top of page

Jumalanna väe äratamine

Kas sind huvitab vabanemine inimlikest raskustest ja häälestumine kõrgeimale küpsele naisenergia olemusele? Kui jah, siis see siin on sulle!


Tervikliku naisenergia omadusteks on oma tugevate tunnete haldamise oskus, oma keha vajaduste mõistmine ja oma soovidest selge arusaam, tugev tervis ja terviklikkusega kooskõlas e oma intuitsiooni ajel elamine.


Küps naisenergia e Jumalanna vägi kasutab elu loomiseks Algallika juhatust e intuitsiooni e tunnetuse järgi elamist. Hoides oma tunnetuse mõistusega kooskõlas, saabub ellu suurem harmoonia, rahu ja tasakaal. Seda alustuseks siis enda sees, seejärel peegeldudes tagasi ka suhetes teistega.


Naisenergia tervendamine on praeguse ajastu üks olulisemaid võtmeküsimusi.


Ebaküpse naisenergia tunnuseid:


* laskmine end häirida teiste arvamustest, sõnadest või tegudest

* enese võrdlmeine teistega, andestamatus, kannatamatus

* ei usalda enda sisetunnet ja/või tegutsen enda parima enesetunde vastu

* hirmu juhatusel toimimine, eraldatuse juurdeloomine

* ei julge öelda, kuidas tegelikult tunne on

* ei julge tegutseda vastavalt sellele, mida parimaks pead

* eluhoiak on negatiivne ja halvustav, keelates endale tundeid tunda

* üritamine välise iluga sisemist puudujääki korvata

* süüdistamine ja mitte aru saamine, mida vastutus oma elu eest tähendab

* ei julge endasse vaadata, pigem põgeneda sõltuvustesse (suhtesõltuvus, nutisõltuvus, alkoholi või teiste meelemürkide tarvitamine jne)


Tegelikult on see nimekiri väga pikk ja see on igaühe enda ära tunnetada, kuskohas ja mil moel enda sees Algallika tahte e Armastuse vastu minnakse.


Tervisehädad ja suured väljakutsed elus on lihtsalt selle kõige kõrvalsaadus.


Kuidas aga üles leida enda heaolu, kui oleme ebaküpsel meesenergial endas lasknud võitu saada või oleme oma sisetunde vastu läinud?


Kõiki neid tooreid enese hävitamise meetodeid saab aga tervendada läbi suurema armastuse vastu võtmise, iseenda aktsepteerimise õppimise, halastuse, armulikkuse ja kaastundlikkuse. See seanss siin on spetsiaalselt kujundatud neile naistele, kes tunnevad, et tahaksid tulla enda sees suuremasse väesse tagasi ja ületada enda teele sattunud raskused kerguse ja lihtsusega. Iga kord seanssi kuulates häälestad oma energiakeha vana maailma mustritest uutesse südamega kooskõlas elamise sagedustesse.


Leiad MP3 kas otse internetist kuulamiseks või alla laadimiseks siitkaudu: http://inspiratsioonikool.ee


Lisaks seansile leiad seansilehelt ka spetsiaalsed naisenergia äratamise ja hoidmise taotlused, et toimida harmoonias looduse, loomulikkuse ja meesenergiaga.

Õnnistusega


Stella Shakti🤍

bottom of page