top of page

Kvanthüpe uude reaalsusesse – uneajal!

Updated: Nov 2, 2023

Väga selge elumuutus saab kaasneda, kui oleme selgelt otsustanud, missuguses uues reaalsuses me tahame elada.

Minu kogemus on näidanud, et see on põhiline inimeste elude keerulisuse põhjus – otsustamatus. Pole selgelt otsustatud, missugune tunne, elustiil, kogemus või lahendus võiks ees oodata. Seega on lahendus uueks eluks lihtne – asu unistama ja looma oma unistuste elu! Tea seda, et niipea, kui astud ise sammud uude kogemusse, astub maailm sinu abistamiseks tuhat sammu. Aga esimene samm tuleb alati astuda meil endil.


Meil on tarvis taibata, et enne, kui me ära ei otsusta enda elusaatuse kogemuse suunda, niikaua olemegi elu pillutada igas suunas. See seanss siin aitab kaasa selge otsuse selgele manifesteerumisele.


Iga kord seda kuulates võid teha ka uued otsused, uute eluvaldkondade või kogemuste teadlikuks suunamiseks.


DOMINIKAANI TEINE PÜHITSUS MP3 juhendatud meditatsioon – kvanthüpe uude reaalsusesse ootab huvilisi kuni T õhtuni http://inspiratsioonikool.ee


Seanss on spetsiaalselt seadistatud, et seda kuulata enne uinumist – seega saad terve öö jooksul kogeda uuele reaalsuse tasandile häälestumise kogemust. Enne seansi kuulamist otsusta selgelt ära – missugusesse reaalsusesse valid üles ärgata.


Õnnistusega

Stella Shakti


DOMINIKAANI TEINE PÜHITSUS MP3 juhendatud meditatsioon – kvanthüpe uude reaalsusesse ootab huvilisi kuni T õhtuni http://inspiratsioonikool.ee


Seansiga kingituseks kaasa ka spetsiaalne kaardilugemis-video – PARADIISI SÕNUMID SULLE

😊

Comments


bottom of page