top of page

Maagilise Reiki maagilised võimalused

Maagiline Reiki on klassikalise reiki ja uuemate energiatööde ühislõimimisel sündinud elustiili õpe. See on suurepärane teadmiste ja oskuste pagas kõigile, kes töötavad klientidega (näiteks juuksurid, õpetajad, lasteaiakasvatajad, arstid, müüjad, klienditeenindajad) ja ei taha pärast olla välja väänatud ja väsinud ning neile, kes tahavad osata aidata oma lapsi, kallimat, iseennast, et elada suuremas armastuse ja rõõmu voos.

Maagiline Reiki on lihtne


Maagilise Reiki ettekirjutused on palju vabamad, kui seda on olnud varasemalt klassikaline reiki. Ma usun sellesse, et meie intuitsioon e sisetunne on ikkagi juba tunduvalt tugevam, kui 100 aastat tagasi inimestel oli. Seega me ei vaja nii kindlaid normatiive, kella jälgimist, vaid võime voolata hoopiski sujuvamalt.


Reiki pole lihtsalt kätega tervendamine


Reikit on peetud tervendusmeetodiks. Tegelikult on see meie teadvusetasandi häälestamise kunst – me taastame oma algse terviklikkuse olemuse mäletamise. Seega me ei tee vaid lihtsalt midagi korda, mis on olnud nässus, vaid tegelikult tänu neile "nässus" kogemustele meile tuleb meelde ennast taasjoondada oma tõelise algsse tervikliku olemusega. Aga me ei pea ootama, et meie elus kuskil midagi valutaks või logiseks, et reiki e armastusega koostöösse tulla. Me võime reiki praktikat kasutada regulaarselt nagu hammaste pesu igal hommikul – seega hoiame ennast puhtad, ühenduses ja armastuse voos.


Reiki seansi tegemiseks on kõigil aega!


Reiki seansside tegemiseks ei pea olema palju aega. Piisab, kui teed õhtul enne uinumist taotlused ja paned reiki enda jaoks voolama – terve su uneaeg võib olla suur tervendus.


Reikit saab teha ka süüa tehes, tantsides, kallimaga kallistades, lastega mängides, aias lehti riisudes, tehes massaaži või istudes vannis – võimalusi on piiramatult! Seega pole sul selle jaoks üldse palju lisa-aega tarvis. Igapäevased tavalised tegevused saavad uue püha mõõtme ja sinust läbi voolav valgus salvestub kõikidesse kogemustesse, mida lood. Sinust võib saada kiirgav, hiilgav, särav valgusemajakas kõigi jaoks, kellega igapäevases elus kokku puutud!


Reiki kanaldamine on loomulik


Reiki a Armastus on intelligentne energia – ta teab, kuhu suunduda ja ta oskab meid suunata. On vaja olla lihtsalt avatud Armastuse õpetusele. Seda avatust ja kanaldamise oskust saab õppida, see on lihtne. Saan sulle oma e-koolitustel selleks vajalikud häälestused anda.


Reiki on meie loomupärane anne ja selle oskuse seeme juba elab sinus!


Jaapani kultuur, kust reiki meetodina pärineb, on olnud väga range. Samas pole see reiki mitte sada aastat vana süsteem – see on tegelikult olnud kanaldus selle kohta, kuidas Jeesus tervendas. See oli see taotlus, kuidas reiki kanaldaja Usui seda Universumilt küsima läks. Jeesus aga rääkis konkreetselt sellest, et kõik suudavad seda, mida temagi. Nii usun ka mina. Sa ei pea teadma "kuidas", sul on vaja uskuda, et armastus läbi sinu teab! Meie oleme lihtsalt kanalid.


Reiki õpetusliinist


Mitmeid põlvkondi anti edasi reiki õpetust suusõnaliselt ja palju on läinud sel teekonnal kaotsi. Nii mõnedki õpetajad on lisanud omaltpoolt nüansse ja harjutusi. Nii on see jõudnud lõpuks meieni ja enam pole reiki õpetused vaid kõrgest soost ülikutele ja tähtsatele tegelastele. Meil kõigil on erilised anded ja võimed ja see meetod on nüüdseks kättesaadav kõigile soovijaile.


Algselt oli reiki õppimine elukestev protsess, kus õpilased läksid ja elasid koos meistriga.

Kuna klassikalise reiki õpetustes on palju läinud kaotsi võrreldes selle koolituse algolemusega, olen omaltpoolt andnud Armastuse juhatuse kohaselt parima, et taastada reiki õpetuste sügavamat tuuma – et reiki pole lihtsalt seanss, kus me paneme natukeseks käed kuhugi, vaid terve meie elu on üks suur reiki e terviklikkusega tants, koosloomine, armastuse juhatusel elamine. Armastusega kokkulõimumiseks ja selle voo kantuses elamiseks on I astme koolitus spetsiaalselt disainitud – mis iganes kohas oma elus parasjagu asud, sul on võimalik koheselt ennast aidata palju helgemasse sagedusse! Lõimudes armastusega ja hakates elama armastuse juhatusel, hakkab elu sind täiesti uuel moel kandma. Seda tagasisidet on mulle andnud tänaseks juba sajad inimesed, kes on mu juures reikit õppimas käinud ja suure rõõmuga tervitan nüüd sellele teekonnale ka sind!


Mugav e-koolituste komplekt ootab sind!


Saad minu loodud e-koolitusi läbida endale sobivas tempos, vaadata videosid üle, teha harjutusi nii palju kui soovid ja ikka ja jälle värskendada oma mälu, et mitte tagasi vanadesse hirmumustritesse potsatada.


E-koolituste moodulite vaatamist võid alustada millal iganes tunne on, ei pea alustama koolituse alguskuupäeval. Küll aga saad soodusajal registreerides tulla osalema endale mugavamatel tingimustel.


Koolitused on eelsalvestatud – nii videode kui tekstidena. Saad neid üle vaadata ja kogeda nii palju kui soovid, vähemalt lähema 2 aasta jooksul!

Koolitusmoodulite algus:

1. aste 26. oktoober (4 kirja= iga nädal 1 kiri)

LOE LÄHEMALT JA

2. aste 24. november (kestab kokku 11 nädalat) algab 18. novembril

jõulude ajal on lihtsalt praktikanädalad, kus ei õpita teooriat juurde, vaid on vaiksem aeg, kus saad end mõnusalt laadida

LOE LÄHEMALT JA

SOODUSPAKKUMINE SELLEL KUUL


OTSUSTAD KOHE TULLA NII I KUI II ASTME KOOLITUSELE?

Kui tuled õppima praegu I astme koolitusele ja kohe novembris ka II astme koolitusele, saad I astme koolitusele tulla tasuta.

Kui oled I astme juba läbinud ja tahad tulla II astmele ja kinkida I astme koolituse kellelegi teisele, või jagada tasu soodsamaks mõlemi jaoks, võid seda teha!

Palun täitke kumbki oma registreerimiskastid siin lehel ja soovin teile mõnusat koolitust!

Kui osaled mõlemal koolitusel üksi, palun täida nii I astme kui II astme registreerimiskastid.

Saad lähemalt lugeda ja registreerida siit


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page