top of page

MIDA OLEKS VAJA TEADA 7.-13.03 NÄDALA ENERGIATE KOHTA

Sa liigud just sellisesse reaalsusesse, mida sa just nendel päevadel siin kujustad. Visuaalide/teadmiste/taipamiste VASTU VÕTMINE on hoopis midagi muud kui nende jõuga loomine. Jõuga luues lood ego-kaardimajakesi, mis kokku kukuvad. Ent südame visioone vastu võttes ühendad end lõpmatu armastuse, lõpmatu külluse ja lõpmatu eduvooga. On väga oluline mitte jääda hirmulugude juurde tootmisesse, vaid tulla lahenduse tasandile.

Käimas on kolmanda silma avanemise tsükkel, oluline on keskenduda kõrgeimale visioonile. Teema, millele keskenduda:


Mis on see kõrgem visioon, mida me kogu kollektiiviga võiksime hoida, et liikuda kõige kõrgemasse sagedusse nii individuaalselt kui kollektiivselt?


Nädala põhiteema – VÕIMEKUS OLLA PAINDLIK JA AVARDUDA, liikuda usalduses, justkui vabalangemises, langeda usalduse sülle. Teadlikkuses, et Valgus, Armastus ALATI võtab meid vastu. Ükskõik, kui hirmuäratavad olukorrad on, alati on olemas lahendus.Alati on olemas väljapääs, alati on! Potentsiaaliväljas on olemas võimalus kõige kõrgemaks lahenduseks.

Sellisest klammerdunud mõtlemisest, kus me oleme arvanud, et asjad peavad olema mingil teataval moel, et siis on hästi, on Universumi kutse meile tulla välja. Usaldada – tunnistada, et kui asjad muutuvad, siis asjad saavad muutuda veel palju paremaks. Mis meid aitab seda elutantsu sellises usalduses teha, on olla hästi ehe, hästi siiras – see, kes sa oled. Kui sa oled enda seest tõene, oled enda sees aus, siiras, siis sa täidad seda missiooni, milleks sa siia planeedile tulnud oled ja sinu olemusest on kõige suurem kasu, sest maailm lõigi täpselt sinukujulise Sinu täpselt selleks, et sa oleksidki Sina Ise, mitte kellegi teise koopia, mitte kellegi teise moodi üritades olla, vaid see ehe Sina.


Taotlus, mida ma soovitan kasutadaAitäh, et ma mäletan, kes ma tõeliselt olen! Aitäh, et ma mäletan, mis on minu missioon ja ülesanne siin planeedil! Aitäh, et ma luban endal olla Mina Ise!Väga kasulik on ikka ja jälle vaadelda, kas ma olen enda keskmes, kas ma olen enda tõelises olemuses, või ma olen läinud n-ö ”endast välja”. Kas ma olen rahulik, rahul, tasakaalus, harmoonias, või ma pendeldan, üritan, pingestan, punnitan, lähen mingisuguse looga kaasa, millega mul ei ole enesekindel ja rahulik tunne. Ja kui me saame aru, et ei ole rahulik, siis visualiseerida, isegi kui ei ole kohe võimalik ennast niioodi maha rahustada, siis kujutada ette iseennast – aga ühel hetkel ma olen rahulik.


Oled avatud imedele?

Kui jah, siis super!

Kui veel ei tea või on mingi kahtlus, ehk on aeg end rohkem avada?
Endale aja võtmine – aja maha võtmine on alati hea mõte. Kui tunned, et asjad lähevad lappama, kiirustamise ja survestamise asemel pigem võta aeg maha. Rahuaja võtmine muudab sinuga töötegemise palju efektiivsemaks.


Ära jää uskuma seda, et sa väärid kuidagi vähemat kui see, mida sa tunned või – ära lase endale pähe määrida mingit ideed või visiooni, mida sa tunned, et ei ole sinuga kooskõlas. Ära vaata uudiseid, kui sul on tunne, et see viib sind endast välja, ei ole õige. Keskendu praegu sellele, mis on õige, mis on hästi. Palveta, küsi inglite abi. Loo see visioon, et kõik läheb hästi, et me jõuame sellesse kohta, kus me oskme elada harmoonias.


Unistused täituvad, kui me neid soove soovime, neile keskendume – elurõõmus aeg on ees, väga head ajad on tulemas. On täitsa loomulik., et enne seda tuleb sageli suur puhatus. Iga indiviid võtab vastutuse enda kõrgeimas potentsiaalis elamise eest. Kõige suurem inspiratsioon, kõige paremini õpetad enda eluga ka teisi tulema sellesse kohta, see on kõige efektiivsem; elades ise sellist elu, mida sa armastad, ja mida sa õigeks pead, kutsud sa ka teisi sellesse kogemusse kaasa.


Suhete teemal ütleb elu, et – luba ennast avada lahendustele ja võimalustele, mida sa varasemalt oled võib-olla endale keelanud. Kujuta ette, et oled avatud sellele lahendusele. Isegi kui tunned, et päriselt ei usu, võta pessimismi asemel kasutusse optimismi ehk avatus sellele, et tegelikult võivad asjad paremaks minna.

Teine kaart – mitte survestada enda visioone, vaid luba tulla nendel visioonidel, mis on kõrgem tahe.


Edutaotlus – ma saan selgelt aru, mis on minu Kõrgema Mina tahe ja soov. Tühistan visioonid, mida olen oma egoga loonud.

Elu tahab tuua sulle seda, mida sinu Süda tahab.

Elu ütleb, et praegu algab sinu elus uus etapp. Ole valmis meeldivateks üllatusteks, taipamisteks!


Ole avatud märkidele. Uus ja oluline tuleb sinu ellu läbi meditatsiooni, läbi teiste inimeste, ka läbi looduse. Elu hakkab sulle ette andma selgeid märke, inspiratsiooni uuteks vägevateks asjadeks ja kogemusteks.


Nädala oluline teema: keskendu nendele kogemustele, mida sa tahad. On kasvava kuu aeg, kolmanda silma lühitsükkel on käimas. On hea meelde jätta, et sa suuremaid jamasid ei korraldaks endale, et probleemidele tuleb juurde lisada alati ka lahendus või vähemalt palve lahenduse järele.Oled teretulnud kogema ka selle nädala meditatsiooni MP3:Õnnistused!

Stella


Comments


bottom of page