top of page

Mida võiks teada algava 9-kuulise energiatsükli kohta?

21. oktoobril algab maia-asteegi kalendri Dreamspell kohaselt uus 9-kuuline tsükkel, sünnitsükkel, et äratada meid veelgi suuremasse õndsusesse. L 21.10-P 22.10 on väga kasulik teha meditatsioone, unistuste väestamisi, sest nii nagu nüüd otsustame, sellisest kohast end 9 kuu pärast leida saame! Kõige tähtsam on tuua endasse TUNNE, et kõik on võimalik, mida süda kogeda tahab. Seda tunnet aitavad praegused energiad kasvatada ja meid blokkidest puhastada. Miks? Sest südame soovid on tegelikult elu soov läbi meie neid kogemusi elada. Kas valid alistuda armastuse tahtele?

9-kuulise tsükli eesmärk on meid valmistada ette oma unistuste elu järgnevaks etapiks. Nii nagu ka eelmised 9 kuud valmistasid sind ette selleks, kus praegu oled. Mida teadlikumalt teed praegu tööd taotluste ja otsustega – mida päriselt soovid ja sõnastad oma kogemused selgelt, seda kiiremini need hingega kooskõlas olevad elukogemused saavad su ees lahti rulluda.


Me tuleme järgneva kahe nädala jooksul suuremasse teadvelolekusse, kuidas me oma eluenergiat kasutame. See 9-kuuline sünnitsükkel koosneb 13-päevastest tsüklitest, mida võime nimetada lühitsükliteks. Sünnitsükkel on pikk ehk 9 kuud ja lühitsüklid on 13 päeva. Nii ma neid iganädalasi kaardilugemisi oma Youtube'i kanalil teen, kus me vaatame järjest need energiad läbi.


Maiade kalender on hingearengu etappe vaatlev ja tunnetav ning minu aastatepikkuse vaatluse tulemusel olen täheldanud, et see on väga täpne ja lihtne viis vaadata, mis protsesse me sügavamal tasandil oma igapäevaelus korda saadame.


Mis on selle 9-kuulise tsükli teemaks ja põhiliseks energiaks?


Oskus öelda ei, kui on tunne öelda ei ja oskus öelda jah, kui on tunne öelda jah. Olla hästi aus ja tunnetada, millega meil on tunne kaasa voolata ja millega mitte.


Õpime stressi vabastama. Võimalik, et elu kutsub meid kõiki üles, et me praktiseeriksime oma vaimseid praktikaid, et me teeksime igapäevaselt hingamispraktikaid, et järjepidevalt kõik pinged vabaks anda. Mida vähem seismajäänud pingeid, seda enam valgust ja voolamist. Natuke stressi ja pinget on elus kasulik, et toimuks progress ja evolutsioon, ent kui hoiame oma väge ja tõde tagasi, hakkab elu meid raputama, et me üles ärkaks ja oma sügavaima tõe kohaselt edasi liiguks, mitte maske kandes ja pooltõdedes elades.


Tsükli suur sõnum


Selle asemel, et pidevalt kiirendada ja kiirustada on vaja õppida ka aeglustuma, võtta aega maha selleks, et mitte luua pusasid juurde.

Toimub ka suurem integreerimine, nende kogemuste integreerimine, mis on meie kõrgeimaks hüvanguks. Oluline ongi teha vaimseid praktikaid. Tulevad üles kõik hele-tumedused, tuleb võtta vastu kõik oma varjud. Ütlen aitäh, et ma näen, mis on olnud mu varjud. Kui tuleb valguse kogemus, siis ütlen, et ma olen see valgus. Ma ei hakka millelegi vastu, mis mu elus on – see ongi tegelikult valgustumise sõnum.

Elu ütleb, et see 9-kuuline tsükkel toob meie jaoks, kes me seda siin loeme, väga palju ootamatuid õnnistusi, kingitusi, imesid. Oleme hästi häälestunud imede sagedusele. Karta ei ole vaja, elu tahab sulle parimat! Selleks, et sa näeksid ja mõistaksid. Võimalik, et sul on vaja tegeleda oma seksuaalenergia avamisega.


Naised avavad rohkem oma naiselikkust ja meestel tuleb õppida elama terviklikkusega kooskõlas. Küps meesenergia on selline: nii nagu mõtled, nii ütled ja nii nagu ütled, nii teed – see on väga seksikas, kui tõesti pead oma sõna. See on ka osa vajalike piiride seadmisest. Asjad on nii, nagu kokkulepped jäid. Ja kui läkski midagi meelest ära, siis me oleme inimesed, me ei ole robotid – siis saame paluda vabandust, räägime asjad selgeks, ei jookse olukordade juurest ära, vaid teeme kõik puhtalt. See on parim, mis toimuda saab.


Võimalik, et elu paneb siin proovile, mis iganes viisidel õpetab meile seda, et me jääksime endale truuks. Selleks on vaja rohkem lõdvestuda, siis me saame aru, mis me tegelikult mõtleme, tunneme ja siis saame oma tõde ka kõige puhtamalt väljendada. Need on selle 9-kuulise tsükli põhienergiad.

Algav 2-nädalane tsükkel


Järgneva 2-nädalase tsükli põhisõnum on hingega taasühinemine. Hingega taasühinemine tähendab seda, et me ühineme oma rõõmuga, oma sisemise naudinguga. Me teeme seda, mida me päriselt armastame, see on teadvelolusse tulemine. Me mitte lihtsalt ei tea seda, et jah, mulle mingi asi pakub naudingut, vaid et me päriselt ka teeme neid asju, mida me kogeda ja tunda tahame.


Selles saab meid aidata Kristuse valguse energia oma ellu kutsumine: ava oma süda terviklikkusele. Kristus ei ole lihtsalt Jeesus Kristus – Kristlus tähendab tegelikult terviklikkusega kooskõlas olemist. See on sama, mis on jooga, sama sõna, mis on tantra – tegelikult tähendavad kõik need sõnad üht ja sama. Eesti keeles võib öelda lihtsalt terviklikkus või kõiksus. Avame oma südame, et elada südamega ühes väes. On aeg kogeda, tunda ja jagada tingimusteta armastust.


Kui tahad ennast häälestada parimal moel algava tsükliga kooskõlla elama, on tark taibata kõige täiust, mis parasjagu elus on. Selleks spetsiaalne juhendatud meditatsioon ootab kõiki soovijaid kuni T õhtuni siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stella

Comentários


bottom of page