusse ja valgusesse. Selles kogemuses on kohal selgus ja avarus, helgus ja inspiratsioon. Ja miks? Sest kasvõi mõnedeks hetkedeks oleme ühiselt saavutanud koha, kus me kogu grupiga ei reosta ühisvälja kriitika, hinnangute, halvustamiste ja sisemise vastupanuga elule!

Tulemuseks on kohene muutus – kergendus ja kergus! Meil ei ole vaja mitte seda üritada krabada, vaid võtta eest ära need reistavad eluhoiakud, millega senini oleme teadlikult või teadmatult enda elu mürgitanud!


Sa võid arvata, et sa lähed õhtul jõe äärde jalutama, kus pole ainsatki inimest, kuid tegelikult on kogu see tänav ja see linn täidetud nendest mõtetest ja emotsioonidest, mida inimesed siin varem kogenud on!


Või kui käid kaubanduskeskuses – pärast oled mures ja närviline. Miks? Korjasid üles jususid, et need enda elu läbi ära korrastada!


Keegi peab selle kogu tralli vahepeal ka ära puhastama ja selgusesse tooma, maandama ja transformeerima. Selleks on omad inimesed. Need hinged, kes seda tööd siin planeedil teevad, teavad ilmselt neid ridu siin lugedes, tunnevad enda missiooni ära.


Selliseid inimesi tihti te meedias või avalikkuse ees kõnelemas ei leia. Enamasti tehakse sellist korrastustööd vaikuses, alandlikkuses, ilma suurema kisa ja kärata.


Loodan, et järjest rohkemad inimesed julgevad neil teemadel sõna võtta, kes sellist energiapuhastustööd senini vaiksemalt isekeskis teinud on. Oleks aeg, et kogu inimkond õpiks elama jätkusuutliku ja loodussõbraliku meelelaadiga. Ja seda siis mitte ainult kilekottide või heitgaaside mõttes, aga selle suhtes ka, mis energiaid inimesed oma mõtetega külvavad!


Kutsun sind, kallis lugeja, neil teemadel sügavamalt mõtisklema ja ka oma lähedastega neil teemadel arutlema.


Proovige näiteks kasvõi kahekesi – sina ja su elukaaslane.

Lihtsalt leppige kokku, pikutage kõrvuti, või istuge vastakutti käest kinni hoides ja mõelge teineteisest 5 minuti jooksul ainult häid asju. Vaadake, mis teiega toimub! Keskendudes positiivsele – teie mõlema energiaväljad e õnnetundeväljad hakkavad tervenema! Sageli inimesed tunnevad armastuse, meeldimise tunde kasvu. Võivad tulla pisarad, mis iganes, üles tuleb – jätkake seda praktikat 10 min, 30 min jooksul. Võite teha seda seejärel ka kõva häälega jagades, kuidas ise tahate!


Või tehke perega kord nädalas jagamisring – kõik ütlevad kõigi kohta häid asju. See võib tõsta vibratsioonitaset niivõrd meeletult, et paranevad omavahelised suhted, kontoseis muutub palju rõõmustavamaks jne.


Tihti on just see pereema näägutamine mehe kallal see, mis paneb pangakontod kuivama. Kui armastus ei voola, ei voola enam ka küllus. Küllusekanalid on olnud reostust täis. Ummistunud. Kui mees pole teadlik looja, kes naise näägutamisest õpiks ja asju parandaks, ongi tulemuseks puudusteadvuses elamine. Ei ole üks õige ega teine vale – reostust luuakse suhtes olles alati koos. Puhastust saavad teha need, kes on valmis endale ausalt otsa vaatama – mis energiaid ma siin loon. Ei piisa, kui ainult üks valib teadlik olla. Siis võib olla tunne, nagu lohistaks saani mööda asfalti. Sädemeid lendab, aga mõnusat sõitu siin ei tule. Üks inimene ei saa kaheinimese sõitu teha, ilma et ta tunneks, et asjad on tasakaalust väljas!


Üheskoos võimenduvad energiad tohutult ja kui seda omadust kasutada kõigi kõrgeimaks hüvanguks, võib tulemuseks olla täiesti sõnulikirjeldamatu kaunis uus teadvuse olek. On selle nimek õndsus, lihtsus, harmoonia – kuidas keegi seda nimetada soovib. Nimetus ei olegi nii oluline, tähis on see TUNNE, mida ma selliselt kogeda saame. See on jumalikkus, ei vähemat!


Samas on probleem selles, et ei võimendu ju ühiselt ainult positiivsus. Kui oled koos mürgise ja enda kõrgemast olemusest eemalduva inimesega, võib tekkida ka sinul tema kõrval olles tunne, et pead koos teise inimesega sellesse hädade ja raskuste orgu minema. Sinna on lihtne ära eksida, kui sul pole meeles, kes tegelikult oled.


Negatiivsed mõtted on nagu ohakad – need üritavad ennast haakida meie külge, kes ta ligiduses viibivad. Selleks, et siis edasi kanduda, paljudena ja laastada. Mõnes mõttes on see nagu nakkushaigus, ainult, et väga laialt levinud ja selle eest kaitset luua endale oskavad alles väga vähesed. Kuna see nakkus on nii laialt levinud, ei pane enam inimesed tähelegi, kuidas ja mismoodi nad seda mentaalset ebakõlamustrit (ma ei taha kasutada sõna "haigus", aga mõte on suht sarnane), edasi kannavad.


Sageli inimesed ei ole teadlikud kui, et nad on doonoriks neilt energiat võtvatele olemitele – energiaväljadele, mis neile toiduainest pakuvad, et siis inimese energiat varastada.


Mõnes mõttes on su mõttekeha nagu suur aed, kus kasvab erinevat sorti "taimi". On need kaunud viljapuud, mis toovad varjualust, kaitset ja vilju kõigile, kellga kokku puutud või mürgised ilusa välimusega marjad, millega oma tuttavate meelt lahutad?


Sa saad aru, millisele energiale sa toitu annad – vastavalt just seda TUNNET tundes.

Kui tunned kõrge sagedusega tundeid, toidad sa oma energiaga kõrgeid olemeid, kes toetavad su teekonda.


Kui tunned madalasageduslikke energiaid, ilma neid läbi vaatamata, endas vastu võtmata, nende kingitust enda jaoks avamata – üritades neid hoopis maha suruda või ignoreerides oma tundeid – toidad sa energiaolemeid, kes aitavad sul veelgi suuremasse pimedusse jõuda. Nii kaua lähed mööda seda allakäigutreppi, kuniks isu täis saab.


Inimene kogeb seda, mida ta kogeda tahab


Keegi ei saa inimest ära päästa, kui inimene ei taha. Päris paljud hinged soovivadki kogeda sellist tõelist põhjajõudmist. Rock bottom (kivine põhi) öeldakse inglise keeles. Et saad aru, et suht enam hullemaks minna ei saa. Siis sealt hakatakse ennast kas üles tagasi aitama või lahkutakse siit kehastusest.

Inimestel on kombeks võtta kampa nendega, kes on samal suunal teel. Kes tahab põhja minna, kutsub heal meelel ka teised sinnapoole kaasa. Häda armastab hädaldajaid ja mured ja hirmud sageli tekitavad valu ja kannatuste ühendusi. Luuakse veel rohkem õudust, viha, vaenu, kaost, kannatusi. Reostatakse ühisvälja ja liigutakse enese hävingu suunas.


Need, kes on ülespoole liikumas, on sageli just need, kes on juba põhja järele katsunud. Sellised inimesed kutsuvad teisi koos kaasa rõõmu ja amastuse poole liikuma, leidma tõelist õnne enda seest, välisesse klammerdumise asemel.


Need, kes liiguvad allapoole, vihkavad ja põlastavad neid, kes on õnnelikud ja rõõmsad.


Need, kes liiguvad ülespoole, on kaastundlikud ja tihti eemalehoidvad nende suhtes, kes neid allapoole sikutada tahavad. Negatiivitsejatega suhtlemine on niivõrd kurnav ja väsitav. Pole ühtegi lahendust, mille kohta neil poleks kriitikat ja süüdistusi. Loomulikult ei soovi ükski ennast armastav inimene sellises energias kaua olla.


On üsna lihtne aru saada, kuhu suunas keegi teel on.


Kes liigub alla, otsib vabandusi.
Kes liigub üles, otsib lahendusi.

Kes on mõlemaid kogemusi piisavalt saanud, suudab jääda endas neutraalsusesse mõlema osapoole suhtes ning tunneb ennast puutumatuna teiste inimeste energiate poolt. Sellesse faasi teisiti ei saa, kui et oledki ise omal nahal oma elukogemuse läbi niivõrd rikastunud, et näed kogu maailma kui täiuslikkuse tantsu.


Energiate reostus mõjutab aga paljusid meie järeltulevate põlvede esindajaid ja siinjuures tuleb mainida – neil pole advokaate, neil pole sageli veel sõnaoskust ega ka mitte tihti mingitki sõnaõigust oma saatuse üle. Missugust maailma me praegu oma lastele pärandame? Muul ei ole tähtsust. Ühel hetkel lahkud sa siit kehastusest nagunii. Aga mida sa oled teinud, et uutel põlvkondadel oleks puhtam, rahulikum ja õnnelikum olla, see jääb siia planeedlile kingituseks alles.


Inimene saab taaskehastusda just sellisesse peresse ja kehastusse, missugune on ta ise teiste ja enda suhtes varasemalt olnud. Kui tahad elada planeedil, kus on vähem kannatusi, siis on aeg lõpetada kannatuste-kultus enda sees.


Kui keegi ei läheks enam neid sõja- ja hävingufilme vaatama, seda õudust ei toodetaks enam juurde. Iga õudusfilmi vaatamine võib mõjutada su ümber sadu lapsi, kes magavad sel öösel halvemini, sest energiaväljad on täis hirmu-energiaid. See on reostus, mis praegu veel paljude jaoks silmaga nähtav pole, aga kellel on kolma silm avanenud ja sisemine tunnetus parem, näeb neid mustreid päris selgesti.


Ka reaalses elus ei oleks tarvis sellistel koletuslikel sündmustel lahti rulluda. Sest hinged ei viitsi enam neid mängusid mängida. Praegu saavad kõik hinged seda, mille järele isu on olnud. Tahad põnevust läbi hirmu? Palun – tee lahti mõni ajaleht ja ahmi palju tahad. Nii kaua neid asju luuakse ja seda saasta toodetakse, kuni on veel huvilisi.


On selge, et igal hingel on oma missioon. Sõdalashing peabki sõdima, aga tuleb aru saada, et sõdida ei ole vaja mitte teistega, vaid enda sees saada võitu oma madalatest harjumustest. See on tegelik võitluse olemasolu eesmärk!

On vaja aru saada, et see, mida mõtled, jõuab teisteni kohale. Selleks ei pea olema tohutu kuulus selgeltnägija, et teiste mõtteid enda kohta mõista. Seda ütleb meile tunne – mida tunned, kui tunnetad teist inimest?


Praeguse aja lapsed saavad väga palju paremini aru, mida nende vanemad, kaasõpilased, õpetajad nende kohta mõtlevad, kui seda avalikult tunnistada tahetakse. Lapsed on olnud justkui suud kinni seotud.


Aga meil on vaja õppida laste käest, kuidas olla taas südamlikud, avatud, julged, enesekindlad ja armastavad! Meie oleme siin vanemate inimestena, et neile anda oskused, kuidas maises elus hakkama saada ja neilt õppida, kuidas tegelikult südamlikkus käib!


Mil on iga kord sisemiselt valus jõnks, kui ma kuulen lapsevanemaid rääkimas: ah see tiinekas, no on alles plika, teismeliste nõmedused jne.


Teismeline on täiskasvanute arvates nõme, kui täiskasvanud pole last ära kuulanud, pole temalt õppust võtnud. Kõik, mida te oleksite pidanud lapsevanematena terve nende lapsepõlve neilt ära õppima, on nüüd kogunenud nagu loksutatud šampanja ja kui see kork ühel hetkel pealt ära lendab, sest selles noores inimeses on nüüd ka JÕUD, on see täiesti oma õppimata õppetund, millega vanemad vastu ego saavad.


Kes alandlikkust ei ole ära õppinud, surutakse põlvili. Ja seda põlvilisurumist ei tee teile teie lapsed, seda teeb teie enda kõrgem tarkus, kes on püüdnud NÄIDATA teile vajalikke kohti terve see varasem aeg. Nii kaua näidatakse, kuniks lõpuks hakkame nägema.


Oma lapse halvustamine on tegelikult alati iseenda halvustamine. Aga pole vaja halvustada. Tuleb astuda kaks sammu tagasi ja tulla alandlikkusesse. Tulla tagasi südamesse ja tänulikkusesse. Lapsed on inimesed, kes armastavad oma vanemaid kõige rohkem kui üldse saab! Kui laps ütleb sulle midagi otse südamest, on sellel oma põhjus– su hing on tahtnud seda kogeda! Ära mürgita oma lapsi oma vihaga. Ära mürgita ennast oma vihaga! Leia – mida see viha peidab? Mida kardad? Saades aru, et su viha on hirm, hakkad nägema, kus oled oma südame vastu läinud. Ja saad tagasi südame teele pöörata. Sellel teel on pehme, lihtne, kerge (või vähemalt kergenduse) tunne.


Ehk on aeg lõpetada mürgitamine igas mõttes? Igas! Mõttes!


Kutsun meid saama teadlikuks loodud energiatest ja nende mõjudest!

Kes soovib ennast ära puhatsda neist ebatervetest mustritest, mis sulle on koolis/vanemate/õpetajate/kadetsejate jne misiganes inimeste poolt peale suunatud, siis tehke vastavad taotlused ja valige tulla OMA ENERGIASSE!


Kes soovib selleks inspikat ja abi, siis spetsiaalne meditatsioon ÜHISVÄLJA MÜRKIDE VABASTAMINE koos spetsiaalse kingitusega ootab teid http://inspiratsioonikool.ee


Õnnistusega ja saagu selgus!

StellaComments


bottom of page