top of page

Energeetilise kaitse loomine on väga vajalik ja tõhus viis ennast hoida

MItte miski meie eludes ei juhtu kogemata. Väiksed märguanded on elu hoiatuseks, et me suurematesse probleemidesse ei liiguks. Seega soovitan jälgida märke ja enda tundeid. Kui tajud, et oled pidevalt endast väljas, lahendad enda peas pidevalt teiste inimeste muresid ja endab elu loomiseks aega ei jää, siis on võimalik et su energiakeha on liiga ligipääsetav madalasageduslikele hoovustele. Oleks vaja luua tugev ja toetav filter, mis ei lase enam sul "auku" kukkuda. Kui see teema huvitab, loe lähemalt siit artiklist!

Nagu külma ilmaga paneme selga riided, et oleks soe ja kuuma ilmaga valime sobiliku peakatte, et mitte ära küpseda päikse käes, samamoodi on vaja hoida ja kaitsta ka oma energiakeha. Energiakeha korrashoiust või lekkepragudest sõltub meie füüsiline tervis. Enne, kui kehas väljendub mingi haigus või probleem, on see juba olemas enne – energeetilisel tasandil. Ka näiteks see, kui lööd põlve ära, on märgiks, et su energiakehas on olnud mingi lekkekoht seoses põlvkondade vaheliste suhetega. Okei, tühistame nüüd selle põlvekoha ära! Meie valime olla terved ja terviklikud, onju!? Aga sa saad aru, mis ma mõtlen – et saaksid toimida füüsilises reaalsuses, on tarvis et energiad oleksid korras!


Energiakeha e elujõuväli e valguskeha on õnnetunde-valguseväli ümber ja läbi su füüsilise keha. Kui inimene viibib pidevalt õnnetu-olemises ja rasketes energiates, võivad tekkida energiakehasse lekkepraod ja inimene kaotab oma elujõu.


Nagu puul on koor ja inimesel nahk, nii on vaja toetavatest uskumustest ja selgete piiride seadmisest luua oma energiakehale kaitsev filter. See on tervislik ja toetav ning inspireeriv ka ümbritsevatele. Kuna paljusid on lapsepõlves lastena kuritarvitatud ja käitutud olla oma õpetajate, vanemate või hooldajate murede tolmulapp, on inimesed kaotanud oskuse seada selged tervislikud piirid, mis aitavad ta valguskehal terviklikuna toimida. Meie kehad ja energiakehad aga on taastumisvõimelised ja seega me saame õppida nüüd ja täna ja praegu taastama oma algset puhast tõe ja aramstuse ja valgusega kooskõlas olemist.


Energiakeha lõhkumisele aitavad kaasa:


1. negatiivsed mõtted (ma ei oska, ma ei saa, ma ei näe, ma ei ....)

2. kõik madalasageduslikud harjumused (sõltuvused, seljataga rääkimine, hirmu pärast enda allasurumine, valetamine jne)

3. teiste inimeste negatiivsed projektsioonid meile (kui me pole nende ette kaiset loonud – kahjuks väga paljud õpetajad, kasvatajad ja lapsevanemad on seda oma hoolealustele teinud juba lapsepõlves)

4. ühisvälja ebaterved mõttemallid (ahnus, ihnus, vägivaldsus nii füüsiliselt kui vaimselt – näiteks õudusfilmid, kriminullid jne)

5. enda või teiste sundimine – tihti vana aja koolisüsteem (lõhub tšakrate ülesehitust, kuni nende täieliku muteerumiseni või tagurpidi pöörlemiseni, mis omakorda võib viia esiteks depressioonini, kuni haiguste ja surmani välja)

6. kui keegi sind hirmutab, süüdistab või üritab midagi välja pressida – (sh ka näiteks tavameedia või ilutoodete reklaamid) ta justkui puurib su energiakehasse auku, või toksib nagu rähn, et sealt hakata su elujõudu ammutama

7. stress, ülepinge, mida ära ei maandata (igapäevane mediteerimine ja reiki praktika, hingamisharjutused aga saavad sellest kohast läbi aidata – nagu peseme igapäevaselt hambaid, nii oleks vaja ka energiakeha korrastada)

8. seksuaalsuhted, milles pole tõelist armastust – selline asi võib aastateks jätta naise lekkima mehe suunas


Energiakeha aitavad taastada:


1. spetsiaalsed taotlused, mis on koosõlas energia-anatoomia kõrgeima toimimise põhimõtetega – lihtsamalt öeldes – armastusega


2. mantrate ja loitsude laulmine – korrutades mingit mustrit, energeetilist sagedust, hakkab su energiakeha sellega kaasa võnkuma (füüsikaliselt teatakse seda kui kaasamise efekti)


3. teadlikult oma elule, oma energiakehale, oma kodule, oma lähedastele kaitsva filtri loomine läbi energiakeha puhastuse, tugevdamise, maandamise ja valgusega täitmise – protsess, mida saan aidata täna sul teha läbi selle nädala meditatsiooni – soovitan seda MP3 alla laadida ja kuulata nii tihti, kui vähegi soovid – kui näed, et teiste inimeste pläärolääro pääseb su südamesse liiga lihtsalt ligi, õpid seda ära eristama ja vabastama


4. võid kujustada, et need energeetilised puurijad saadad oma puuriga otse algallikasse – et nad saaks otse Jumalalt seda, mida nad vajavad, sina astuda vahepealt kõrvalt ära


5. kui tunned, et see, milles sind süüdistatakse, on olnud sinu vastutusel ja kuidagi nihu läinud – vabanda ja palu oma mõttes, et Armastus aitaks olukorral laheneda – süütunde juurde genereerimine ei ole vajalik! Kui midagi on juba juhtunud nagu ei tahaks, siis enda või teiste halvustamine vaid loob madalat sagedust juurde ja tõmbab auku. On vaja jääda avatuks lahendusele, armastuse juhatusele ja julgusele jääda keskmesse.


6. lubad endal kogeda seda, mida päriselt tahad ja armastad – uute tervislike ennast toetavate harjumuste loomine


7. reiki, teemant-tervenduse seansid – saad õppida ise ennast ja oma lähedasi kiirelt aitama – lisainfo https://www.inspiratsioonikool.ee


8. lõdvestumine ja rahunemine – kes ei suuda rahuneda, et regulaarselt mediteerida, soovitan hakata kasutama spetsiaalseid toidulisandeid – magneesium ja boor näiteks (boor aitab teha nii, et magneesium su kehast nii kergesti minema ei pääseks)


Kui olukord on nii hull, et magneesiumi võtmine ei näi aitavat, soovitan võtta neljakordse annuse esimesed päevad. Võimalik, et kehas on juba väga suur defitsiit ja vähesest enam ei aita. Seda õpetas mulle üks apteeker, kes rääkis, et kui inimesed psühhoneuroloogia kliinikusse viiakse, siis antakse inimestele suur kogus magneesiumi, et nad rahuneksid. Kõrvaltoimeid sellele minuteada pole, kui seda teha mõned päevad järjest (suhelge oma meditsiiinitöötaga üle, et täpsustada – mina pole selle teema proff).SPETSIAALNE PALVE ENERGEETILISE KAITSE LOOMISEKS IGAPÄEVASELT


Kaitseinglid, Valgusmeeskond, Ülestõusnud Meistrid, mu omaenda Kõrgem Mina, Terviklikkuse Suur Vaim, aidake, aidake, aidake meil leida armastusküllaseim tee nii meie kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Avanegu süda nägemisele, avanegu hing tõe kuulmisele, avanegu mõistus südame juhatusele ja hoidku Maaema meid õigel teel nüüd ja alati! Olgu Armastus mu tõeline kohalolu, ümbritsegu mind ja meid, kaitsku meid, hellitagu ja tervendagu meid, et mõistaksime kogu selle olukorra eest tõesti südamest tänulikud olla.


Kes soovib, siis selle nädala meditatsioon ootab ka kõiki soovijaid

Kuni P südaööni registreerijaile kingituseks kaasa spetsiaalne individuaalne mini-kaardilugemine e-maili teel!

Seansi põhiteemad:

maandus

kohalolu tõelises iseendas

oma kehaga kontakti tugevdamine

harmoniseerumine looduse ja kõrgeima väega

oma väe voo taastamine

valguskeha taastamine (lekkepragude sulgemine)

naudingu ja lihtsuse voo võimendus

tervisliku kaitsva filtri loomine

enda tõe kohaselt elamine

energiamustrite vabastamine, mis on sulle projitseeritud või kellegi poolt peale pandud mistahes viisil või kui oled seda ise endale valinud võtta

hingelepingu muutmine vastavalt su kõrgeima elusaatuse potentsiaalile

õnnetundesse ankurdumine


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page