top of page

Buddha pühitsus ootab sind

Updated: Oct 21, 2022

Valgustatus pole mingi saavutus, mida saaks pingutuse ja pungestamisega esile kutsuda. Vastupidi – see on lõõgastunud ja rahunenud olek. Valgus – see on meie kõigi algne essents. Valgus saab voolata kui me pingega tema voolamist ei takista.


Kuidas kogeda Buddha e Valgustunud meeleseisundit?


Kui lõdvestud, rahuned, ja tuled enda keskmesse, sa koged seda. Mida enam seda koged, seda tuttavamaks teerada muutub ja sul on lihtne olla lõõgastunud, usaldav, armastav, kohal ja enda tõega kooskõlas. Mida kaugemale sa lähed oma tõest, seda pimedamaks, hämaramaks ja vähem teadlikuks muutub elu.


Mis juhtub, kui valid valguse tee?


Tulles valgusesse – maailm justkui lahendaks sinu eest need senini võimatuna näivad sasipusad. Voolab inspiratsioon, on sisemine usaldus ja tugevus, mida ei saa võtta ükski väline kogemus.


Kelle jaoks see on?


Me oleme kõik kutsutud äratama oma sisemised Buddhad. Jagan sinuga siin allpool, miks kuidas ja kelle jaoks see kasulik võiks olla.Valgusesse tagasi sulandudes hajuvad meie sisemised blokeeringud, mis on hoidnud meid teadmatuses ja segaduses. Ja me näeme kõikide oma elukogemuste sügavamat tähendust, mõtet, taipame essentsi, miks midagi kogeda tahtsime. Tihti on just need varjumängud need, mis toovad suure isu tagasi armastusse ja valgusesse suunduda. Seega on tegelikult ka pimedus valguse teenistuses. Mõistes seda fakti – kaob vastuseis elule ja me saamegi tagasi valgusesse tulla.


Mis juhtub meie sisemise maailmaga kui me valgustume?


Jõudes enda elus sellesse punkti, kus sa enam ei jaksa, suuda ega viitsigi hoida endast mingisugust kuvandit püsti, mis su tõega enam ei haaku, hakkab inimene lihtsalt suurest kurnatusest muutma oma mustreid. Senised, sageli ehk välise klantspildi loomiseks kulunud harjumused, vahetatakse sisemise heaolu suurendamise vastu. Välise kuulsuse, ilu ja glamuuri mustrite asemele tuleb tahtmine kogeda sisemist rahu, naudingut, mis ei ole sõltuv välisest. Mõni ütleb, et vot siis hakaksin vaimsusega tegelema. Tegelikult hakati tegelema iseendaga, kes ei ürita olla keegi teine kui tõeline ise. Vaimse päritoluga on kõik siin maailmas, pole midagi, mis poleks "vaimse" algolemusega. Niisiis – välise asemel saab oluliseks (ka) sisemine.


Kas me muutume imelikuks?


Valgustatusesse tagasi sulandumine ei tähenda, et me peaks ringi käima rasvaste juustega või kõik imelikult inisema. Võime täiesti vabalt panna alla ka kontsakingad, värvida musid punaseks või kihutada Harley seljas päikseloojangusse. Kõik on lubatud!

Aga see, mis on muutunud, on sisemine käivituspunkt. Enam ei ole sa lihtsalt papagoina teiste järel korrutav olend, kes üritab kuhugi sobituda. Vaid nüüd sa oled sina ise ja maailm sobitub sinu järgi. Selles on suur erinevus!


Mis saab meie blokeeringutest?


Jõudes oma teadvuses kohta, mis on tunnistanud ennast armastuse ja valgusega ühena, hakkad nägema, kuidas elu muudkui voolab pidevas voos – ja sa näed, kuidas see voog ja ka selles olevad võimalikud takistused toetavad sind. Iga blokeering on justkui ehituskivi, mida saad kasutada, et enda valguse olemus veelgi tugevamalt oma mäletamisesse ankurdada. Iga ületatud raskus toob meeldetuletuse armastuse kõikvõimalikkusest ja iga meeldiv kokkusattumus näitab sulle, et sa oled hoitud, armastatud ja väga väga tahetud siia planeedile!


Sa tuled teadvelolekusse ja kui juba oled selles, hakkad avastama, kuidas ka selles kogemuses saab muudkui areneda, avarduda ja see teekond on lõpmatu! Valguses olles me mõistame, et me suudame ja oskame tegelikult olla veelgi kaastundlikumad, võimekamad oma halastuses, armulikkuses. Ja mida enam sellist valguse väge me endas kanname, seda suuremale hulgale inimkonnale me mõju avaldame oma rahu seisundiga.


Missugune mõju on valgustunud või valgustumisjärgus oleval inimesel?


Inimene, kes on olnud palju armastuse voo teenistuses – näiteks aastaid kogenud reiki seansse, on ehk ise juba reiki meistergi, suudab ainuüksi oma pilguga, ainuüksi oma kohalolekuga rahustada enda ümber olevaid tuhandeid inimesi. Ja seda isegi mitte neid suusõnaliselt korrale kutsudes, vaid lihtsalt oma kohaloluga. Multidimensionaalselt oleme kõik omavahel ühendatud. Rahu ja õnnistust kiirgav inimene on praeguse aja kõige suurem varandus siin planeedil! Ei mitte maagaas, elekter või nafta pole tõeliselt hinnaline, vaid rahu ja terviklikkust kiirgav inimolend! Jah – võimalik, et ümbritsevad peavad sind oma egodes otuks või lillelapseks. Aga ei maksa unustada – mitte kiiret tulu pole me siia tulnud taga ajama, kallid kaas-valgustöölised! Meie hinnalist tööd märgatakse meie hingekodus. Ja need hinged, kes praegu on alles lapsed, noored inimesed – nemad näevad ja väärtustavad meie panustust!


Valguse eest seisvad inimesed kutsuvad oma olekuga kõiki ka veel "uinunud" inimesi – ehk siis neid, kes alles kardavad ennast, tagasi tulema sisemisse lihtsusesse, loomulikkusesse ja lahenduste voogu.


Meie autasud tulevad. Küll te näete – kes praegu vapralt seisab valguse ja armastuse nimel tõe eest – nende pärast on tulevane ja juba alanud Kuldajastu elumängude maailma pealava. Need, kes praegu on olnud tipus oma maisete rahaliste väärtuste ja seeläbi domineerinud teiste üle hirmu ja ähvarduste najal, nende kaardimajakesed kukuvad järjest kokku. Ei ole pääsu – valgustatuse teele on kutsutud kõik ja kõigil on võimlaik enda ületulekut hirmuajastust armastuse ajastusse kiirendada.


Mida me saame teha oma valgustatuse kogemuse kiirenduseks?


Läbi sügava lõdvestuse ja taotluste saad anda oma DNA-le ja alateadvusele korralduse tulla tasakaalu enda sees. See on kunst, mis mõne jaoks tuleb lihtsamalt, teiste jaoks võtab aega. Aga selge on see, et kui harjutad, saad ka meistriks!


Kui tahaksid kogeda mu kanaldatud energiaseanssi valgustatuse pühitsuse kiirenduseks, leiad spetsiaalse meditatsiooni siit mu kodulehelt http://inspiratsioonikool.ee


Kui Buddha käest küsiti, mida mediteerimine talle annab. Ta vastas: eimidagi. Aga sellega kaovad hirm, ärevus, ärevus, masendus ja raskus.


Õnnistusega

Stella

コメント


bottom of page