top of page

Miks on meelerahu su rikkuse ja edu käivitaja?

On laialt levinud väärarusaam, et ma teen oma asjad korda, siis tuleb mu ellu rahu ja siis hakkan nautima.

Vastupidi – asjad saavad korda, kui harjutad meelerahu regulaarselt ja lubad seeläbi endal näha olukordi läbi südame! Nii tõuseb su vibartsioonitase ja sa hakkad nägema ja taipama seoseid, mida stressis oles tähele ei pannud või võimalikuks pidanud.Kui tunned, et oled umbes sama rõõmus, soe ja pehme nagu see kastan, siis on aeg endalt küsida – miks ma seda okkalist mängu mängida olen valinud?

Tark on ära näha, et kui hakkame rabistama, vihastame või sebima, siis järelikult lükkab meid kuskilt tagant hirm. Natuke stressi ja paanikat aeg-ajalt on ehk elu vürtsitamiseks tore ja vahel ka arendav inimesena kogeda, aga kui sellest saab 24/7 paanika-Jaanika-osakond, siis äkki on aeg veidi oma elukorraldus üle vaadata?


Närvisüsteem aitab meil vajalikke tunnetusi arvesse võtta ja vastavalt tunnetusele ka uusi valikuid teha. Kui me kogu aeg sõidame autoga viienda käiguga, siis on ju loomulik, et mootoril võib hakata palav. Autot me ju õlitame, pidurdame, laeme kütusega ja teeme nii, et see oleks sõidukorras. Aga kas me enda eest ka hoolitseme, et meis kuskil mingid punased tuled meie sees põlema ei peaks hakkama?


Pidev ärevus, närvilisus, sööstud sööma, šoppama, tarvitama midaiganes või lõpmatu väsimus on tihtipeale näidikuks, et kuskil meie närvisüsteemis on läbitöötlemata materjal, millele me ei taha ehk otsa vaadata.


Et närvisüsteem saaks taastuda ja meie ennast laadida, on vaja teadlikult ennast treenida meelerahu kogema. See on tänapäeva saavutajate maailmas muidugi väga ebapopulaarne olnud pikalt, sest mina mäletan ikka näiteks terve lapsepõlve, et need inimesed / lapsed olid tublid, kes ühe koha peal ei istunud, vaid ikka kogu aeg midagi töökat ette võtsid. Inimesi, kes niisama istusid, nimetati laiskadeks – põhimõtteliselt kõik selleks, et keegi kuskil jumala eest päriselt rahulikult elu ei naudiks.


See aga oli eelmine sajand. Nüüd oleme uues ajastus. Kõik on muutumises. Ja me oleme kutsutud leidma endast üles selle oleku, mis on kohal siin ja praegu ja naudib ennast ja oma elu. Me pole siin, et teha asju teiste jaoks (nagu kahjuks paljud kõva häälega pasundavad). Me oleme siin, et elada enda südame järgi – kui sellesse on kätketud ka teiste inimestega koos loomine, väga tore. Aga kui su enda elu ja su keha on läbi põlemas, siis pardon, millega sa neid teisi siis enam aitad? On vaja osata tulla tasakaalu. Tasakaal tähendab seda, et su enda armastuse karikas on täis või vähemalt piisavalt selles kohas, kus sul on, mida hea meelega jagada.


Kahjuks olen näinud palju õpetajaid ja teiste aitajaid, kes on ise nii stressis, et ma ei tahaks nendega samas ruumis viibidagi, energiaväli on nii pahna ja muresid täis. Kuidagi on minu arust mingi väärarusaam jäänud meie kollektiivsesse välja, nagu "palju tegemine on parem kui vähe ja arukalt tegutsemine."


Aga selle olukorra teeb väga huvitavaks fakt, et just nimelt tegelikult LÄBI meelerahu tulevad geniaalsed ideed. Mitte kiirustedes ja survestades, aga läbi lõdvestuse avanevad meie valgusekanalid, et valgus e inspiratsioon saaks meie etadvusevälja siseneda ja meil oelks ruumi7aega/mahti seda ka lahti tõlgendada enda sees.


Kes tunneb ja tahab, siis meelerahu suurendamise meditatsioon/energiaharjutus Teemant-tervenduse koolituselt on teie jaoks MP3-na sel nädalal alla laadimiseks ja kuulamiseks valmis!MEELERAHU

SISEMISE RAHU JA KOHALOLEKU VÕIMENDUS IGAPÄEVASES ELUS –

NÄRVISÜSTEEMI TUGEVDAMINE


Närvisüsteem ei piirne ainult füüsilise kehaga, meie keha ümber olevad ja keha läbivad energiajooned on tegelikult meie närvisüsteemi laiendid. Rahu seisundis hakkab keha ise tervenema ja närvisüsteem saab tegeleda vajalike protsessidega, millega rahutuses aega/energiat ära tegeleda pole olnud.

Mei oln olemas nii füüsiline närvisüsteem, aga ka energiavõrgustik, mis on meie füüsilise närvisüsteemi laiendiks. St lihtsas keeles öeldult, et meie uskumused ja mõtted, suhtumised mõjutavad meie närvisüsteemi tervise kvaliteeti.

Meie ümber on nö kasutajaliides , mis koosneb eri energiasüsteemidest (auras on mitmeid eri energiate ümberkorraldumise süsteeme). Võime seda süsteemide kogumit oma aurakehas nimetada oma personaalseks superkompuutriks, mis aitab kogeda universaalse e üksolemise energiasüsteeme.

Universaalse üksolemise energiavõrgustiku vägi saab meie aurakeha energiakanalite kaudu tuua vajaliku eluenergia.

Mõnes mõttes oleme nagu energiajuhtmete kaudu ühenduses nii omavahel inimestena, aga ka terviklikkuse (looduse ja kosmose energiaga)


Loe edasi ja saad registreerida ka meditatsioonile siitkaudu:

Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page