top of page

Kuuvarjutuse-nädala energiate ülevaade 7-13.11

Kuuvarjutus ning täiskuu 8. novembril ja 11:11-portaali avanemine on meid ees ootamas – põnevad energiad!

Nädala märksõna ja edu võti on kaastunne, mis viitab sellele, et jääksime igas olukorras pehmeks, rahulikuks ning südamlikuks. See ei tähenda, et me peaksime õigustama või põhjendama kellegi teise või iseenda tegusid, mis ei ole kooskõlas. Me võime jääda lihtsaks ja rõõmsaks valides hinnangute andmise asemel austuse. Püüa teisi näha terviklikkuses. Kui Sa tajud, et keegi või Sina ise käitud hirmust või egost lähtuvalt, siis selle asemel, et hinnanguid anda ja sõdimise energiat juurde luua, vali pühenduda ja suhtu toetavalt. Oluline on usaldada enda sisemist juhatust. 4. Novembrist alates 13 päeva järjest oleme energiatsüklis, mille jooksul on eriti oluline iga päev küsida oma südame käest, mis on järgmine samm ja järgida südame juhatust.


See on alistumise ja universumi usaldamise aeg.

Oluline on teadvustada, et mitte miski ei ole isiklik. Kõik protsessid ja lood, millega oleme seotud, oleme me ise valinud teades, et saame sellega hakkama. Need on mustrid, mida oleme hingena valinud siin lahendada. Me teeme maa peal jumala tööd ja meil on võime läbi enda väljendada armastuse tahet. Me saame läbi enda elu, sõnade ja valikute inspireerida ka teisi armastusele pühenduma.


Selle nädala jooksul on soovitatav muuta oma geograafilist asukohta. Kui tajud, et kuskil energia ei voola ja asjad ei edene, siis vaheta asukohta ja mine kasvõi teise tuppa, parki jalutama või lihtsalt loodusesse. Tundlike inimestena võtame kergelt teiste energiaid üle, aga tegelikult palub elu meil jääda enda energiasse. Saame aru, et oleme läinud kellegi teise energiaga kaasa, kui me pidevalt kahtleme, tunneme segadust või vastuolulisust. On aeg õppida iseennast aitama ja olla iseenda jaoks see tugi, abi ning toetus, mida oleme ootanud väljastpoolt. Ka enne oluliste otsuste langetamist on hea teistest inimestest eralduda, et kuulda selgelt enda sisemist juhatust. Enda tee tunneme ära rõõmu, selguse ja vabanemise tunde järgi, mis sellega kaasneb.


Teadvusta, et me ei ole sellel teekonnal üksi ja meid saadavad kaitseinglid, vaimsed teejuhid ja olulised valgusmaailma abilised, kes koguaeg aitavad. Kui Sul on raske, siis võid neilt alati abi paluda. On oluline algallikaga suhelda ja võtta see justkui oma koostööpartneriks. Sina ütled ja küsid, mida soovid ning palud algallikal aidata seda teostada – tuua Sinuni teadmisi, ressursse, olukordi ja muutuseid.


Usalda, et kui armastad iseend nii palju, et teha seda, mida armastad, siis see peegeldub Sulle ka välistes suhetes. Kui valid end väärtustada ja öelda “ei” olukordadele, mis ei ole Sinu suhtes austavad, siis see on universumile sõnumiks, et armastad ennast. Nii oled magnetiks olukordadele ja inimestele, kus oled päriselt armastatud ja väärtustatud. Kui Sinus on kirg midagi kogeda, siis see on järelikult Sinu jaoks ka võimalik.


Varjutuste ajal on eriti oluline oma energiaväli hoida puhas ja tasakaalus ja soovituslikult igapäevaselt mediteerida ja vabastada end ebakõlalistest eluhoiakutest. Näiteks väga hea, et üle vaadata, miks üldse siia planeedile oled tulnud – mis on su hinge kutsumus, elu kutsumus sulle nüüd ja praegu. Kui soovid häälestada end oma sügavaimal tasandil tõeiselt armastuse vooga kooskõlla, soovitan selleks luua selged taotlused ja otsused.


Näiteks nii


Peaingel Jehudielile oma tõelise elu kutsumuse leidmiseks


Kallis Peaingel Jehudiel, palun aita mul mõista minu rolli minu kogukonnas. Palun aita näha, miks olen just siia sündinud, sellise elukogemuse saanud. Palun aita mul ära tunda ja taibata, mis on see elukutse, see elu kutsumus, milleks elu on mind just siia kutsunud.


Aitäh, et sa aitad ka taibata, mis ei ole minu tee, et ma rohkem ei investeeriks oma aega ja energiat nendesse kogemustesse, mis ei ole tegelikult minu hinge missioon siin planeedil käia.


Palun aita mul leida selline südamega kooskõlas kogemusega hobi, mis aitaks mulle ka sissetulekut tuua, mis oleks inimkonna poolt tänu ja armastusega vastu võetud ning mis tooks mu ellu suurema külluse ja rikkuse kogemuse, just sellise, mis on mu südamega kooskõlas.


Olgu minu uus töö minu südame suur kirg ning seeläbi mu sees suur rõõm seda tehes ja selle vilju nautides ja pakkudes.


Aitäh, et aitad selgelt mõista, mida ma soovin pakkuda ja mida inimkond soovib vastu võtta.


Aitäh, et mul on koheselt olemas ka kõik vajalikud ressursud ja võimalused selle tee alustamiseks ja jätkamiseks.


Ma olen Armastuse saadik.Kes soovib suuremat sisetasandite korrastut kogeda, siis DNA häälestamine tervise ja terviklikkuse lainepikkusele ootab sind kuni P südaööni koos kingitusega siitkaudu. Saad alla laadida MP3 või kuulata otse internetistAlates 9. novembrist on samal lehel üleval järgmine – 11:11 PORTAALI MEDITATSIOON.MU YT KANALI VIP-LIIKMETELE ON AVATUD UUED VIDEOD

MAAGILISI AVARDUMISI KÕIGILE!


Õnnistusega

Stella


Comments


bottom of page