top of page

Kuumad suvenipid uueks nädalaks

Updated: Jul 15, 2022

Nädala ülevaade 18.-24. juuli kohta ja soovitused seksikamaks suve jätkuks

Nädala põhisõnum: otsus – on aeg teha otsus, luua selged taotlused, otsustused, kuidas edasi elada – mil viisil, kellega, miks? Mis asju ajada tahad?


Inimene, kes suudab otsustada, mida ta tahab, on väga palju seksikam kui see, kes muudkui kõiges kahtleb.


Soovitus: vabane sellest, mis hoiab sind tagasi. Aeg on puhastuda – vabasta asjatu mure, mis kaasneb enesekindluse puudumisega.


Vali tulla enesekindlusesse, selgusesse, julgusesse – see on su tuumolemus!


Nii nagu otsustad, nii ka elu hakkab minema.


Mis aitab? Arusaamine, et kõik meie elus on juhtunud põhjusega. Ei ole mõtet jääda taga nutma seda, mida enam ei ole, mis ei ole võimalik. Ees on palju helgem tulevik. Et seda kogeda, on vaja pöörata pilk teisele poole. Leia asjades head – mida see olukord on tulnud kingituseks tooma. Aitab pöördumine valguse ja valgusemaailma abiliste poole.

Oht on jätta ennast vaevlema – olla energias, kus oled ennast justkui ise kinni sidunud ja hoiad ennast tagasi.


Elu ütleb, et ei ole vaja ennast vanglas hoida. Ta tahab sulle pakkuda õnnelikku pereelu, südamesoovide täitumist armusuhetes, seoses pereliikmete ja sõpradega. Ei ole vaja muretseda.


Taipamata võib olla jäänud see, et sa pole aru saanud, et me ise oleme oma elu just selliseks loonud. Niipea kui võtame täieliku vastutuse, saame aru, et Elu vastab meie programmeeringutele. Vajame uusi otsuseid ja uut moodi käivitusi, mis panevad teisiti tegutsema.


On vaja sisemised riivid ja lukud eest ära võtta. Unistamisel ei ole piire. Sa ei pea teadma – Kuidas? Vaja on unistada ja otsustada elada nii, nagu tegelikult soovid.


Elu tahab sulle tuua fantastilise elukogemuse. Usalda, et Universum on tark. Armastus on intelligentne energia. Vaja on asuda Armastusega kooskõlla ning usaldada. Suur edu on võimalik. Pakutakse suurepärast võimalust ka haridustee jätkamiseks.


888 portaali päeval algavad ka mitmed põnevad e-koolitused http://inspiratsioonikool.eeUsu enda võimesse luua endale meelepärane maailm!


Olulised on suhted inimestega, kes jagavad sinu nägemusi, kellega oled samal lainepikkusel ja võngud sarnases vibratsioonis.


On kokkuvõtete tegemise nädal – mis protsess ja liikumine on toimunud viimase aasta jooksul. Tee järeldusi ja inventuuri, mis on ja mis ei ole toiminud.


Nädala energiate ülevaade päevade kaupa on nähtav siin videos.Tahad paremaid seksuaalsuhteid?


Palju sellest ei ole räägitud, aga tegelikult on üks nipp, mis aitab tavaliselt kohe inimestel oma seksuaalsuhteid parandada. Tegelikult lõpetavad nad seda kasutades endale blokeeringute loomise sellega ja on VÕIMALUS, et kui ei ole lastud ennast täielikult käest, siis läbi just selle teadliku uue käitumise on võimalik oma armuelu koheselt uuele kvaliteeditasandile tuua.


Jaa! Üks väga oluline komponent on TOITUMISEL! Kui kõht on pidevalt gaase ja seedimata toitu täis, – saiakesed, piima-, suhkru-, jahu- ja lihatooted võivad jääda kehasse lausa nädalateks, – on väga raske end seksikalt tunda. Selle kõigega toimetulekuks hakkavad inimesed tihti suitsetama, kohvi jooma, narkot tegema, vabandatakse ennast pudeli veini taha jne. Kui seedimine on korrast ära ja keha põletikke täis, siis inimene lihtsalt ei ole suuteline mõnusalt armatsema. Mingid hüperkähkukad ei lähe arvesse, see on lihtsalt seksuaalenergia fast-food. Ma räägin siinjuures päriselt ja pühendunult intiimelu naudisklemisest. Kui pidevalt süüakse ennast üle (sest on stress) ja kõht valutab ja tuju on paha, pole me ka oma kaaslasele võibolla just eriti misteab kui atraktiivsed. Arvatakse, et suhe on "vanaks ja kulunuks" jäänud.


Tegelikult on vaja hoopis seedimine korda teha!


Ma ei ütle, et liha ei või süüa. Sööge, aga tasakaalustatult! Enne armatsemist soovitan just kergeid toitvaid asju. Ja peale seda kohe puuvilju, mahlasid, kergelt seeditavat toitu, mis ei vajuta inimest maadligi pannkoogiks. Seksuaalenergia võib olla väga väga tervendav ja kui seda kasutada partneriga, kellega kogete tõeliselt südameühendust, on selline kogemus täiesti elumuutev ja valgustav! Seksuaalenergia on tervendav elujõud ja seda on vaja osata kasutada, mitte lihtsalt alla suruda.


Jagan sinuga üht lihtsat, aga toitvat suvist salatiretsepti. Kel mure seedimisega, soovitangi selliseid sooje salateid süüa, mitte külmasid asju, muidu teed seedimise veel aeglasemaks. Soe toit õigetel kellaaegadel süües õpetab su keha õigel ajal seedima ja tuju on parem, füüsiline tervis on parem, on jaksu ka kallimaga kallistada ja elunaudinguid luua!


Muidugi – kes tahab, lisage ka loomseid koostisaineid, ma pole ainult vegan-jee-jee-jee inimene enam (ma u 10 aastat olin, aga siis elu õpetas uutmoodi), igaüks peab ise tundma, mis talle sobib.


VÕRGUTAV SUVESALAT (SOOVITAN SOOJALT ;) – valmistamisaeg 15 min

  1. salatipadi idudega

  2. lisan sinna ümber aurutatud või keedetud aedviljad (brokkoli, kartul, kapsas, porgand)

  3. peale avokaado, hakitud koriander, mõned basiilikalehed, mõned oliivid

  4. eriti luksuslikuks variandiks võib lisada ka veel näiteks keedetud maisi ja asparaagust

Muidugi võite lisada mis iganes veel tunne on – kas ananassitükikesi või õunatükikesi, hakitud maitserohelist, peterselli, soola pipart, tomaitit, kurki, soolakurki jne


Väga hea lisand toitudele on toorv-vegan kaste – leotatud india pähklid, vesi, sool, (koriander). Lihtsalt blenderdad kõik koos läbi ja imeline lisand mistahes soolastele toitudele või snäkivaagna kõrvale.


Tähtis on tasakaal – et toidus oleks nii mõrkjat, magusamat, hapukamat, pehmemaitselist kui äkilisemat. Selline toiduelamus äratab sinu tundemeeled ja annab sulle jõudu luua imelisi kingitusi nii enda kui enda kallima suveõhtusse!


Seksikat suve jätku!

Stella


Kes tahab, siis järgmine Püha Seksuaalsuse internetikoolitus alustab maagilisel 888 portaalipäeval! http://inspiratsioonikool.ee


Tunned, et sul on seksuaalsusega või enda enesekindlusega mistahes eluvaldkonnas teemad püsti ja ei oska edasi liikuda? Ehk on aeg end vabastada piiravatest uskumustest? Selleks ka selle nädala meditatsioon. MP3 allalaadimiseks vajuta pildile.

Seansi põhiteemad:

maandus

kiirendus unistuste täitumiseks

alateadvuse ja tavateadvuse ühendamine ja puhastamine ebaolulisest

teadveloleku suurendamine omaenda elu loomisel

piiravate uskumuste ja takistuste vabastamine

enda elu eest vastutuse võtmine

maagiline transformatsioon armastuse energias

häälestumine edu ja armastuse lainepikkusele

oma sisetunnetuse kasvatamine

elus osalemine uuel kerguse ja loomulikkuse toel

korrastumine vastavalt hinge soovile

Kommentarer


bottom of page