top of page

Jaanipäeva maagia õnneliku suhte toomiseks enda elluOled tundnud lootusetust ja ei tea, mida edasi teha seoses partnerlussuhetega oma elus? See on täiesti normaalne, kui me oma teekonnal punktis A punkti B võime leida ennast kõigepealt punktis C ja S ja M, ning mitte veel punktis B.


Just nendel päevadel siin suve alguses on parim aeg, et teha armurituaale ja kutsung, et enda ellu õnnelik suhe magnetiseerida!

Miks me kohe kohale pole jõudnud? See on selleks, et me õpiks vajalikud oskused ära, et oskaksime sihtmärki jõudes ka selliselt olla, et sellest kogemusest täit rõõmu tunda. Seepärast julgustan Sind edasi unistama ja tunnetama ning looma, sest unistused on mälestused tulevikust, mis on meie jaoks võimalikud. Kui suudad millelegi keskenduda, saad hakata kaasa võnkuma samas vibratsioonis ja just selle sama sagedusega kaasa võnkumine loob silla praeguse ja unistatava kogemuse vahele. Mida enam seda tunnet endas kasvatad, mis tunne siis oleks, kui see unistus juba olekski täitunud, siis seda kiiremini oled selle täitumise kogemuse sees! Kui suudad kohale tuua selle TUNDE, manifesteerub see kogemus ka väga ruttu füüsilises reaalsuses.


Ka mina olen oma elus selliseid keerukaid kohti läbi teinud ja et ennast aidata, salvestasin selle meditatsiooni MP3. Tänaseks olen õnnelikus suhtes oma Kaksikleegiga ning tänulikkuses ja austuses jagan ka sinuga sedasama meditatsioonifaili, kui ka sina tahaksid enda ellu oma õnneliku suhte kutsuda. On vaja teha RUUMI, kuhu uus saab tulla...


Väga võimas portaalide avatuse nädal on meid ees ootamas, leiad lisainfo siit videost: https://youtu.be/FhsuI78avU0

See on teine ja viimane taoline portaalide ajastu 9-kuulises tsüklis. Soovitan väga sel ajal teadliku loomisega tegeleda!

Õnnitlused ja õnnistused!

Stella

תגובות


bottom of page