top of page

Mida oleks tarvis teada uue nädala energiate kohta?

Kuni laupäevani kestab veel väga võimas energiatsükkel, mida võime nimetada VABATAHTLIKULT VALGUSTATUSE VALIMISE hoovuseks. Praegu antakse meile võimalus tulla selgelt ja omal soovil ja universumi toel endasse – enda tõelisesse olemusse täielikult kohale.

Nagu vabatahtlikkusega ikka, siis me võime seda teha või mitte teha, igaüks saab ise valida, kas jätkab hirmupõhist loomist või valib lõdvestuda ja päriselt südametunnistusega kooskõlas elamisega alustada või sellist suundumust jätkata. Ehk ka tuua ennast uuele meisterlikkuse tasandile. Isegi kui sa arvad, et sa juba oled ehe, siiras, maskideta, siis küsides endalt küsimuse – kas ma saan selles tegelikult veel meisterlikum olla? peaks avama sinus selge arusaamise, kus sa tegelikult asud.


Elul on komme anda alguses väikseid vihjeid, enne kui ta suuremate äratuskelladega üllatama asub ja mina soovitan neid väikseid nügimisi tähele panna, ei ole vaja mingite katastroofideni kannatlik olla.


Valgustatust tuleb taibata – see juba on meie sees olemas. Seda saab varjutada stress ja pinge. Valgustatus on teadlikult lõdvestunud olek. Kui lihtsaid vihjeid me ei kuula, rullime üle sellest südame kutsest, võib Elu võib panna meid nii keerulisse olukorda, et sul on nii ebamugav, et lihtsalt hakkad otsima lahendust. Ja lahendus on alati enda sees olemas. Juurdepääs on selles hetkes siin. Et seda taibata, on vaja tulla kohale, sellesse hetke siin.

Iga kord, kui sa lõdvestud, rahuned ja oled tänulik selle eest, mis on (ükskõik, mis on, – oled tänulik!), sa muudad oma saatuseliini – tõstes ennast järjest kõrgemasse sagedusse.


Tasakaaluseisund ongi olek, kus me planeedi kõrgeneva energiaga elame kooskõlas ja ei jää armastuse kutset kuulates oma varbaid vaatama, vaid paneme ühe jala teise ette ja liigume kaasa.


Võimalik on väga suur südamevalu tervenemine. On vaja otsa vaadata oma teemadele ausalt, mitte üritada näida parem/ilusam/targem vms. Lihtsalt tunnistad ausalt – mis praegu tegelikult toimub? Sellega ühendad oma südame ja mõistuse taas omavahel. Tõde ühendab, vale lahutab.


Elu küsib – kas sa ikka päriselt armastad Elu? Kaua me mängime mängu, et oleme Elu käest justkui petta saanud? Sellised kogemused tulevad, kui kuulad oma ego ja hirmude häält, mitte tõe häält. Kui kellelgi on reedetuse tunne, siis seee on sellepärast, et ise oled harjunud ennast reetma – ei kuula ennast ära, ei usalda oma sisetunnet, ei ela enda tõega kooskõlas. Nädala energiad aga kinnitavad, et head asjad on tulemas, elu pole sulle karistus, vaid me õpime läbi alandlikkuse ja tänulikkuse tulema tagasi südamesse ja täiustama oma elu. Kuidas su plaan elada üldse on?


Kui keskendud pidevalt sellele, et on vähe ja puudu ja nii lood raskust. Aga sellest on võimalik välja tulla. Sel teemal saab ennast harida, õppida nende käest, kes on sellisest kohast välja tulnud. Enda pettuse aeg saab läbi. Võibolla on vaja endale tunnistada, et kus ma olen üritanud üksinda pingutades, punnitanud selle asemel, et abi paluda.


Kui sa teaksid, kuidas asju teha, siis sa juba teeksid, kas pole nii? Kui sa ei tea, siis on vaja õppida. Harida.


Elu kutsub meid korrale ja ütleb: ma tahan sind aidata, ma tahan sulle tuua tervenemise – luba endal selle järele oma käsi sirutada!
Ees on EDU. lahendused ja väljapääs on tulemas. See mõra, mis sinu arvates su hinges või südames on, ongi selleks, et sinna saaks see uus tarkus ja info e armastus tulla.


Taotlus: soovin taibata! on väga lihtne tööriist, mida kasutada mistahes olukorras.

Kasuta oma sõna väge, oma sõna maagiat!


Pühapäeval algab uus ajatsükkel, nädalapäevade kaupa lugemisi saate lugeda mu kanali VIP-liikmena liikmete mõeldud postitusest (grupid Südameteeline ja kõrgemad grupid).


Kes tunneb, et sooviks end energeetiliselt kaitsta ja luua puhastava filtri, et mitte enam madalasageduslikkesse mängudesse kaasa haaratud saada, leiate spetsiaalse juhendatud meditatsiooni MP3 siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Kuni P südaööni registreerunuile koos kingitusega!Uued maagilised e-koolitused alustavad 7. juulil:


Õnnistusküllast nädalat!

Stella

Comments


bottom of page