top of page

Kuidas saada üle oma sisemistest blokeeringutest?

Blokeeringud tekivad eitusest – ma ei oska, ma ei saa, ma ei tea, ma ei näe, ma ei ...
Iga eitus on justkui telliskivi, mida oma elu ralliautole ette viskad. Ja kui eitusi on kogunenud päris palju, hakkavad ka kehatasandil tekkima igasugused väljakutsed, mida võime nimetada haigusteks või häireteks.

Meie sisemised programmeeringud, kuidas oleme oma elu üles ehitanud ja mis uskumustele ja süsteemidele toetunud, on sageli aga meile peale projitseeritud kammitsad, mida on tarvis ümber teha, kui tahame teistugust elu kogema hakata.


Blokeeringud – kas projitseeritud või oma järeldustega kasutusele võetud, on ALATI ENDA VASTUTUSEL. Kui arvad, et keegi teine vastutab, siis sul pole sisemist väge, et enda elu muuta. Esimene samm blokeeringute vabastamiseks, on tunnistamine, et ma ise VASTUTAN oma õnne ja oma elu ümberkujundamise eest!


Miks me neid blokeeringuid loonud oleme?

Blokeeringud on abilised, et saaksime kogeda elu mingeid teatavaid tahkusid, näha maailma mingil moel, et saada kogemusi. Vabastades blokeeringu, me ei jää aga õppetunni tarkusest ilma – seepärast pole tarvis karta, et vaba olla tähendab millestki ilma jääda. Vabastades blokeeringu endast, vabastad tegelikult sellega kogu oma karmagrupi rasketest ülesannetest! Saad olukorra tarkuse ja vabastad kannatused.


Kuidas me blokeernguid loonud oleme?

Esimene vastus – see on kultuuriline omapära, mida oleme endasse juba lastena ahminud. Meisse on sisestatud meie suutmatust ju alates lapsepõlvest saadik – kas

1) vanemate programmeerinud – sõnaliselt: sa ei ole selles kuigi andekas
käitumuslikult: ninakrimpsutus, kuiled esinema oma vanematele oma uue tantsu, laulu või joonistusega
alateadlikult: oled juba emaüsas võtnud üle oma vanemate ja ümbritseva kultuuri mürke

2) koolisüsteemi "abi": oled õppinud ennast teistega võrdlema, võistlema, kritiseerima, ostima pidevalt vigu jne – seega pidevalt ennast analüüsides ja puidurdades ei lase eluvool ennnast rõõmuvoos kanda (näiteks armastasid kunagi laulda, aga kuna nüüd arvad, et muusika tegeminie on vaid "päris muusikutele", siis sa ei arenda oma talenti edasi ja ei rõõmusta oma loominguga oma lähedasi – näiteks ei julge laulda isegi oma lastele, kes seda väga kuulata tahaksid)

3) elu jooksul kogutud kogemused, kus juba mürgitatuna muudkui saad kinnitust oma blokeeringutest tingitud arvamusele – mida enam mingis nõiaringis oled, seda normaalsem tundub, et kõik ju elavadki nii

4) teistest kehastustest ülevõetud piiravad uskumused enda kohta

Kõik blokeeringud taanduvad alati eitusele – EI suuda, saa, oska jne


LAHENDUS VABANEMISEKS?

Blokeeringuid saab aga hakata vabastama. selleks on abiliseks meile JAATUS – seal, kus on olnud valus ei ees, sinna lood uue mustri: aga ma soovin osata, soovin teada, olen avatud lahendustele jne.

Oma meele taltsutamine ja sisemistest mürgistest uskumustest vabastamine paljudele elukestev ja pidev protsess, milles me saame aidata üksteist. Esiteks näiteks sõbrannaga / elukaaslasega lepite kokku, et kui üks teist hakkab jälle rääkima eituse lugusid – ma ei oska, saa ja suuda, siis teine on kõrval sõnapolitsei ja aitab välja tuua, et kuule, sa lood jälle blokke juurde.

Siis saate üheskoos peegeldada teineteisele, mis võiksid olla võimalikud jaatused – oskan, suudan, saan ja tahan ... On tarvis teada, et head ideed tulevad lõõgastunumalt. Kui kedagi liigselt survestada, võib tekkida sisemine kramp ja töö jääb poolikuks. Sestap on mediteerimise oskus igapäevaselt väga vajalik. Kasutage kasvõi juhendatud meditatsioone, kui iseseisvalt on keerukas.

Teine võimalus on teha iseseisvalt enda sisemist tööd ja need umbrohud endast välja rookida. Väga hea oleks siiskin alati enne selle töö tegemist mediteerida ja siis rahulikult ka üles kirjutada, mis need vajalikud sisemiste blokeeringute muutmiseks vajalikud sammud võiks olla. Lisaks siis kindlasti lisada ka praktiline elukorralduse muutus. Mida tahan osata – seda õpin. Milles tahan olla tugev – praktiseerin järjepidevalt. Lõdevstunud olekus näed olukorda selgemalt ja inspiratsioon uutmoodi elamiseks on kergem tulema!


HARJUTUS BLOKEERINGUTE VABASTAMISEKS


Võita üks spetsiaalne transformatsiooni-kaustik, kuhu saad hakata oma blokeeringute vabastamisi üles täheldama.


Näiteks teed päevikusse iga päev nimekirja (üks või mitu punkti, ise vali): mis on see, millele ma täna endas vastu olen, aga mis võiks tuua mulle suurt naudingut, elumuutuse, mida olen igatsenud?

Siis kirjutad, milline see uus oleks võiks olla.

Ja juurde lisad – mis on need vajalikud sammud, et see muutus saaks toimuda.


SAAD KUULATA KA AVATUSE MEDITATSIOONI

Kes soovib, siis sel nädalal on minu kodulehel saadaval ka spetsiaalne kanaldussessioon, et see sisemiste vastupanude hajutamine saaks olla efektiivne, armastuse energias ja terviklik protsess.

Kuna uskumuste muutmiseks on tarvis olla lõdvestunud, siis saad seda seanssi kasutada kui häälestust näiteks oma päevale, nädalale, õhtusele mõtisklusele, et pea ei kihutaks enam 200 km/h vaid sisetöö saaks tõesti efektiivselt ja rahu juhatusel tehtud.

Oled teretulnud kuulama ja kogema meditatsiooni

AVATUSE KINGITUS – avane kerguse võimalikkusele
Saad lisaks lugeda ja MP3 alla laadida siitkaudu

Kui vanades energiates pidi millegi kogemiseks palju pingutama, survestama ja kasutama tahtejõudu ning hambad ristis rassima, siis uue aja energiatega koostööks on tarvis hoopiski avaneda kerguse võimalikkusele.

Kas oled tähele pannud enda elus, et sageli need kohad, kus üritad, püüad, rassid ja survestad, need kogemused kohe mitte kuidagi ei ole tahtnud õnnestuda? Ja need kohad, kus oled pigem neutraalne, lihtsuses, ilma liigselt midagi üritamata, siis need lahenevad ja voolavad nagu võluväel.

Küsimus ongi selles, et tahtes on sageli väga suur vastupanu meie sees. Sest kui me tahame, arvame, et terviklikkus justkui ei taha meile seda, seepärast peame "tahtma". Kui aga laseme kergusega elul tuua ja viia, mis vaja, hakkavad väga suured sisemised jäämäed justkui iseenesest sulama. Tekib voo kantus. Esimene samm selliseks lihtsuse kantuseks ongi enda avamine. Avatus on jaatus, on elu lubamine ennast aidata.

Põhiline probleem on selles, kui me soovime midagi, aga me ei USU, et see oleks võimalik, meie usu ees on nii palju eitusi, negatiivsust, vastukäivust ja hirmusid.

Nendest kohtades saab aga edasi liikuda, selleks on tarvis AVANEDA uuele võimalikkusele.

Selline avanemine enda sees on oluline oskus, mida ma soovitaks järjepidevalt endasse ankurdada – ma olen avatud õnnele, armastusele, kergusele, ilule, küllusele, lahendustele jne.

Kui soovid kogeda minu kanaldatud avatuse tervenduse taotluste seanssi, siis saad seda kuulata siit lehelt.

See seanss on ettevalmistuseks järgmise nädala pühitsusele VOO JUHATUSE KANTUS.

See seanss on neile, kes soovivad:

 • tajuda endas julgust eluga koostööd teha

 • tulla suuremasse lihtsusesse, lõdvestusse

 • taibata kerguse kantuse väge

 • avaneda õnnele, armastusele, lahendustele

 • võtta vastu Universumi toetus

 • tulla endas uuele teadvusetasandile

 • vabastada sisemine vastupanu oma soovide täitumisele

 • võtta vastu oma valgusemeeskonna toetus ja abi

 • tunda suuremat rahu ja usaldust elu suhtes

 • vabastada mittetoetavad blokeeringud

 • tõsta vibratsioonitaset

 • häälestuda edulainesse

 • keha ja keha tarkusega kontakti suurendamine

Saad kuulata MP3 otse internetist või laadida alla https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Seanss on sellelt lingilt saadaval kuni T õhtuni.


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page