top of page

Homme (24.11) algava kuutsükli mõjudest – head uudised on tulekul!


On uue kuutsükli algus, ja Kuu asub loomisetkel taevalaotusel piirkonnas, mis kannab nimetust Anuradha. Selles piirkonnas sündinud uus Kuu kannab endas Tarot kaartide sümboli Karikate Poisi / Printsessi energiat. See räägib meie võimest õppida elama suuremas harmoonias ja leidma südamega suuremat ühendust.

Karikate Poiss on uute tundeliste olukordade alguse märgiks ja sellega seonduvalt võime ehk ka oletada, et paljude jaoks on siin tulemas suured südameteemade päevakorda tõusmised. Arvestades, et kohe on algamas ju ka advendiaeg, pole imestada, kui need mitu kokkulangevat komponenti aasta lõpuks nii mõnegi paarikese südamed kiiremini põksuma aitab ja võimalik, et juba suhtes olijad avastavad, et ohhoo, mis vahva aeg kihlumiseks või kooselu alguseks.


Kes veel endas sellist suurt avanemist ära pole tundnud või alles võitleb sisemiste draakonitega, on vägagi kutsutud oma pilku pöörama uues suunas. Äkki oled kogemata jäänud muudkui taga nutma seda, mida enam pole, või mis pole õnnestunud, et sa ei märkagi, et mis toredaid uusi võimalusi tegelikult elu nüüd sulle pakkuda tahaks?


Mida tahaksid kogeda?

Ehk on aeg oma unistustele suuremat tähelepanu pöörata ja õppida, kuidas selles uues olekus olla oleks? Ennast harjutada juba praegu heade kogemustega on õige suund, kui tahadki heades kogemustes elada!


Soovituskaardiks tuleb Müntide rüütel – palju on võimalik saavutada. On kasulik teha uus plaan, luua enda jaoks selgem strateegia ja käitumissuund, et oma suurepäraseid ideid ka maisele tasandile kohale tuua. Suhtle nende inimestega, kellega sul koos olles on tunne, et nad suhtuvad sinusse soosivalt ja kes aitavad sul taibata, mida sul parasjagu taibata vaja on. Kui oled olnud inimene, kes paneks hea meelega pea liiva alla, et mitte oma teemadele otsa vaadata, siis tea, et varem või hiljem tuleb nagunii tõde päevavalgele – millest sul on vaja aru saada, elu toob sulle kätte! Parem suhtle enda sisetundega juba varem, saad mõnusamale elujärjele ilma, et suured äratuskellad su ellu peaks tulema.


On väga vajalik, et neil kuutsükli esimestel päevad mõtleksid, räägiksid sellest, mida päriselt tahad ja tunnetaksid oma suhete tasandit terve, õnneliku ja toimivana. Vastasel juhul hakkad looma lisadraamasid enda ellu. Kuutsükli alguses on väga vajalik olla hästi keskendunud just EDU sagedusele! Kui sa praegu pole õnnelikus ja toimivas suhtes, on soovitus – aga kujuta ette, et sa oled sellises suhtes nagu tegelikult tahad (see ei pea olema sama inimesega, kellega senini oled asju ajanud). Kujustamine loob võimalikkuse värava avatuse sinu sees ja elu hakkab sulle tooma, mida päriselt armastad. Kui sa ise vastu ei hakka, muidugi.


Kui tunned, et sinus on blokke ja arusaamatusi, ärevust ja muretsemist ehk liiga palju olnud viimastel aegadel, on sinu jaoks valminud spetsiaalne meditatsioon, et saaksid Maaenergia abiga enda energiad rohkem taas maandusesse ja tasakaalu. Sinu jaoks on valminud


TEIDE PÜHITSUS

TENERIFE VULKAANI ENERGIAGA LAADIMINE, PUHASTUS JA SOOVIDE TÄITUMISE KIIRENDUS

Teide on Tenerife keskel asuv suur vulkaan, mille toime ja energia on väga võimas ürgne naisenergia ärataja ja hoidja. Tenerifet nimetatakse südamesaareks ja kõik, mis on takistanud su südamesoovidel täituda või on hoidnud sind armastuse ja voo eest lukus, saab tänu sellele energiale tervendatud ja minema uhutud, kui seda endale appi kutsud!Maa-energia on hoidev, toetav, väestav ja intelligentne – ta oskab sind aidata, kui temaga suhtled! Olen kanaldanud spetsiaalse meditatsiooni, et saaksid elegantsel, pehmel moel tulla järgmisele hinge arengu astmele, kes seda kogeda soovib!

Maagiline Teide pühitsus on tasakaalustav, väestav protsess austuse ja armastuse energias. Kõigile, kes soovivad oma elus anda vabaks klammerdumised ebatervesse ja ka klammerdumised oma unistustesse, et enda manifesteerimise voole kaasa aidata.

Enne, kui mingi kogemus saab meie elus ennast ilmutuda, on tarvis

* et meie energiakeha oleks avatud uuele kogemusele – blokid maha!

* et me oleks vabad klammerdumisest tulemuse külge – meis on ruum uuele!

* et me oleksime hästi maandatud, et head kogemused meie närvisüsteemi läbi ei kärsataks – meis on rahu!

* et me oleksime suutelised antud suuremat laengut ka kanda ja hoida – oleme inspiratsiooniks paljudele!

* et me kogemuse hoidmiseks oskaksime jääda rahusse, tasakaalu ja kohale – kohalolus on kõrgeim sagedus kogu aeg olemas ja kättesaadav!

Mitte ainult suurte väljakutsetega tegelemine pole oskus, aga suur oskus on hakkama saada ka väga heade asjade tulvaga meie elus. Sageli maailm viivitab inimestele heade asjade andmisega, sest inimene enda sees on närvisüsteemi poolest veel liiga ebastabiilne. Väga head tunded võivad samuti tunduda inimesele koormaks, kui ta pole tasakaalus. Samuti võib paljudes olla veel alles ka alateadlik hirm – mis siis saab, kui mul kõik hästi läheb? sageli inimesed eitavad seda kohta, sest see tundub mõistusevastane – kuidas ma ise endast hea eemale lükkan. Kuid tihti on selle all hirm liigselt teistest eemalduda, kellell veel nii mõnus voog pole, on hirm jääda ilma enda sõpradest, et hakatakse kiusama, taga rääkima jne. Sellised salablokid on aga väga võimsad saboteerijad, kui neist tedlikuks eis aada enda sees.

Et ennast harjutada heade asjade ja voos elamisega, on enese tasakaalustamise oskus hädavajalik. Tasakaaluseisundis me tunneme ära, mis mängusid me enda ja teistega mängime ja saame teha korrektuure süütundeid juurde loomata.

Õnnistuste suuremaks vooks ettevalmistumiseks ja selles elamiseks ning oma teekonna sujuvuse toetamiseks see Teide pühitsus valminud ongi.

Tähtis on, et ka selle unistuste täitumise ajal ikka ja jälle ennast Maa-energiaga laadida ja võid lausa teadlikult kutsudagi endasse vulkaani energia, mis aitaks su keskse energiakanali kogu aeg puhtana hoida. Kui midagi on jäänud takerduma, et see purskaks ja paiskuks meist välja kõikide jaoks kõige kõrgemal moel e armastuse energias, tões ja austuses. Selline regulaarne enda puhastamine ja Maa-energiaga koostöö suurendamine aitab sul järjest selgemini ära tunda ja mõista enda terviklikkuse olemust e ühtsust ja üksolemist kogu elavaga.

Puhastunud teadvus ja rahunenud meel näeb seosesid, võimalusi, lahendusi ja selgust neis kohtades, kus stressis inimesed nagu peata kanad ringi jooksevad.

Seanssi võid kuulata nii istudes või lamades, kuidas mugavam on. Kui kuulad lamades, soovitan seansi ajaks panna jalad kõrgemale (patjade vms najale, et lümfid saaks kehas samuti mõnusamalt tasakaalustuda)

Kingituseks saadan sulle meili teel peatüki uuest veel ilmumata DNA häälestuse raamatust.


Meditatsiooni MP3 saad alla laadida või kuulata otse internetist siitkaudu.


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page