top of page

Armastajate nädala ülevaade

14.-20. veebruar nädala energiate prognoos – magusad ja helged avanemised on sageli alguses väga raskete hingeliste avanemiste taga. Seega – kui tunned suuri pusasid sel nädalal, siis tea, et nende suurte pusade vabastamine läbi rääkimise, teraapiate või mistahes tervislike vabastamiste saavad sulle tuua kiirelt väga palju suurema õndsuse ja helguse uue voo. Selline on karma seadus – õndsus tuleb sinna, kust on blokk vabastatud!


On armastajate nädal, usalduse nädal – on enesesse veelgi sügavamalt ärkamise nädal. Lubame endast lahkuda, lahtuda, sulada ära eraldatusel. Lubame tulla tulel ja valgusel. Lubame tulla Armastusel. Lubame tulla kõigel, millel on aeg tulla. Ja lubame minna kõigel, millel on aeg minna.


Taotlus: anname vabaks kõik, mis on olnud meie ja Jumala vahel, Armastuse ja meie mõistuse vahel – südame ja mõistuse eraldatust loonud.


Taotleme selle lahtumist-lahkumist-vabanemist kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Jäägu meisse vaid see, mis on tõeliselt, meiega päriselt kooskõlas, täiuslikkus harmoonias!


Me väärime kõiges kõige paremat. Ja kes seda veel ei usu, võib teha taotluse:


Ma valin mõista enda lõpmatut väärtuslikkust, enda lõpmatut ilu, enda lõpmatut Algallikaga üksolemist! Taotlen mõista ja mäletada!


Katkend taotluspalvest raamatust Soovin õnne:

Palve juhuks kui
SOOVIN KOHTUDA OMA HINGEPEREGA


Kallis suur Lõpmatust Armastusest koosnev Universum, kutsun nüüd ja praegu sinu abistava, hoidva ja kaitsva väe palves aidata kokku saada neil hingedel, sõprustel, sidemetel ning kogemustel, mis on täidetud siira, puhta, sügava lõpmatu Armastusega.


Annan vabaks kõik need kogemused, suhted, partnerlused ja klammer-dumised, mis ei teeni enam mind ja ühtsust.


Olgu mu süda õnnelik tehes neid asju, mida teen.


Olgu mu meel rahulik ja helges valguses ning nähku mu silmad suuri imesid ja väekaid lahendusi sündimas.


Läbi armastuse energia taotlen kohtumist, kokku saamist ja koos edasi voolamist just nende hingedega, kellega mul on kõrgeim kokkulepe ja/või kõrgeim potentsiaal üheskoos eluteed jätkata. Sündigu see kõik läbi Armastuse, taipamise, mõistmise, lihtsuse, kerguse ja helguse. Olgu meie elud ilusad, lihtsad, täis Armastust, rõõmu, tarkust ja naudingut.


Millel on aeg minna, luban sel tänu ja õnnistusega minna ja millel on aeg tulla, luban sel tänu ja õnnistusega ilmneda.

Pilt: shadowscapes tarot 10 of cups

❤️


VALGUSKOODID ARMASTUSE SAGEDUSELE TULEMISEKS

Kui tunned südames kutset astuda veel selgemalt omaenda armastajana elamise tee loojaks ja soovid selleks inspiratsiooni ja energeetilist häälestust, saad tulla kuulama selle nädala meditatsiooni:


Õnnistusküllast südamete avanemise aega, armsad Teekaaslased!

Uue nädala video põhjaliku päevade kaupa ülevaatusega leiad:


Armastusega ja armastusena

Stella

コメント


bottom of page