top of page

Kuuloomisnädala energiad – Jupiter pöördub otseks

Updated: Nov 20, 2022

21-27.11 üldiste energiate ülevaade. Kuuloomishetk on eesti aja järgi 24.11.2022 00:57.

Nädal algab suure tervenemise tähe all ja eelmise nädala energiatest tulenevalt oma elu uue visiooni otsingute rütmis. Sisemistel tasanditel võivat toimuda suured murrangud ja mõistmine, et oleme suutelised neid visioone ellu viima.


Kolmapäev ja laupäev on portaaliavatuse päevad – nendel päevadel võivad läbi meditatsioonide tulla väga selged sõnumid ja juhatus, mil moel oma täies väes luua. Nädala põhiteemaks on uued algused ja suunamuutused, mis toovad õnne. Siin on vaja selgete valikute loomise oskust!


Uue iseenda loomine on nagu sünnitamine – ebamugav, võib-olla lausa valuline, aga hädavajalik!



Kuidas saab veel paremaks minna?


Neljapäeval algava kuutsükli põhienergia kutsub üles tegema seda, mida armastad. Maine reaalsus toetab neid, kes lähevad enda südame teed.


23. novembril pöördub otseks ka Jupiter, astroloog Anandashree sõnul on see imeline ja soodne aeg neile, kes on soovinud reisida või muuta oma asukohta, avardada oma maailmast arusaamist ning õppida midagi uut. Võimalik, et hakkavad avalduma potentsiaalid, millest varem aimugi ei olnud!


Minu tunnetus ütleb, et see uus kuufaas toob endaga kaasa armastajate energiasageduse, mis magnetiseerib meie ellu sarnase missiooniga kaaslaseid ja sõpru.


Võimalik, et sellel nädalal tuleb huvitavaid kontakte meesisikutega või tugeva meesenergiaga naisisikutega, kellega Sul on hingeliselt sarnane missioon. Ole selles osas tähelepanelik ja kuula nad ära. Tähtis on suhelda avatud südamega.


Nutikalt planeerimine toob külluse, aeg on teha järgmine samm, optimistlikud plaanid, mis lähevad ootuspäraselt.


Kui Sul on uued ideed, siis võid enda jaoks kirja panna ajakava nende täitumiseks.


Portaalide energiad võimendavad inimeste manifesteerimisvõimet ja loomise vägi on hetkel suurenenud. Sul on võimas looja vägi.


Jää pühendunuks ja liigu edasi, ole valmis igaks võimaluseks, pööra tähelepanu, et see, mis Sa teed oleks kõikide kõrgeimaks hüvanguks.


Kui asjad ei ole praegu nii nagu Sa sooviks, siis tuleb paremini planeerida. On vaja luua uued struktuurid, lähenemisviisid ja strateegiad. Järgi oma kirge.


MAAGILISED UUED ALGUSED OOTAVAD SIND!


Tahad endale kinkida elu parima uue aasta? Just praegu on väga hea alustada oma reiki õpinguid, et saaksid ennast häälestada kõrgeimale potentsiaalile, aidata endal kogeda suuremat selgust, julgust, valgust, rõõmu ja rahulolu elades oma igapäevast elu.

Reiki seanss pole lihtsalt paneme-käed-peale tervendus. See on elustiil, mis aitab sul kogeda suuremat armastust, voogu, lahendusi ja kergendust mistahes eluvaldkonnas.


Saad lähemalt lugeda ja e-koolitusele registreerida siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/maagiline-reiki-internetis



 

Kordustrükk raamatule SOOVIN ÕNNE on kohe-kohe valmimas. Tahad endale ja oma lähedastele teha sisukaid jõulukingitusi, saad raamatuid tellida siitkaudu.

Saadaval on viimased eksemplarid MEIE KÜLLUSE RADA raamatuid ja piiratud kogus raamatuid SOOVIN ÕNNE. Suurematele tellimustele supersoodukaga!





 

UUED VIDEOD YOUTUBE'IS


Detsembrikuu olulisematest energiatest saad vaadata videot siitkaudu




Nädala pikem ülevaade ja päevade kaupa energiate analüüs


Kaardilugemine vallalistele – mis õppetunnid on vaja enne läbida, kui oma Tõelise Armastuse Partneriga kohtud?


Avalik video: mida see inimene / need inimesed tahaksid sulle öelda?


Õnnistusega Stella Shakti





Comments


bottom of page