top of page

Mida oleks vaja teada algava Jäneseaasta kohta?

Head algavat uut aastat! Jäneseaasta algus on 21. jaanuaril kell 22:53. Enne seda oleks väga hea oma kodu ja tööasjad võimalikult korda teha, et uuele küllusele oleks ruumi tulla!


Olen paljudes kanaldustes ja tunnetustes tajunud, et see Vesijänese aasta tuleb palju pehmema ja leebema iseloomuga, kui võimukas Tiiger oli. Mõnes mõttes nagu pehme ema pai peale karmi isa kurjustamist.


On selge, et meil on vaja nii individuaalsel tasandil kui ka kollektiivselt õppida elama terviklikkuse ja loodusega kooskõlas, mitte ennast ega teisi ära kasutades egoistlike eesmärkide täitmisel.
JÄNES VÄELOOMANA

Söön, magan, rahuldan oma vajadusi ja lasen muul maailmal minna omasoodu. Nii võiks jänese soovitust lahti tõlgendada. Võimalik, et pereloomise ja järeltulevate põlvkondadega tegelemiseks väga soodus aeg, leida võimalusi ka oma kallimaga kahekesi elu nautimiseks. Intiimsuhted ja füüsilised naudingud esikohale!


JÄNESE ÕPETUS

Kui oled tasakaalust väljas, kardad kõike ja kõiki, näed igas sääses elevanti ja igas elevandis maailmalõppu.

Et tagasi tasakaalu tulla, katsu ennast maandada, söö korralikult, hinga rahulikult, räägi aeglasemalt, tunneta enda sõnade taga olevat energiat – kas toidad kolle või lahendusi?


Jänes sümboliseerib kannatlikkust ja õnne. See on lootuse ja heade peresuhete loomise aasta. Eelkõige tuua tähelepanu rahule enda sees, kes soovib, et see ka välisest vastu peegeldaks.


Soovituslik amulett selleks aastaks on feng shui inimeste sõnul draakoni-kujuline. Kas võtmehoidja, mõni ehe või midagi võiks olla sinuga, mis tuletab sulle meelde, et elaksid enda väes, enda tõe järgi ja ei hakkaks enam hirmu pärast ennast reetma.


Pühitsuste päevad sel aastal on nii 22 kui 23. Pange tähele, mis toimub neil kuupäevadel – väga olulised pöördepunktid ja kinnistumised!


VIDEOD

Mida toob jäneseaasta hiina aastamärkide kaupa https://youtu.be/JUrCYW6mAo4

Veebruarikuu olulisemate energiate kokkuvõte https://youtu.be/lKvXimaKAYg

Jäneseaasta esimese nädala energiate kokkuvõte: https://youtu.be/MoC5NWDAhsc


EDUVÕTMED TERVE AASTA ÕNNESTUMISEKS


1) HÄÄLESTUS

Võtan aega iseendale, et ennast häälestada armastuse lainepikkusele


2) VASTUTUS

Võtan vastutuse enda õnne eest ja valin luua seda, mis tundub igal tasandil kõige õigem


3) PRIORITEEDID

Häälestan ennast rõõmu ja rahulolu sagedusse ja alles seejärel tegelen teistega


4) KESKENDUMINE

Minu unistustele keskendumine minu enda poolt on minu enda ülesanne ja selliselt fookust hoides magnetiseerin need enda ellu – astun ka vajalikke samme, et neid teostada – see on mu elu prioriteet nr 1


5) KORRASTUS

Puhastan end vanadest mittetoetavatest programmeeringutest ja anna lahendamist vajavad küsimused Universumile lahendamiseks – jään seejuures usaldusse, kuulatamisesse, sisemisse tunnetamisse – kas mul on vaja nende teemadega tegeleda või anda kontrollivajadus vabaks?


6) VÕTAN VASTU ABI JA TOETUSE!

Võtan vastu looduskuningriikide pühitsused, toetuse ja väe – teen seda nii tihti, kui soovin. Maailm tahab mind üle valada õnnistustega ja ma avanen selle voo vastuvõtmisele teadlikult.Kui soovid nende teemade toetuseks kuulata juhendatud meelerännakut, siis sinu jaoks on valminud uus MP3

JÄNESEAASTA PÜHITSUS

Häälestume parimal moel Jäneseaasta energiatega koostööks

Seansi käigus teeme esiteks mõnusa lõdvestava energeetilise korrastuse, seejärel läheme ühiselt meelerännakule, kus saame end puhastada, vabastada, tuua lahenduse energia hoovuse ja võtta vastu loodusriikide pühitsuse terveks uueks aastaks.

Meditatsiooni võid kuulata terve aasta jooksul!


Leiad meditatsiooni siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistused!

Stella

Comments


bottom of page