top of page

Mõistmise sügavam mõõde ehk kuidas teisest inimesest päriselt aru saada?


Ilmselt me kõik oleme ilmselt kogenud olukorda, kus nii väga tahaks kellegagi hästi läbi saada, tunneme soovi, et kõik oleks hästi. Aga mõlemad inimesed näikse istuvat oma mätta otsas ja mitte teist inimest sügavuti mõistvat. Ja see teeb haiget. Ja on kurb. Kuid mul on hea meeldetuletus – sellest on võimalik edasi liikuda. Ja selleks ei pea isegi teise inimesega otseselt rääkima. On ju olukordi, kus see võib tunduda meile ohtlik, võimatu.


Kirjeldan siin tänases artiklis mõnevõrra äärmuslikku juhtumit, mitte kõikide inimeste eludes ei pea nii sügav draamakogemus olema tekkinud, aga ma loodan, et te saate aru, et see on NÄIDE ning igaüks saab ise tunnetada ja vaadelda – mis ja millisel määral need mustrid tema elus aktuaalsed saavad olla. Palun teadvusta, et see artikkel võib sinus üles tõmmata päris mitmeid eri teemasid ja trigerdada nii mõnegi koha aktiivseks, mis veel tervendamist vajaks.


MÕISTMATUSE TAGAMAAD

Tihti hakkab see juba lapsepõlves peale, et vanemad ei mõista last ja lapsed ei mõista oma vanemaid. Lahkhelid viivad südamed lahku, kuigi tegelikult ju tahaks õnnelikku harmoonilist suhtlemist kogeda. Inimesed on HARJUNUD elama eraldatuse teadvuses, vimmas ja sisemises kurbuseookeanis. Mõistmatuse pärast karistatakse teisi inimesi, süüdistatakse, heidetakse maailmale asju ette. Ja seda seepärast, et ei ole õpitud maailma läbi südame vaatama.


Kuidas see eraldatus sünnib?


Sellist sisemist paindumatust nagu jõuga laste kasvatamine aitab meile luua HIRMU-sagedus. Tihti vanemad sunnivad oma lapsi, sest nad KARDAVAD, et kui laps ei allu ühiskonnas valitsevatele (võibolla täiesti ebatervislikele) reeglitele, siis laps ei saa elus hakkama.


Otsitakse vabandusi, kuidas vaba tahet ja eluvoogu suunata, kuni sundimiseni ja kahjuks vahel ka vägivallani välja. Lapsed aga harjuvad, et elu peabki olema kannatuste jada ja nii jätkub haiglast eluviisi soosiv käitumine põlvest põlve. Saades täiskasvanuks, läheb isegi vahel meelest, et selline teguviis on loomuvastane. Ebaloomulikust saab jõhkruse maailm.


Tuleb aru saada, et sellised vanemad suure tõenäosusega kogesid oma vanemate poolt samasugust, või veel õudsemat loomuvastaseks sundimist ja ilmselt nad omast arust, teevad heateo, et sindki sellisesse kohta on tahtnud paigutada. Kui koged elus praegu suuri kannatusi, siis kas on võimalik, et sul on läinud meelest ära, et sa lasid endaga halvasti käituda hirmu pärast ja nüüd täiskasvanuna jätkade enda kohtlemist samasuguse ebaterve suhtumisega?


Muidugi mitte kõik inimesed ei saa sellest lapsepõlvetraumasid. Sõltub väga paljudest asjaoludest, kuidas kujuneb lapse iseloom, mis on eelsoodumused ja millised loomuvastased kogemused endale loomulikuks teeseldakse. Mida teadlikumaks me aga saame ebaloomulikkuse mängudest, mida oleme mänginud, seda vabamaks me saame.


Viisakuse pärast teesklemine, raha pärast enda "prostituudina" müümine, hirmu pärast oma vanematega/elukaaslasega suhtlemine ja kõik sellised masendusse viivad kogemused on harjutud uputama veiniklaasi, suitsetades üritada üle saada, joostakse järele uutel automudelitel, kutsi-mutsi-käekelladel ja millel iganes, et ennast lohutada. See kõik võib viia aga üha suuremasse sisemisse auku, kuna tegelikkuses on ju näha, et see välise ilusa fassaadi ehitamine ei tervenda sisemisi haavasid. Ja kes ilusat välist ei ehita, see üritab ehitada enda elu "paremaks" kui tema vanemad olid – läbi üleolekutunde kasvatamise, see aga toob sisemise jäisuse. Traumadest ülesaamiseks on inimestel väga palju oma mehhanisme, kes kuidas olukorraga hakkama siis üritab saada.


Kui lapsepõlves tekib muster, kus selle asemel, et inimese loomupäraseid andeid ja soove arvestatakse, hakatakse inimesele peale projitseerima oma arvamusi, kuidas see inimene olema peaks, jätkub selline eluhoiak ka täiskasvanutel iseenda suhtes, kuigi ehk ollakse juba ammu vanematekodust välja kolinud. Ja sellised inimesed ei mõista ka oma kaaslasi, sõpru, elukaaslast, paraku ka tihti mitte iseennast.

Sest lapsepõlves mõistmine ning empaatia pole oma juuri saanud alla ajama hakatagi. Seeme on hukkunud enne kasvama hakkamistki. Inimesed kasvavad üles ühiskonnas, kus pole mõistmist, on hukkamõist ja barrikaadide taga istuvad haiget saanud sisemised lapsed.Lahendus?


On vaja aru saada, kuidas hakata mõistma ennast, teisi, oma elusaatust.

Seda saab luua läbi valukeha neutraliseerimise ja sukeldumise enda sisemise tarkuse juurde. Mõistmine toob rahu. Rahu ja neutraalne rahulik järelepärimine aitab luua mõistmise.


Kui inimene ei räägi läbi südame, on ta kas ründes või kaitsev. Nii ei saa tõde e energia voolata. On pidev boksimatš.


Kui aga inimene on südames ja jagab tõesti seda, mida ta päriselt tunneb, siis tekib ühendus kahe südame vahel. Seega on võimalik saada vastuseid ka nii, kui TEINE INIMENE EI OLE NÕUS SUHTLEMA. Kuna südamed on kõik kogu aeg ühenduses, siis isegi kui inimese egomeel ei ole nõus suhtlema, siis minnes ENDA südamesse, saad sa ühenduse teise inimese kõrgema olemusega. Kõrgemad olemused ei keeldu suhtlemisest mitte iial, sest nad saavad aru, et KÕIK ON ÜKS.


Seega – kui sul pole omavahel inimeste keeles kellegagi võimalik sellise kommunikatsioonini jõuda, mis sind rahuldaks, siis saame kasutada selle nädala juhendatud meditatsiooni.


On vaja aru saada, et see ülalkirjeldatud Valu-ja-Mõistmatuse-Maailma-Muinasjutt, milles me elanud oleme, mitte lõpp-peatus meie lool, vaid alles algus.


Tundes, et oled maailma suhtes tundetuks muutunud või avastades ennast pidevas sisemises sõnasõjas mõne inimesega, kujutledes dialooge, mida sa tegelikult tahaksid sellele teisele inimesele, poliitikule, õpetajale, elukaaslasele või poemüüjale või sulle valu teinud lapsevanemale öelda – on aeg teha väike sisemine TELEPAATILINE ühendus selle inimese Kõrgema Minaga ja uurida järele näiteks,

MIKS SEE OLUKORD NII ON?

KUIDAS SEDA OLUKORDA SAAB TERVENDADA?

MISMOODI TA TEGELIKULT OLUKORDA NÄEB?

MIDA SEE INIMENE/HING/ASPEKT TEGELIKULT SULLE KINGITUSEKS TAHTIS TUUA?

KAS SIIN SUHTES ON VÕIMALIK LUUA TERVENDUS JA LEPITUS? (saladuskatte all võin öelda, et seda on võimalik tegelikult igas suhtes leida, kui seda protsessi teha oskad)


Seda protsessi, mida võime nimetada TEISE INIMESE MÕISTMISEKS võime teha ka iseenda Kõrgema Minaga suhtlemiseks, et mõista enda kõrgema elusaatuse kutset. Või ka oma Tuleviku Minaga suhtluseks, et saada selget juhatust oma unistuste täitumise kiirenduseks.


Ja täna ma jagangi sinuga seda väga sügavat ja võimalik, et täiesti elumuutvat uut juhendatud meditatsiooni sinuga.

Kuulasin seda peale salvestamist ise mitmeid kordi ja olen ilnud iga kord väga üllatunud

* saaduda vastustest, sest need on olnud väga palju sügavamad kui ma oma peaga oleks osanud arvata

* selle kogemuse lihtsusest ja samas täiesti elumuutvast mõjust
Isiklikust kogemusest


Olen seda meditatsiooni mitu korda kogenud – tehes seanssi oma lähisugulase mõistmiseks, Jumalaga jutuajamiseks, keerulise olukorra lahendamiseks seoses oma sõbrannaga jne.


Näiteks tegin seda seanssi oma lähedase inimesega, kes minu arvates väärkohtles mind pea terve meie koosoldud aja. Ja kui ma meditatsioonis nägin ja taipasin, kust tal sellised mustrid tulid ja ma sain aru, et tegelikult ta ei tahtnud minuga nii käituda ja ta oma hinges arvab, et ma tegelikult väärin väga head kohtlemist, oli muidugi mu pisarameri ja taskurätikuvirn umbes väikse ookeani suurune. Ent seejärel, kui see raskus mu hingest lahkus (arvamine, et ma olen midagi halvasti teinud, et minuga halvasti käitutakse) ja ma sain tulla oma südamesse kohale – kaastunde ja mõistmise energiasse, oli kergenduse tunne täiesti kirjeldamatu. Lõpetatuse tunne. See protsess sai läbi!


Ja muidugi ma mõistsin siis ka väga sügavalt selle hingehaava olulisust, mis oli. See, mis oli kildudeks ja mõranenud, tervenes sisuliselt minutitega. Maagiline?! Väga!

Ma sain selgelt aru, et see hingehaav oligi selle jaoks mu elus, et ma just selle meditatsiooni salvestamiseni jõuaksin. See on minu kingitus maailmale – tervenedes ise ja jagades oma tervenemise teekonda – jagada neid maagilisi töövõtteid ja abistavaid protsesse ka teistega!


Järele proovitud ja toimiv


Armas inimene, kes seda meditatsiooni mul helindada aitas (aitäh sulle!), kirjutas mulle ka pärast selle töö tegemist mulle meili, kus ta kirjeldas nii sarnast olukorda – olid mõrad, mida ta arvas, et ei tervene eales, aga see toimus just sellesama meditatsiooni kuulamise ajal!


Ja vot seda kergendust ma soovin kogu südamest kõigile, kel on olnud hing valus. Mis iganes su elus on olnud – valus lahkuminek, lesestumine, hüljatus või misiganes iganenud karmamuster, mis on hoidnud sind hirmude ja depressiooni, masenduse kütkes.


Kuidas meditatsiooni on üles ehitatud?


Kogu protsess on üles ehitatud, et kaks hinge saaks suhelda mitte läbi valukeha, vaid läbi südame, – see on kõikide mõistmiste kõige olulisem aspekt!


Selle juhendatud meditatsiooniseansi esimeses osas loome sulle tugeva maanduse ja kaitse, et ükski madalasageduslik energia läbi ei saaks. Loome turvalise ruumi, kus saab toimuda sinu ja kõigi asjassepuutuvate hingede jaoks kohaseim infovahetus, läbi südame suhtlus, austades ka teise hinge vaba tahet ja hinge valikut jagada just nii palju, kui too hing oma kõrgemas olemuses heaks peab.


Sinul seansi kuulajana on võimalik oma hingelt ära rääkida ja jagada kõik see, mis on jäänud rääkimata – kuidas oled end tundnud või mida kogenud. Ehk küik see, mida oled hirmu või pahameele pärast tagasi hoidnud, saab su kehast VÄLJA, et see stress ja pinge enam sind sinu seest ei sööks. Juba see, kui sa sõnastad oma tunded, võib olla meeletult suur tervenemine.


Kui teed seanssi aga iseenda kõrgema olemusega, saad jagada ausalt, mida sa tahad, mis on su unistused, soovid, hirmud, mis tekitab ärevust või piget. palun tea, et sa ei pea ühe seansi käigus kõike korraga ära lahendama. Võid seda MP3 alla laadida ja kuulata nii palju kui soovid, piiranguteta.


Seejärel saad vastu võtta oma kõrgema olemuse, Algallika juhatuse endale terveks ülejäänud eluks. Lahendused tulevad neile, kes usaldavad, et lahendused on võimalikud.


Kui tahad võid kutsuda ka LAHENDUSE energia enda. Sa isegi ei pea teadma, kes see lahendus on, lihtsalt taotled lahendust. Kogu seanss on austuse ja armastuse hinguses kanaldus ja mul on südamest hea meel, kui sellest ka sulle abi saab olla.


Kuidas seanssi kuulata?


Lae alla fail siitkaudu enne K õhtut. Enne P registreerunud saavad kaasa ka kingituse.


Võta endale vaba aega näiteks enne uinumist, pikuta ja pane MP3 käima.


Kui seansi ajal tulevad üles väga tugevad tunded, võiksid tõusta istuli, et kundalini saaks julgemalt voolata.


Peale seanssi kindlasti joo vett ja kirjuta enda mõtted ka üles.


Mõistmine käib läbi südame. Ilma südame kaudu vaatamata on inimesed lihtsalt nagu raadiod, mis oma saadet edastavad. Et aga aru saada päriselt teisest inimesest, on meil tarvis julgeda näha asju ka tema perspektiivist. Me ei pea kuritegevust ega vägivalda heaks kiitma, aga mõistmine toob meisse rahu. Rahu toob võimaluse näha lahendusi.


Armastuse ja õnnistusega

Stella

bottom of page