top of page

Mida on vaja teada uue nädala energiate kohta?


6-12. juuni on eelviimane nädal enne suve algust, pööripäev on 21. juunil.

See on oluline etapp – enne pööripäeva toimub meie ühisväljas ja ka individuaalsel tasandil alati suurem korrastus, puhastus, sisemiste tasandite (tunded, mõtted) harmoniseerimine, et uus etapp saaks tulla veelgi edukam.


Enda laadimine võib olla üks olulisemaid teemasid. Lae ennast ja hoia ühendust Algallikaga, et olla täidetud elujõust.See aeg võib üles tuua teemasid, miks ei ole kogenud kõrgemat sagedust. Teisisõnu – põrkud just selle bloki vastu, mis on sind tagasi hoidnud tõelises õndsuses elamisest. Saad aru, mida on vaja õppida, arendada või mille järele oma palves käsi sirutada.

See blokeering on su õpetaja. Ta hoiab sind nii kaua enda rüpes, kuniks taipad õppetunni tähendust. See õpetus saab sulle selgeks, kui oled tänulik õppetunni tarkusele juba ette.


Selle nädala toetajaks on Naatsareti Maarja. Jeesuse ema energia tuletab meelde, et oleme õnnistatud ja elamine südame järgi loobki õnnistusi planeedile.


Lubame tervenemise energial tulla


Esimeseks väeloomaks sel nädalal on ämblik. Hea energia, me kõik läbi oma armastavate valikute punume üheskoos valguse võrku. Mida rohkem on heatahtlikke ja enda õnne eest vastutavaid inimesi, seda lihtsam on kogu kollektiivil.


Sul võib olla tunne, et teed liiga vähe. Kui armastuse punujaid on rohkem, siis üheskoos muutub armastuse võrgustik järjest tugevamaks. Deemonlik energia ei suuda sellisel kujul enam mõjutada. Ta lihtsalt ei mahu nende "niitide" vahelt enam läbi.


Kui tundub, et üks inimene on liiga vähe, et sinu panus ei loe, – tuleta meelde, et Jeesuse ema Maarja oli üks naine, aga kui kui palju valgust ta lubas läbi maailma! Ära alahinda oma väikese panuse suurust!


Väeloomaks tulev veel ka jaaniussike – helenda, sära ja luba endal olla see, kes oled. See ongi suur tervendus kui jääd siiraks ja ausaks, isegi kui tundub, et kõik ei ole sama meelt. Siirus on ühendus, kui kahtled. On vaja kõik hirmud vabaks anda.
Soovitus: tule rohkem kohale oma kehasse ja keskenduda sellele, mis praegu on.


Sul võib olla hirmuseguseid visioone, kui süda ei ole olnud avatud. Kui avad südame näed kõige vajalikkust! Südame avanemisele aitab kaasa laulmine, tantsimine, naermine, nutmine, südamlike inimestega suhtlemine, laste ja lemmikloomadega mängimine, palvetamine, õnnistamine jms.


Ei ole peitupugemise nädal, vaid tule iseendasse kohale ja vali armastus – siis ühendus valgusevõrgustikuga, ei pea enam hirmutasandile minema.


Nädala missioon on tuua lahendamiseks ülesanne, – eraldad ja eristad ennast egomängudest ning tuled oma jumaliku, kõrgema olemusega kontakti.


Toetuseks olen värskelt kanaldanud spetsiaalse meditatsiooni "Kõrgema tahte lubamine", vt http://inspiratsioonikool.ee


Kui tunned ebamugavust ja kurnatust, siis on soovituseks, et ära mine lugudega kaasa, tule endasse, armastusse kohale. Tunneta, milline lugu on sinu kõrgemaks hüvanguks. Küsi südamelt. Kui selget vastust ei tule, et jah, see on sinu missioon selle teemaga tegeleda, siis tule oma jumalikku algolemusse kohale ja toimi selle järgi.


On võimalik, et sa puhastad ennast enne pööripäeva draamasõltuvusest puhtaks ja siis peale pööripäeva ei peagi enam nende draamadega tegelema!


Võimalikud on kontrollolukorrad, kus saad valida, millise mänguga kaasa lähed, kas see on minu lugu.


On koostöö kuutsükkel, mis tähendab koostööd ühisvälja, kõrgema tahtega.


See kevad on hea aeg, et alustada projekte, kui tahad, et oleks mõnus voolamine sellel aastal.


Tunneta ja mõtle, mis on see, mida maailmale pakkuda tahad, mida maailmal on tarvis ja soovib vastu võtta.


Saad tulla osalema ka e-koolitustele ning kuulata meditatsioone http://inspiratsioonikool.eeOlgu see elu parim nädala ja nii ka iga järgmine!


Õnnistuse ja tänuga

Stella

Commenti


bottom of page