top of page

DNA häälestamine tervisele ja terviklikkusele

Updated: Nov 4, 2022

Kas oled teadlik, et su DNA reageerib väliskeskkonnas toimuvale - sellele, mis keskkonnas viibid, mida kuulad, vaatad, sööd ja mõtled?!


Uuemad teadusuuringud (loe näiteks seda artiklit) näitavad, et see 90% DNA-st, mida varem peeti "prügiks" on tegelikult inimese energiaväli, mis salvestab kõik sinu mõtted, sõnad, tunded ja see reageerib sellele, mida oma igapäevses elus koged. Seega on ülioluline enda energiaväli ka aeg-ajalt puhastada, kui elad inimesterohkes keskkonnas või mistahes negatiivsuse või reostusega kokku puutud. Sinu otsus käivitab uued energiamustrid.


Ka kemikaalide ja negatiivsete uudiste, vinguvate ülemuste või iseenda halvustamise keskkond võib mõjutada DNA-d kahjustavalt.


Samuti võivad DNA kaudu olla päritud mitmed tervislikud seisundid oma esivanematelt, mis ei ole ehk kõige meeldivamad kogemused.


Aga palun teadvusta, et neid negatiivseid mõjutusi on võimalik neutraliseerida, kui piisavalt vara jaole saada. Regulaarne DNA korrastus võiks olla sama normaalne kui hammaste pesu. Sinu energiaväli ei ole vaid sinu füüsilise reaalsuse salvestised, aga ka sinu tunnete, mõtete ja unistuste energeetilised mustrid.


Selle nädala seanss ongi spetsiaalselt loodud, neidsamu teadmisi arvesse võttes, et saaksid kiireimal moel enda teadvusevälja taas häälestada tervise, armastuse ja elujõu kõrgeimale sagedusele, mis vähegi võimalik.


Ühendades teadmised eri energiatöödest ja isikliku elukogemuse läbi olen siia sinu jaoks kokku lõiminud ühe kanalduse just selleks puhuks, kui vajad inspiratsiooni ja juhatust, kuidas seda DNA puhastust teha võiksid.Seansi käigus loome taotlused, et kogeda


* suurepärast tervist


* unistuste täitumist


* armastuses elamist


* blokeeringutest vabanemist ja vabadust armastuse energias


* puhta algallika valguse kogemuse võimendumist


* kõikide tasandite korrastust ja tasakaalu


* kõikide tasandite harmoniseerumist


* lihtsust ja üksolemist


Kõigile enne P hommikut registreerijaile ja seansil osalejaile kingituseks ka spetsiaalne taotluspalve enda elukvaliteedi suurendamiseks. Saadame laiali meili teel!


Seanss on salvestatud aastal 2020 ja see on teine seanss kui DNA kihtide aktiveerimine, mis oli 2021 meditatsioonimenüüs!


Seansi juurde saad siitkaudu:


Õnnistusega

bottom of page