top of page

Mida võiksid teada algava Draakoniaasta kohta?

Imelisi uusi alguseid, armsad Teekaaslased!


DRAAKONIAASTA ALGAB 10. VEEBRUARIL 2024


Draakoniaasta kutsub meid üles korrastama oma alateadvust ja seda just nimelt läbi lihtsuse ja kantuse eluvoo poolt. Kõik eluvaldkonnad saavad tulla õitsengusse. Väga hea aeg, et koostada visioonikaarti, unistada ja tuua oma mõtted helguse lainepikkusele!


Draakonienergia on justkui sisemiste tiibade avamine, mis aitab meil ärgata enda tõelisele väele. Elades looduse ja loomulikkusega kooskõlas, muutuvad kõik protsessid lihtsamaks.


Senised jäigad struktuurid lahtuvad ja kõik saab asenduda loomulikkuse ja stabiilse iseendaga kooskõlas olemise kergusega. Sellist protsessi võime nimetada ka ülestõusmiseks, kus senised duaalsuse mängud saavad asenduda lihtsusega ja avatusega elu abile.


Elu tahab meid aidata, kui seda valid vastu võtta.
Saad häälestuda oma sisemise draakoniga kooskõlla, et elada spontaansuse ja intuitsiooniga kooskõlas – väestame unistuste täitumist ja enda ürgväe vastu võtmist igapäevases elus.


Teeme seansil tšakrate korrastust, valguskanali puhastust ja avame energiakeskused, et vastu võtta kõrgem juhatus ja tunda end turvalisemalt ja rahulikumalt, taotleme taipamisi ja võtame vastu võtme draakoniaasta eduvooks.

Seanss on salvestatud Sri Lanka džungihommikus 2024 aastal.


Seanssi saad kuulata ja alla laadida MP3 kuni T südaööni.
Õnnistuse ja armastusega


Stella Shakti🙂 

Comments


bottom of page