top of page

Duaalsuse ületamine

Igapäevases siginas-saginas võib minna vahel ehk meelest, et miks me seda kõike teeme. Kas lihtsalt ellujäämine? Kuidagi äraelamine? Või on ehk elul mingi sügavam mõõde? Duaalsused on meie hinnangud olukordadele. Kui me pidevalt analüüsime ja kritiseerime, siis oleme kinni illusioonses duaalsuse-maailmas ja see võtab tohutult energiat ja aega ning sageli ka lausa tervise.

Kui oled inimene, kes pidevalt analüüsib minevikus toimunut ja on hädas, sest kinni jäämine vanasse on nii tavaline, siis see siin on sulle.


Kanaldasin värskelt spetsiaalse juhendatud meditatsiooni DUAALSUSE ÜLETAMISEKS https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon et edasi anda iidset õpetust vabastamaks meie elus hea-halb, õige-vale, tohib-ei tohi, ilus-kole eluhoiakuid ja mälestusi. Duaalsuse tasandil me võime küll eksisteerida ja elumängu mängida, kuid kui peame seda vaid ainsaks viisiks ellu suhestuda, oleme lõksus. Sellest mõtete puurist saab ennast aga vabastada.


Puuris ei ole me mitte vaid siis, kui pidevalt ennast või teisi minevikus toimunu pärast kritiseerime või kahetseme, tunneme süüd või surume endas midagi alla. Aga ka siis, kui me romantiseerime oma minevikku üle ja tuletame meelde, et oi-kui-tore-siis-oli, aga-enam-pole.


Ükskõik missugused on olnud ajaloos ja minevikus toimunud kogemused, need on juba ära olnud. Kui pidevalt selja taha vaadata või tulevikuprojektsioone silmitseda, siis pole aega ju praegust hetke nautida. Kuid ilma kohalolekuta siin ja praegu polegi tegelikult naudingut, on painavad vangikongid nimega "Minevik" ja "Tulevik". Nende kahe vahel pendeldades aga me ehk võib-olla ei märkagi, kui ilusates toonides on loojuv taevas, ei tunne kui pehme on jala all mõnus vaip või mis maitsega see tänane lõunasöök õieti oligi.Miks seda vaja on?


On loomulik, et me inimestena oleme harjunud klammerduma eilsesse ja homsesse, aga mis oleks, kui see 2023 aasta teine pool võiks olla enam kohaloleku naudingus, kus me märkame olla tänulikud just selle eest, mis praegu on lausa suurepärane? Just siin ja praegu. See on meie õnnetunde vundament – oskus olla kohal ja nautida. Pole hullu, kui sa seda eriti kunagi kogenud pole, või ikka liiga vähe enda arvates, – just praegu saad hakata ennast treenima õnne-tasandile.


Kui pea on liiga pulki täis, siis saad katsetada, kas sulle sobiks läbi sügava toetatud lõdvestuse tervendada ennast just selle meetodiga. Kasutasin selle loomisel teadmisi advaita koolkonna õpetustest – Hridaya ehk püha südame kui kõiksuse portaali avamise tehnikat. Sõnades on see ehk palju uusi sõnu sinu jaoks, aga kui kasutad – saad ise aru, kui lihtne ja tõhus see võib olla!


Saad selle energiaharjutuse alla laadida juhendatud meditatsiooni MP3-na siitkaudu


See seanss on neile, kes soovivad:

  • tulla rohkem kehatunnetusse

  • tasakaalustada mees-ja naisenergiaid

  • tulla rohkem harmooniasse

  • vabastada minevikumälestusi

  • kogeda neutraalsuse ja zen-oleku kasvu endas

  • õppida ennast rahustama ja tulema siia ja praegu

  • leida endas uue vabaduse ja kerguse

  • tunda ennast väekamana ja enam tõelises iseendas kohal

  • kogeda maagilist vabanemist armastuse energias


​Leiad seansi MP3 või otse internetis kuulamiseks https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistused!

Stella

Comentarios


bottom of page