top of page

Mida oleks vaja teada sügisese pööripäeva kohta 23.09?

Tuleme läbi väravatest, milledeks on TASAKAAL JA VALGUSTATUS

Lagunevad suhted, kogemused ja projektid, mis ei ole olnud tasakaalus ja austuses, milles pole olnud piisavalt armastust ja valgust. Selleks, et kui nendest mittetoetavatest kogemustest lahti laseme, saaks ilmutada see, mis on su tõelise Valgustunud e õnneliku ja Algallikaga ühenduses olema Tõelise Minaga päriselt kooskõlas.

On aeg särada nagu Päike, mitte peita ennast nukrusepilvede taha ära!PÕHILISED MÄRKSÕNAD SELLEKS PÖÖRIPÄEVAKS JA SÜGISEKS


 • südamesoovide täitumise kiirendus

 • korrastused armuasjades

 • keerukused, mis lükkavad meid õiges suunas

 • mittetoetavate suhete vabastamine

 • andestus ja lahtilaskmine

 • enese austamine ja terviklikkusesse jõudmine

 • oma tõe kohaselt elamine

 • südame avamine iseendale

 • julgus olla tõene ja ehe

 • alistumine ja tühjusesse langemine

 • leppimine teadmatusega

 • küpsusesse tulek

 • oma väesse tulemine

 • oma hingepere magnetiseerimine läbi enda väes elamise


KÕIGE ENAM ON MEIS ARENEMAS VÄLJA INTUITSIOON:


1) kuues meel – etteaimav, vaistlik tunnetus, tõe vaistliku tunnetuse võime, kõhutunne, sisetunne, keha tunnetuse kaudu saadav teave, sisemine nägemine läbi visioonide, unenägude, aimduste, sisemise kuulmise, teadmise, tunnetuse kohaselt, mis ei põhine ratsionaalsel faktide teadmisel;

2) ei pea olema faktiline, võib olla ka väga lihtne: hea tunne-ebamugav tunne skaala midagi otsustades või mingit valikut tehes;

3) võime saada selgust ka kogemustes, kus tavamõistus ja faktiline teadmine puudub;

4) seotud kolmanda silma ja kroonkeskuse ehk käbinäärme ja ajuripatsi, hüpotalamuse ja talamuse, aga ka seedeorganites olevate bakterite ja keha üleüldise tugevusega, südame ja mõistuse ühendatusega;

5) tugeva intuitsiooni aluseks on tões elamine, neutraalsuse võime, austus, tasakaalukus, julgus ja aju energetiseeritus - piisavalt hapnikku, õige toitumine, rahu ja maandatus.


Edutaotlus selleks sügiseks:


Nii nagu liikluses olles kasutan oma silmi, et õigesti orienteeruda, kasutan oma igapäevaelus ka enda intuitsiooni, et langetada arukaid valikuid enda ja kõiksuse kõrgeimat hüvangut silmas pidades. Valin liikuda armastuse suunas, armastuse juhatusel ja armastuse teenistuses.Jagan sinuga ka väheke infot ka planeetide seisu kohta nii nagu need parasjagu taevas on sel pööripäeva hetkel e Veedaliku astroloogia kohaselt. See, mis toimub pöörihetkel, saab mõjutada terve sügise kulgemist, sest see on stardimoment, mismoodi Uus Lugu hakkab lahti rulluma. See lugu on tegelikult alguse saanud kevadisel pööripäeval, praegu on selle koha kulminatsioon ja küpsemine.

Kuu on sel hetkel (23.09 9:50) kasvavas faasis (noorkuu oli R 22.09.2023 22:32 täiskuu tuleb 29.09.2023 12:57), seega on selle sügise teemaks eelkõige uue ülesehitamine.

Ketu esimeses majas Kaaludes on hea neile, kes tunnevad, et pole muidu kuigi head suhtlejad või on keeruline ennast väljendada. Kaalude tõusumärk Chitra kolmandas faasis võib üles tuua ka romantilisi teemasid, mida jällegi Päike Neitsis tasakaalustab võimaliku sooviga olla pigem üksi. Seega selline tants enda ja teiste soovide vahel pendeldades.

Kuu asukoht soosib pigem vaimsete teemadega tegelemist ja praegu võib just nimelt vaimsete praktikate tegemine tuua väga häid tulemusi.


Rahu ja Jupiter 7. majas

7. maja on seotud füüsilisel tasandil nimmepiirkonnaga, neerudega, inimsuhete, partnerluste, kaastöötajate, abikaasade vaheliste suhete ja armuasjadega. Praegune planeetide asukoht ei ole paraku väga soosiv neis teemades, kel siin on viimastel aegadel logisemised neis teemades üles kerkinud. Kui suhted on ehitatud tugevale pinnasele, tõele, austusele ja aususele ning inimesed on endast ja oma heaolu eest vastutusest teadlikud, siis ei pruugi tulla mingeid suuri hõõrumisi. Kui aga on pidev teineteise süüdistamine ja ohvrimängud käisil olnud, võib see sügis paljudele sellistele paaridele saada saatuslikuks pöördekohaks.


Võimalikud on lahkuminekud, abieludega viivitused. Või on tahtmine suhtesse astuda väga ebaharilike kogemuste saamiseks, või isiklike soovide rahuldamiseks, arvestamata mõlema poole kõrgeima potentsiaaliga. Veenuse asukoht pööripäeva hetkel võib tuua palju õnnistusi. Kui õnnistused ei näi õnnistustena, vaid pigem konfliktidena või puuduse tundena, siis tea, et tegelikult ka see on millekski väga kasulik. Näiteks kui neis teemades võib tulla üles palju viha, ärritumist ja hoolimatust, siis see on selleks, et me õpiks kaastundlikkust, armulikkust, suuremeelsust ja kannatlikkust – avama oma südame ja õnnistama. Ma ei jaga siin seda selleks, et teid hirmutada, vaid et tuua teadlikkust, sest paljud inimesed, kes on ebateadlikud oma käitumisest, võivad esineda väga eriskummaliste ettepanekute või sõnavõttudega – et te ei võtaks asju isiklikult, mis sel sügisel üles võib kerkida.


Et neid raskeid mõjustid neutraliseerida, on Indias õpetused, et tegelikult seda võimalik teha läbi mantrate. Siit lehelt leidsin info, et

Om Bhram Bhreem Bhrom Sah Rahave Namah mantrat võiks laulda (ma usun, et kasvõi kasvõi kuulata Youtube'ist, 4-5 korda päevas) 18000 korda 40 päeva jooksul, et täit efekti saavutada. Kes palvehelmeid kasutab, siis korda Rahu mantrat iga päev 1 keti jagu.


Saturn 5. majas on seotud seedimise, kõhu, enesearenguga. Kui on probleeme neis teemades, on päris kindlasti tarvis mediteerida ja õppida rahunema, sest ärritunud olek ei muuda kedagi pikas perspektiivis väga atraktiivseks ja seedimine võib veelgi halveneda. Saturn on karm õpetaja – kui praegu toitumisteemadega ja rahunemise oskusega ei tegeleta, on hiljem võibolla aina raskemad õppetunnid selles. Õnneks on praegu palju teavet nende teemade kohta ja ennast harida – mida, kuidas ja mismoodi süüa, on tegelikult ju elementaarne enese austamise alustala koht. Mediteerimine ja rahunemine on seedimisele väga kasulikud. Ja kui oled endas saavutanud suurema sisemise rahu, on see aga väga hea positsioon, et tegelema asuda inimkonna aitamisega, heategevusega, tervendamise ja tervishoiu teemadel hariduse jagamisega.


Samas on ka hea uudis – nii Marss kui Päike 12. majas pööripäevahetkel, mis tähendab, et ükskõik, mida elu meile sel sügisel toob, meil peaks nüüd olema piisavalt elujõudu ja tugevust, õnne ja eduvoogu, et kõigega toime tulla, mis on üles kerkinud. Väga kasulik on pööripäevahetkel mediteerida, sest sel hetkel annab Päike meie teadvusele piisavalt valgust, et meil on võimalik valgustuda ja jõuda enese tõelise olemuse mäletamiseni. Võimalik, et see viha ja ärritus, kurbus või pettumustunded, mida nö väline meile toob, on heaks tõukeks, et me asuks mediteerima ja siis võtab Päikse soojus meid lahkesti vastu, teeb pai ja seeläbi tõstes meie vibratsioonilist sagedust, häälestume hoopis õnnelikumale ajajoonele, kui senini oleme elanud.


Seega on keerukused ja raskused meile toetuseks, et me tuleksime vaimsete praktikate juurde (tagasi) ja saaks aru, mis tegelikult on oluline.


Kokkuvõtvalt võiks öelda, et on aeg tulla suuremasse kaastundlikkuse, teadvelolekusse ning olla kannatlik enda ja teistega, et mitte asjatult suhteid keeruliseks ajada.


Kes soovib, siis meditatsioon SÜDAME AVAMISE SÜGISESE PÖÖRIPÄEVA MP3 ootab huvilisi koos kingitusega https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioonÕnnistusega

Stella

bottom of page